Strona 11 z 268 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #101
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Tego można było się spodziewać. Jaki zakład takie porady, więc pewnie i montaż podobny. Żaden szanujący się zakłąd CA nie ma w ofercie nawet czegoś takiego jak głośniki eliptyczne, bo to się je z niczym. Dziękuję i napiszę jeszcze raz. WSPÓŁCZUJĘ TWOIM KLIENTOM
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  2. #102
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Widze ze znasz branże jak mało kto , super , extra , polecam !!!!! Moze kiedys sie spotkamy pogadamy posłuchamy co masz do zaproponowania , a może sie jeszcze na starosc przesiade na helixa czy power basa , no roznie bywa jak to taaak gra .

  3. #103

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    karutkowski to może byś pomógł mi wybrać jakiś sprzęta audio w cenach takich jak napisałem pare postów poniżej, bo póki co nie pomagasz a jedynie negujesz, zaproponuj coś od siebie.....

  4. #104
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Sorry kolego, ale ja sie nie zajmuję półśrodkami. Kwota, którą masz jest za niska jak na ten samochód, a Ty chcesz wszystko za śmieszne pieniądze. Na pewno zapomniałeś o wygłuszeniu drzwi i przewodach, Same te rzeczy to jakieś 600-700zł w tym samochodzie. No ale skoro tak Ci się podoba opcja, którą zaproponowali Ci koledzy to bierz śmiało. Na pewno będziesz super zadowolony (dopóki nie usłyszysz czegoś co gra naprawdę, a jest niewiele droższe). Powodzenia.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  5. #105
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ziuket Pokaż post
    karutkowski to może byś pomógł mi wybrać jakiś sprzęta audio
    tez bym chciał zobaczyc jakas propozycje

  6. #106
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    To masz. Wygłusz drzwi!!!
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  7. #107
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Na pewno zapomniałeś o wygłuszeniu drzwi i przewodach, Same te rzeczy to jakieś 600-700zł
    Ale ci pomógł .....
    Słuchaj kup mate sudala w castoramie bitumiczna z aluminim wydasz 130 zł na 2 drzwi
    u stolarza zamow dystans z mdfu do 8l wchodzi 13 cm , troche wiecej pracy wepchnac tam 16 ale zysk w graniu słyszalny , na poczatek .

  8. #108
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    No brawo. Kolejna "fachowa" porada
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

  9. #109
    michu_t's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    karutkowski nie każdy ma tak wysokie wymagania co do jakości dźwięku i jeśli ktoś pisze że w 1k PLN chciałby się zmieścić to chyba trochę nie na miejscu wypisywanie jest to że za ta kwotę można kupić tylko półśrodki.
    Wiadome jest to że za pożądne granie trzeba wybulić, ale jeśli kolega zakłada kwotę 1000 PLN jest chyba świadom tego że sprzęt nie będzie wysokiej klasy.
    Nie wiem też dlaczego negujesz soudala do sprzętu z niskiej półki ..?
    Poza tym wydaje mi się że za 1k z małym hakiem (nie licząc radia oczywiście) można złożyć z używek zestaw (przód + sub) który zagra zauważalnie lepiej od ori systemu.
    1.9 TDI 141KM/318Nm by MR-Motors

  10. #110
    karutkowski's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża
    Auto
    Honda
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michu_t Pokaż post
    Poza tym wydaje mi się że za 1k z małym hakiem (nie licząc radia oczywiście) można złożyć z używek zestaw (przód + sub) który zagra zauważalnie lepiej od ori systemu.
    Oczywiście, że tak. Osobiście za głośniki, wzmacniacz i suba, które mam w podpisie zapłaciłem niewiele ponad 1000zł. Mało tego - w domu czeka na mnie już Audio Art 200.2, który napędzi przód, a kosztował tyle co ten nowy nic nie grający Carpower gdzieś wyżej polecony i dlatego napisałem, że to wyrzucanie pieniędzy.

    Odnośnie wygłuszenia to nie wystarczy obkleić wszystkiego dekarą, bo w tym samochodzie to nie zda egzaminu. Trzeba wstawić jakaś blachę, która miałaby imitować wewnetrzną blachę, bo bez tego nie wiadomo czym byś tego nie wykleił to niewiele pomoże.
    JVC KD-SH1000 => ProconGold =>Audio Art 200.2 + Hfonics Son of Aphrodite + Audio System F2 -190 => Phase Evolution CFS 165.25 + IT MDS 12DVC

Strona 11 z 268 PierwszyPierwszy ... 9101112132161111 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •