Strona 5 z 268 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #41
    Baltosz's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Wiem, wiem. Temat rzeka, ale teraz pytanie do audiofili i tych którzy sie na tym znaja. Poszukuje i nie moge znaleźć. Mam w swojej trójeczce seryjne naglosnienie 6 glośników plus subwoofer w boczku w bagażniku, będe zmieniał samego suba, no coś z przystępnej półki, ale to dopiero w planach. reszta zostanie w serii, bo auto nie ma być głośne tylko przyjemne.

    teraz pytanie: Potrzebuje konkrtnego modelu radia które wydobędzie z seryjnych glośników przyjemne brzmienie na tyle ile to możliwe, mam tu na myśli jakość dzwieku i do tego nie za ogromne pieniadze. szukam kompromisu jakość cena. do 400zł
    Jeżeli pomogłem: kliknij "pomógł"
    A3 8L @110.

  2. #42

    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Środa Śląka
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    witam

    od miesi?ca jestem posiadaczem A3 i chcia?em zmieni? w samochodzie radio + g?o?niki z przodu i ty?u. Co do radia to nie mam problemu z wyborem http://allegro.pl/nowy-jvc-kd-r512-u...571938172.html to nie wiem jakie g?o?niki dobra?, ?eby ca?o?? gra?a dobrze. Na nowe g?o?niki i radio chce przeznaczy? oko?o 800 z?.
    Dzi?ki serdeczne za pomoc.

  3. #43
    Greedy's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jelcz-Laskowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    panowie jak by ktos byl zainteresowany ,mozna powiedziec darmo sprzedaje ,chetni moga przyjechac dotknac zobaczyc zapraszam zestaw kompletny bez wzmaka zakupiony do mojej a3 :<br />
    <br />
    <a href="http://allegro.pl/zestaw-hertz-megaaa-okazja-i1575215002.html?ap=2&bid=11050&aid=204933 18&" target="_blank">http://allegro.pl/zestaw-hertz-megaa...575215002.html</a>

  4. #44
    Baltosz's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Jak widać w tym temacie nie uzyska się odpowiedzi.
    Jeżeli pomogłem: kliknij "pomógł"
    A3 8L @110.

  5. #45
    michu_t's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Baltosz na seryjnych głośnikach raczej różnicy nie usłyszysz. Podstawowe markowe radia do powiedzmy 400 PLN są bardzo podobnie zbudowane jeśli chodzi o ich wzmacniacz, tak więc nie ma co tutaj za wiele kombinować.
    Jeśli masz zamiar w przyszłości zmienić subwoofer na jakiś większy to musisz patrzeć aby radio miało wyjścia RCA, bo zdarzają się jeszcze modele bez.
    1.9 TDI 141KM/318Nm by MR-Motors

  6. #46
    Baltosz's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michu_t Pokaż post
    Baltosz na seryjnych głośnikach raczej różnicy nie usłyszysz. Podstawowe markowe radia do powiedzmy 400 PLN są bardzo podobnie zbudowane jeśli chodzi o ich wzmacniacz, tak więc nie ma co tutaj za wiele kombinować.
    Jeśli masz zamiar w przyszłości zmienić subwoofer na jakiś większy to musisz patrzeć aby radio miało wyjścia RCA, bo zdarzają się jeszcze modele bez.
    Dziś byłem na karmelkowej we wrocławiu w renomowanym sklepie z car audio. Dowiedziałem się wielu przydatnych rzeczy, więc się podziele.

    Wybór radia do serii(przypominam 6+woofer) padł na keenwooda 50** nie pamiętam, cena 550, w saturnie kolo 700. Radio ma filtr, który dla poszczególnych sekcji (osobno tylnej, osobno przedniej) ma możliwość ręcznego ustawienia dolnej granicy czestotliwości, czytaj przednie glośniki w drzwiach (o śr. 10cm) nie wyrabiaja w pewnym momencie przy basie, więc mozna na sekcji przedniej ograniczyć pasmo przenoszenia np. od 80-100 HZ w góre. Jutro wsadzę bo dziś nie miałem gotówki, i napisze coś wiecej. Jeżeli chodzi o jakość dzwieku to gra jak radia z górnej półki.


    @michu_t: Dzieki za porade. to co napisałem wyżej nie kłóci sie z twoim postem. Tez m koleś powiedział, ze audio w audi w serii to totalna padaka i nie ma za duzo możliwości. Ja powoli zaczynam modyfikacje.
    Jeżeli pomogłem: kliknij "pomógł"
    A3 8L @110.

  7. #47

    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Czym zastąpić swojego chorusa I:


    Mam znany problem ze zwiększaniem się głośności. Może być niefabryczne, ale nie chcę szpecić tapicerki.

  8. #48
    kacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Też chce zmienić to radio i zastanawiam się nad:
    1. Audi Concert 3 ze względu na wymiary

    2. JVC KD-R421

    3. KENWOOD KDC-415UR


    2 i 3 ze względu na funkcjonalność i niską cenę w okolicach 300zl

    Które polecacie???

  9. #49
    Arronax's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Ja się jeszcze podłącze bo dziś są dni bez vat-u a myślę nad radiem do 350 zł. Czy każde radio(Kenwood ,Pioneer) po kupieniu tych zaślepek pod konsole będzie dobre wymiarowo i podłączeniowo?
    Ostatnio edytowany przez Arronax - 30-04-11 o 11:44

  10. #50
    Baltosz's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Powiedziałem ze napisze moje wrażenia, to pisze.

    Do serii 6+subwoofer, kupiłem w miejsce chorusa Kenwooda 5047, Radio zaje**ste. Przednie glośniki dzieki odpowiedniemu filtrowi nie graja częstotliwości, które są dla nich nieosiągalne i nie ma problemu z harczeniem, poza tym jakość dzwięku na cacy koszt radia 550. Wsadzając kenwooda 4044/47/51 nie uzyskacie tak dobrego efektu i zaraz bedziecie chcieli zmieniać glosniki, ja szczerze się teraz zastanawiam, czy czegoś wiecej mi potrzeba. To radio wycisnęło z mojego audio wszystko na tyle na ile to możliwe
    Jeżeli pomogłem: kliknij "pomógł"
    A3 8L @110.

Strona 5 z 268 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •