Strona 151 z 268 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161201251 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,501 do 1,510 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #1501
    Pierwszydopokera's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Chciałeś kupić drugi taki sam?

  2. #1502

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piła
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pierwszydopokera Pokaż post
    Chciałeś kupić drugi taki sam?
    Dobra cena była mógłbym troszku zarobić

  3. #1503
    Pierwszydopokera's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Zarobisz 310 jak mi oddasz swój

  4. #1504
    gregorek12's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Carrington Pokaż post
    Firma taka sobie, słyszałem, że sporo zawyżają moc głośników. Jak już to jak wspomniał kolega wyżej re audio, hertz, kicker, groundzero, hifonics itp. i jakiś przyzwoity wzmacniacz z hifonicsa albo groundzero. Nie pakuj się tylko w JBL, bo to nieporozumienie
    A słyszałeś coś może na temat Hertz ES 200.5 ?

  5. #1505

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piła
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gregorek12 Pokaż post
    A słyszałeś coś może na temat Hertz ES 200.5 ?
    Sam mam Hertz ale ES 300 350rms i gra bardzo dobrze - średnica 30cm i w skrzyni normalnej w bagażniku. Myślę, że spokojnie wystarczy do nadkola

  6. #1506
    ciapek115's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przeciszów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy

    Domyślny

    Siema mam pytanie odnośnie zestawu wszystkich głośników, chciał bym wymienić wszystkie wraz z syczkami jak się da, teraz moje pytanie chciał bym złożyć wszystko z firmy hertz czy to dobry pomysł ??? zacznę od tyłu skrzynia wbudowana w nadkole głośnik jak kolega niżej wspomniał Hertz ES-200.5 przednie głośniki w drzwiach (mam wersje trzydrzwiową) DSK-130.3 zestaw syczki (jest szansa je tam zamontować ???) głośniki i zwrotnice teraz tył DCX-165.3 co w skład wchodzą dwa głośniki tylko. I teraz zostaje radio bo chciał bym zostawić oryginalne nic nie wymienić jest to do zrobienia ??? i jak to będzie grać na takim radiu, i ostatnie pytanie najważniejsze jakie wzmacniacz oczywiście hertza chyba że macie lepsze i tańsze propozycje to jestem ciekaw POZDRAWIAM

  7. #1507

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piła
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ciapek115 Pokaż post
    Siema mam pytanie odnośnie zestawu wszystkich głośników, chciał bym wymienić wszystkie wraz z syczkami jak się da, teraz moje pytanie chciał bym złożyć wszystko z firmy hertz czy to dobry pomysł ??? zacznę od tyłu skrzynia wbudowana w nadkole głośnik jak kolega niżej wspomniał Hertz ES-200.5 przednie głośniki w drzwiach (mam wersje trzydrzwiową) DSK-130.3 zestaw syczki (jest szansa je tam zamontować ???) głośniki i zwrotnice teraz tył DCX-165.3 co w skład wchodzą dwa głośniki tylko. I teraz zostaje radio bo chciał bym zostawić oryginalne nic nie wymienić jest to do zrobienia ??? i jak to będzie grać na takim radiu, i ostatnie pytanie najważniejsze jakie wzmacniacz oczywiście hertza chyba że macie lepsze i tańsze propozycje to jestem ciekaw POZDRAWIAM
    Jeżeli chcesz głośnik bassowy w nadkolu to Hertz ES-200.5 powinien wystarczyć. Co do przodu nie wiem jakie dokładnie masz radio i czy ma wejścia RCA w tyle do podłączenia wzmacniacza. Powiem tak, może to grać na radiu ale jak to się nie wypowiem. Jeżeli kupisz na przód wzmacniacz zagra to o niebo lepiej. Jeżeli tanio to wzmacniacz może być Cruncha, trochę wyższa półka cenowa: ground zero, hifonics, dls, re audio, kicker itp.
    Ostatnio edytowany przez sarin - 15-12-14 o 19:02

  8. #1508
    ciapek115's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przeciszów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Carrington Pokaż post
    Jeżeli chcesz głośnik bassowy w nadkolu to Hertz ES-200.5 powinien wystarczyć. Co do przodu nie wiem jakie dokładnie masz radio i czy ma wejścia RCA w tyle do podłączenia wzmacniacza. Powiem tak, może to grać na radiu ale jak to się nie wypowiem. Jeżeli kupisz na przód wzmacniacz zagra to o niebo lepiej. Jeżeli tanio to wzmacniacz może być Cruncha, trochę wyższa półka cenowa: ground zero, hifonics, dls, re audio, kicker itp.
    mam chorusa 2 radyjko, także nie znam się nie wiem czy jest tam wejście RCA. Niżej daje aukcje z takiego radyjka, a powiedzcie mi co do reszty syczki i głośniki dobry wybór ??? i syczki da się tam zamontować w przednich drzwiach ??? poza tym jak wsadzę ten głośnik niskotonowy z tą obudową to da rade wymienić żarówkę z tyłu ??? bo widze po fotkach żę strasznie mało miejsca zostaje

    http://allegro.pl/radio-chorus-2-ii-...857644663.html

    PS: taki wzmacniacz styknie ???
    http://allegro.pl/crunch-gti-2100-wz...842827477.html
    Ostatnio edytowany przez sarin - 15-12-14 o 19:02

  9. #1509
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kępno
    Auto
    Audi a3 110KM
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam. Czy da rade zamontować radio z vw , passat golf ? Mam do kupienia radio navi z golfa model rns 695e tyloo nie wiem czy to podejdzie bez przeróbek konkretnych instalacji

  10. #1510

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piła
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ciapek115 Pokaż post
    mam chorusa 2 radyjko, także nie znam się nie wiem czy jest tam wejście RCA. Niżej daje aukcje z takiego radyjka, a powiedzcie mi co do reszty syczki i głośniki dobry wybór ??? i syczki da się tam zamontować w przednich drzwiach ??? poza tym jak wsadzę ten głośnik niskotonowy z tą obudową to da rade wymienić żarówkę z tyłu ??? bo widze po fotkach żę strasznie mało miejsca zostaje

    http://allegro.pl/radio-chorus-2-ii-...857644663.html

    PS: taki wzmacniacz styknie ???
    http://allegro.pl/crunch-gti-2100-wz...842827477.html
    Niestety radio będziesz musial zmienić na jakieś z wyjsciami RCA. Wzmacniacz moim zdaniem za słaby. Mam na sprzedaż wzmacniacz ale cena zdecydowanie wyzsza od tego co podałeś. Jezeli jesteś zainteresowany PW.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Magik170 Pokaż post
    Witam. Czy da rade zamontować radio z vw , passat golf ? Mam do kupienia radio navi z golfa model rns 695e tyloo nie wiem czy to podejdzie bez przeróbek konkretnych instalacji
    A nie lepiej kupić jakies nowe radio 2DIN z usb?

Strona 151 z 268 PierwszyPierwszy ... 51101141149150151152153161201251 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •