Strona 153 z 268 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163203253 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,521 do 1,530 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #1521

    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    19 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirek_smok Pokaż post
    Jak z Koszalina to uważaj
    Koszalin omijam szerokim łukiem Trochę się naczytałem na forum strefy CA

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirek_smok Pokaż post
    Na początek do dlsa styknie ale te głośniki lubią prąd z ta alpinka można to przyzwoicie wysterować , a sub jakiś masz ?
    Subwoofer do zmiany, myślę nad ReAudio 12", aktualnie siedzi jakiś Clarion 250W RMS w zamkniętej skrzynce, jako tako gra, ale jest do zmiany w niedalekiej przyszłości

  2. #1522
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adziu Pokaż post
    , myślę nad ReAudio 12"
    czyli ma łupać

  3. #1523
    vuodi's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja znowu nie wiem co mam kupić jeśli chodzi o wzmacniacz. Aktualnie siedzi u mnie prosta jednostka sterująca od Sony DSX-40Ui (miał być tymczasowo i tak jest bo niedługo wpadnie PIONEER DEH-X9600BT), jeśli chodzi o przód to aktualnie grają Hertz DSK 130.3 ale zastanawiam się nad czymś innym, może tylko przeskok na ESK (jeśli chodzi o przeróbki na 165mm to odpada niestety) i zmiana słupków pod tweety od nich.
    W bagażniku gra JBL GTO804 w skrzynce w nadkolu od Basser'a zasilana Blaupunkt GTA 2 Special MK2.

    Chcę kupić wzmacniacz który zasili mi przód (póki co DSK ale ESK później- nie wszystko na raz) no i oczywiście JBL'a z tyłu. Jaki wzmacniacz polecacie 4kanałowy ? Budżet myślę 500-600zł?

    PS: Drzwi z przodu pod ESK będą oczywiście przy ich montażu wytłumione i będzie na ramie od podnośnika szyby wstawione alu, boczek usztywniony i wytłumiony również.
    Moje boje z 8L 1.9TDi ALH

  4. #1524

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Witam, mam pytanie do was. Jaki wzmacniacz polecacie do Alphasonik PSW815 bo miałem Autotek MM 1000.1D ale padł mi i zastanawiam się nad kupnem innego tylko nie wiem jaki wzmak poradzi sobie z takim głośnikiem. Może coś poradzicie mi?

  5. #1525
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    wzmacniacz polecacie 4kanałowy ? Budżet myślę 500-600zł?
    trosze dorzuć i dls

  6. #1526
    vuodi's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Troszkę tzn? I jaki model tego dls'a ?
    Moje boje z 8L 1.9TDi ALH

  7. #1527
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    Troszkę tzn? I jaki model tego dls'a ?
    X-PROGRAM X-A40
    Kilka autek na tym zrobiłem i są zadowoleni z nowych to chyba najtańsza opcja, pod dobrym radiem z wyjsciami 4v mocy nie brakuje, pod 2v i mniej nie próbowałem .

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    Ja znowu nie wiem co mam kupić jeśli chodzi o wzmacniacz. Aktualnie siedzi u mnie prosta jednostka sterująca od Sony DSX-40Ui (miał być tymczasowo i tak jest bo niedługo wpadnie PIONEER DEH-X9600BT), jeśli chodzi o przód to aktualnie grają Hertz DSK 130.3 ale zastanawiam się nad czymś innym, może tylko przeskok na ESK (jeśli chodzi o przeróbki na 165mm to odpada niestety) i zmiana słupków pod tweety od nich.
    W bagażniku gra JBL GTO804 w skrzynce w nadkolu od Basser'a zasilana Blaupunkt GTA 2 Special MK2.

    Chcę kupić wzmacniacz który zasili mi przód (póki co DSK ale ESK później- nie wszystko na raz) no i oczywiście JBL'a z tyłu. Jaki wzmacniacz polecacie 4kanałowy ? Budżet myślę 500-600zł?

    PS: Drzwi z przodu pod ESK będą oczywiście przy ich montażu wytłumione i będzie na ramie od podnośnika szyby wstawione alu, boczek usztywniony i wytłumiony również.
    A może napisz czego tobie w tym brakuje

  8. #1528
    vuodi's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirek_smok Pokaż post
    A może napisz czego tobie w tym brakuje
    Zacznijmy od radia - ustawienia korekcji dźwięku tragiczne, Hertz'e pod samym radiem przy połowie skali głośności a nawet wcześniej zaczynają skamleć a nie grać. Ogólnie nie słyszę w utworach wyraźnie poszczególnych tonów tak jak np słuchając muzyki w domu.
    Ogólnie wysoki ton kłuje w uszy tak bardzo że słuchając długo mam chęć się pociąć.
    Może na innym radiu lepiej by się to wysterowało.
    Jeśli chodzi o bas to nie narzekam, nie lubię przesady niskiego tonu szczególnie na dłuższych trasach.
    No i samo auto - jest strasznie głośno jak się jedzie ponad 130km/h, nie wiem czy coś da wygłuszanie drzwi, bagażnika i poprawienie ramy szyby w drzwiach jak i samych drzwi, docisk do uszczelek. To też psuje mi słuchanie muzyki.
    Moc dla mnie nie musi być super wykopująca z butów, ma być po prostu czysto.

    Np, wysokie tony w drzwiach skierowane w... no właśnie.. W kierownicę a nie we mnie, zobaczę jak będzie, jak wylądują już słupki zrobione ze skierowaniem na mnie.
    Moje boje z 8L 1.9TDi ALH

  9. #1529
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    przy połowie skali głośności a nawet wcześniej zaczynają skamleć a nie grać.
    korekcja tego nie zmieni, i nie patrz na skale czy połwa czy nie zwykle to kwestia podbić
    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    Ogólnie wysoki ton kłuje w uszy tak bardzo że słuchając długo mam chęć się pociąć.
    to juz zasługa hertza
    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    Może na innym radiu lepiej by się to wysterowało.
    clarion daje najmniej po uszach
    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    jest strasznie głośno jak się jedzie ponad 130km/h
    A gdzie ty tyle jeżdziszna polskich drogach ?
    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    W kierownicę a nie we mnie, zobaczę jak będzie, jak wylądują już słupki zrobione ze skierowaniem na mnie.
    ukierunkowanie głośników i radio z korekcja czasów to może coś z tego będzie
    a moze by tak dac wzmaka 4 kanałowego na sam przód i zmienic tweetery na lepsze i puścic w biampingu (kazdy kanał osobno) aktywnie

  10. #1530

    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Zdecydowałem sie napisać tego posta, ponieważ potrzebuje porady odnośnie radia w A3ce. Rok 1999, radio model Chorus I niestety, a więc bez (z tego co zrozumiałem czytając wiele tematów na tym forum) możliwości podpięcia zmieniarki CD jak również z wadą fabryczną procesora, który odmówił posłuszeństwa po tygodniu od kupna (mam auto od 2 tyg). Naprawa tego pytałem to koszt 180zł. Słaba sprawa z uwagi na brak CD, USB. Tak więc myślę o kupnie uniwersalnego radia. Czy mógłby ktoś polecić jakiś ciekawy model? Nie planuje nic jeżeli chodzi o głośniki czy subwoofer, więc radio musi grać na tym co jest w oryginale, przynajmniej na razie ze względu na brak funduszy. Budżet w granicach 200-400 zł. Czy ktoś (nie ja) o wiedzy podstawowej w tym zakresie poradzi sobie z wymianą i prawidłowym podłączeniem radia, czy lepiej udać się do jakiegoś serwisu/warsztatu (koszt ok 50zł w Krakowie)? Dziękuję z góry za pomoc

Strona 153 z 268 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155163203253 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •