Strona 154 z 268 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204254 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,531 do 1,540 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #1531
    Mordeliuss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A4 B5 +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AVF
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Alpine UTE-72BT okolo 350zl dobre radio za małe pieniadze Jeżeli nowe jak nie to szukaj jakiejs lepszej uzywki od Alpine. Takie moje zdanie
    Czarno-biały AGN


  2. #1532

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja kupiłem nowe Alpine 180rr w Media Markt Radom za 299zł - akurat była promocja z 369zł, 2 lata gwarancji.

    Radio mam ok. 1/2 roku i spełnia swoje wymagania. CD prawie nie używam, zresztą jakby było BT też bym sobie to odpuścił

    Ja mam polifta i musiałem jeszcze dokupić - moduł aktywnych tylnych głośników phonocar (żeby po podłączeniu niefabrycznego radia działał sub i tylne głośniki)- ok. 60-70zł + separator antenowy aktywny (koniecznie z niebieskim przewodem) ok. 15zł + ramka maskująca 20zł.
    Ostatnio edytowany przez tuzim57 - 03-01-15 o 00:05

  3. #1533
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    a dlaczego nie orginał nie ma usb ale to nie problem zmieniarka usb
    http://allegro.pl/radio-cd-audi-conc...956396526.html

  4. #1534

    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Dzięki za podpowiedzi! Na forum czytałem że przy braku dobrego subwoofera Alpinka nie pokazuje wszystkiego co potrafi, że lepszy będzie jakiś Pionieer, czy to prawda?

    @tuzim jaz tego co się orientuje mam wersje przedliftową, czy takiej wersji obejdzie się bez tego wszystkiego żeby działał tył normalnie?

    @mirek_smok a czy w tym radiu występuje również problem z procesorem i regulacją głośności? Nawet jeśli nie to radio 250 + drugie tyle zmieniarka CD. Dlatego wolałbym nawet kosztem wyglądu skusić sie na zwykłe radio

  5. #1535

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Właśnie nie wiem jak to jest z tym modułem ale piszą że do 2007 roku to pewnie a3-ki od 1996 do 2007

    Co do tego czy ten moduł będzie pasować to zadaj pytanie sprzedającemu jest rozwiązaniem, pytanie nie kosztuje

    Ja mam taki i działa bez problemu - tam zresztą kupowałem go - Działa z każdym systemem fabrycznego nagłośnienia (np. Nokia, Bose): http://allegro.pl/interfejs-bose-nok...929506098.html

    Może i są tańsze np. za 30-40zł + 10zł przesyłka ale ja postawiłem na ten - wygląda solidnie, jakieś tam marki jest przynajmniej (wiem wiem, elektronika może być taka sama) phonocar.

    Panowie z centrum audio bardzo chętnie odpowiadali na moje arcy proste pytania jak to połączyć także mogę wspomóc komentarzem i fotkami.

    Wiem że może Cię to przerasta ale nie jest to wg. mnie coś bardzo skomplikowanego cała instalacja to wyjęcia starego radia, włożenie ramki i maskownicy nowego i podłączenie kostek + podłączenia takich dwóch pinów aby radio cały czas grało i przede wszystkim się nie przywracało do ustawień fabrycznych po wyjęciu kluczyków np. musiałbyś szukać stacji FM od początku po każdym postoju a tak to nie musisz+ złączenie pewnych 3 przewodów - mówię na przykładzie alpine 180rr. U mnie działa bez problemu od ok. pół roku.

    Możesz sobie oczywiście kupić np. KENWOOD-a któregoś nawet w tym centrum audio

    Ramka tutaj kupiona: http://allegro.pl/ramka-radiowa-audi...950858423.html

    Separator tutaj: http://allegro.pl/wzmacniacz-separat...827657678.html

    Mi się akurat 180rr spodobał pod a3 polift.

    Zdjęcia założonego radia w nocy:
    http://i60.tinypic.com/rmto8x.jpg
    Ostatnio edytowany przez tuzim57 - 03-01-15 o 15:01

  6. #1536
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez konwid Pokaż post
    Dzięki za podpowiedzi! Na forum czytałem że przy braku dobrego subwoofera Alpinka nie pokazuje wszystkiego co potrafi, że lepszy będzie jakiś Pionieer, czy to prawda?
    kup polecanego re audio

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tuzim57 Pokaż post
    Ja mam taki i działa bez problemu - tam zresztą kupowałem go - Działa z każdym systemem fabrycznego nagłośnienia (np. Nokia, Bose): http://allegro.pl/interfejs-bose-nok...929506098.html

    Może i są tańsze np. za 30-40zł + 10zł przesyłka ale ja postawiłem na ten - wygląda solidnie, jakieś tam marki jest przynajmniej (wiem wiem, elektronika może być taka sama) phonocar.
    Podłacz zwykły za 15 bez tej puszki a zmienisz zdanie

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tuzim57 Pokaż post
    Ja mam taki i działa bez problemu - tam zresztą kupowałem go - Działa z każdym systemem fabrycznego nagłośnienia (np. Nokia, Bose): http://allegro.pl/interfejs-bose-nok...929506098.html

    Może i są tańsze np. za 30-40zł + 10zł przesyłka ale ja postawiłem na ten - wygląda solidnie, jakieś tam marki jest przynajmniej (wiem wiem, elektronika może być taka sama) phonocar.
    Podłacz zwykły za 15 bez tej puszki a zmienisz zdanie

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez konwid Pokaż post
    @mirek_smok a czy w tym radiu występuje również problem z procesorem i regulacją głośności?
    u mnie nie było żadnego problemu

  7. #1537

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piła
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mordeliuss Pokaż post
    Alpine UTE-72BT okolo 350zl dobre radio za małe pieniadze Jeżeli nowe jak nie to szukaj jakiejs lepszej uzywki od Alpine. Takie moje zdanie
    Z używki Alpine polece CDA-117ri lub CDA137, ewentualnie Kenwood KDC-BT92SD (posiadam, aktywne procki, magia) lub kenwood kiv-700

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mirek_smok Pokaż post
    trosze dorzuć i dls
    DLS, hifonics, mtx audio. Miałem DLS'a nówkę, sprzedałem użytkownikowi forum.

  8. #1538
    Mordeliuss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    Audi A4 B5 +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AVF
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Hmm stałem przed wyborem miedzy Alpine 180Rr i Ute72bt. 180Rr mialem w renówce gralo dobrze ale malo opcji do korekcji dzwieku. Jakis bass engine i loudness. W ute moze i nie ma cd ale masz bluetooth low i high filter do tego mx i pare innych przydatnych opcji. Mozliwosci konfugracji jest setki. Nie zaluje ze kupilem ute72bt a nis kolejne 180rr.
    Czarno-biały AGN


  9. #1539

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie.
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Witam, więc tak, chcę w najbliższym czasie zakupić radio samochodowe takiego typu ; http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...f=last-visited ( żeby był gps) , jest to dobry wybór? jakieś inne propozycje? Chcę do tego sprzętu kupić także skrzynię basową , oraz wzmacniacz , jestem zielony w tym wszystkim, pierwsze auto ;p Proszę Was o pomoc w wyborze tego typu radioodtwarzacza, tej skrzyni basowej i wzmacniacza, ażeby wszystko razem ze sobą 'grało' działało, ładny dobry czysty dźwięk, bass i to wszystko , tak jak pisze nie znam się na tym za bardzo więc zwracam się do Was o pomoc


    EDIT; poprawiony
    Ostatnio edytowany przez riko - 12-01-15 o 20:30

  10. #1540
    flito's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia / Kraków Balice
    Auto
    SEAT Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Popraw link

Strona 154 z 268 PierwszyPierwszy ... 54104144152153154155156164204254 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •