Strona 264 z 268 PierwszyPierwszy ... 164214254262263264265266 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 2,631 do 2,640 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #2631
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dawidoos Pokaż post
    Liczyłem na kogoś kompetentnego mimo wszystko
    to zadawaj właściwe pytania inaczej zostaje wróżka jeżeli chodzi ci o suba to są są 2 wersje nowa i używana o ile z pierwszą nie ma problemu jak wybierzesz model produkowany a z używkami różnie bywa , co do ciekawych ciężko wejść w posiadanie , a poza tym wzmacniacz powinien być też z tych ciekawych .

  2. #2632

    Data dołączenia
    Apr 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia
    Auto
    VW Bora
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    A jakie to właściwe pytanie? Ale ok, jeszcze raz. Nie interesuje mnie gotowy subwoofer.
    Szukam głośnika niskotonowego 8" do obudowy 9 litrowej zamkniętej. Napęd to klasa D z dużym filtrem, więc mocy jest aż nadto do tego litrażu. Swego czasu były dostępne fajne RE-8S4, ale teraz jest już nie do dostania.

  3. #2633
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez dawidoos Pokaż post
    Swego czasu były dostępne fajne RE-8S4,
    fajne pojęcie względne , jakościowy to głośnik nie jest a zwykły tłuczek chyba że taki ma być
    http://sklep.basser.pl/pl/subwoofery...subwoofer.html
    to jest troszkę ambitniejszy głośnik montowałem coś podobnego w wersji aktywnej i można się zdziwić co takie maleństwo potrafi ale tam był bas tunelowy w zamkniętej obudowie jak mała to tracisz na zejściu .

  4. #2634

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB

    Domyślny

    Panowie, zamierzam zmienić radio, prawdopodobnie na jakieś z androidem. Na allegro z tego co widzę to oprócz specyfikacji nic konkretnego nie piszą, a ceny wahają się od 1000 do 2500. Jesteście w stanie coś ciekawego polecić? Głównie zależy mi na Navi, Odtwarzaniu muzyki poprzez bluetooth, korektor graficzny. Reszta szczerze mówiąc jest opcjonalna. Wiadomo, jakość dźwięku najważniejsza. No i żeby multifunkcja działała

  5. #2635
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Xianter Pokaż post
    prawdopodobnie na jakieś z androidem
    A co powiesz na markowe radio z MirrorLink poniżej 900 zł ale nie pamiętam czy jest na androidzie , w poniedziałek mogę zobaczyć .

  6. #2636

    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Halinów
    Auto
    audia a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Przymierzam się powoli do zamontowania u siebie subwoofera aktywnego edge (tak wiem, że to słaby wybór, ale wiem że będzie grać lepiej niż oryginalny sub bose, poza tym kupiłem go od znajomego po bardzo okazyjnej cenie). w związku z tym którędy najlepiej puścić kable w samochodzie, lewą czy prawą stroną i gdzie jest przebicie do silnika? Czy może wykorzystać obecną instalację do oryginalnego suba bose? Jestem dość świeży w tym temacie

  7. #2637

    Data dołączenia
    Jun 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.6 BSE
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam wszystkich, od niedawna jestem posiadaczem Audi A3 8P Lift Sportback, na forum jestem od dziś, dlatego jeśli popełnię gafę nie gańcie mnie mocno W mojej Audi posiadam radio Chorus 2+ ( 2din) Sprzęt ten nie czyta mp3, zastanawiam się nad wymianą radia na fabryczne, które będzie odtwarzało pliki mp3. Google podpowiedziało mi, że Concert 3 posiada taką opcję (jeśli się mylę to poprawcie mnie). Chciałem również zasięgnąć informacji o Symphony, radio, które posiada w sobie zmieniarkę na 6 płyt, czy ono ma możliwość odtwarzania mp3 ? W kilku ogłoszeniach o sprzedaży aut było to radio, oraz w opisie, że samochód jest wyposażony w odtwarzacz tychże plików. Jeśli ktoś z was ma coś takiego na zbyciu jestem zainteresowany Kraków +/- 30 Km Będę wdzięczny za każdą odpowiedź

  8. #2638

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Zainwestuj w porządnego androida będziesz miał co tylko ci się za chce mp3 mp4... YT jakiś film... itd jak już zmieniać to na 21 wiek tyle moim zdaniem w temacie

  9. Podziękowania dla RaVeN265 za pomoc w problemie

    Oizik (29-06-19)

  10. #2639
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Jest pomysl na zakupy czegoś co będzie konkretnie grało. Audi A3 wersja 3d. Budźet to powiedzmy 1500zl i pytanie co da się za to zrobić. Obecne radio to PIONEER DEH-X9500BT 4x50W i takie musi zostać póki co.
    Nie wiem za jaką skrzynką w boczek bagażnika szukać (JBL, HERZ, ...) bo wybór jest spory a jak wiadomo 200W u każdego producenta gra inaczej. Jakiś mocniejszy przód, tył i pewnie do tego wzmak.

    Ktos coś?
    Nie mam fejsa ani androida!

  11. #2640
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Za te kasę też się da ale radio by trzeba zobaczyć czy ma jakiegoś procka na stronie pionka nie polskiej można pobrać , jak byś był z okolicy to taka instalację robiliśmy okolice 1500 wyszło troszku inne głośniki ale efekt zadowalający , morel maximo się zainteresuj , klient miał alpine ale wyleciała na rzecz kenia , po tygodniu .

Strona 264 z 268 PierwszyPierwszy ... 164214254262263264265266 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •