Strona 255 z 268 PierwszyPierwszy ... 155205245253254255256257265 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 2,541 do 2,550 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #2541
    damianbaran10's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Izdebki
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez nela. Pokaż post
    Ale dalej masz skrzynkę i kable na wierzchu, chyba że to obojętne
    I tak będę chciał wyciągnąć ten wzmacniacz i doprowadzić go do ładu i składu i w tym sensie że wyczyścić, przemalowac bo prosi się o to i pewnie go umieszczę na boku albo do oparcia fotela na takim rzepie jak pisaliśmy wyżej. 😀

    Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

  2. #2542

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łodz
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam, mam okazje zakupić taki zestaw:
    -głośniki alpine SPG-17cs 280W
    -wzmacniacz pionner GM-A3702 500W max
    -sub Pionner TS WX305T 1300W max
    Chciałbym się dowiedzieć czy to w ogóle dobrze będzie grało?

  3. #2543
    mirek_smok's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    75 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kleomas1 Pokaż post
    pionner GM-A3702
    to ma tyle Ciągła moc wyjściowa (RMS) 2 x 60W
    Cytuj Oryginalnie napisane przez kleomas1 Pokaż post
    sub Pionner TS WX305T
    poprawna nazwa to tuba i ma tyle Nominalna moc wejściowa RMS 350

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kleomas1 Pokaż post
    SPG-17cs 280W
    a to ma tyle moc RMS 70Wimpedancja 4
    Jak chcesz tę okazję zakupić to powinieneś mieć jeszcze jakieś mono do suba a pionek się na głośniki nada tyle że tegłośniki sa 165 mm do przodu w 8l to przeróbka jest potrzebna

  4. #2544
    Addio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Witam wszystkich ostatnio wymieniłem seryjne głośniki z przodu na Crunch GTi 5.2C, teraz chciałbym podpiąć jakiś wzmacniacz + sub.
    Z racji że dostałem wzmacniacz Crunch GPX 1000.4 4-kanały, chciałbym go zamontować. Polecicie do tego jakiś suboofer (budżet trochę okrojony, 200-300 zł) tak żeby wszystko pięknie i ładnie grało. Czy może ten wzmacniacz będzie trochę za mocny i warto by było wymienić go na ciut słabszego?
    Z góry uprzedzam, iż jestem laikiem w kwestii doboru car audio i będę wdzięczny za wszelkie rady

  5. #2545
    reikeb's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Addio Pokaż post
    Witam wszystkich ostatnio wymieniłem seryjne głośniki z przodu na Crunch GTi 5.2C, teraz chciałbym podpiąć jakiś wzmacniacz + sub.
    Z racji że dostałem wzmacniacz Crunch GPX 1000.4 4-kanały, chciałbym go zamontować. Polecicie do tego jakiś suboofer (budżet trochę okrojony, 200-300 zł) tak żeby wszystko pięknie i ładnie grało. Czy może ten wzmacniacz będzie trochę za mocny i warto by było wymienić go na ciut słabszego?
    Z góry uprzedzam, iż jestem laikiem w kwestii doboru car audio i będę wdzięczny za wszelkie rady
    Masz zamiar do tego wzmacniacza podpiąć sam subwoofer czy przód też ? Jak sam sub to trzeba by coś o mocy do 300w rms znaleźć teraz powiedz do 300zł chcesz sam głośnik czy całą skrzynie ?

  6. #2546
    Addio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Przód też chce podpiąć.
    Całą skrzynie, domyślam się, że może być ciężko znaleźć coś w tych pieniądzach :/

  7. #2547
    reikeb's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Addio Pokaż post
    Przód też chce podpiąć.
    Całą skrzynie, domyślam się, że może być ciężko znaleźć coś w tych pieniądzach :/
    A potrzebujesz skrzyni która podbije niskie tony do normalnego słuchania czy czegoś co będzie trząchało autem i ma być mała czy bez znaczenia? Napisz jeszcze jakiej muzyki zwykle słuchasz

  8. #2548
    Addio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gliwice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Nie jestem fanem typowej łupaniny tak żeby mi trzeszczała rejestracja, zależy mi raczej własnie na lekkim podbiciu. Przez myśl przeszło mi umieszczenie w boczku tam gdzie ori był, ale zrezygnuje z tego pomysłu. W razie zmiany auta, taka skrzynka mi się nie przyda, więc raczej wolałbym zwykła skrzynie, która wejdzie do każdego bagażnika ;P A co do rozmiaru to raczej bez znaczenia. Z tym że jak już mam ten wzmacniacz, to chciałbym raczej go wykorzystać i pod niego kupić jaki suboofer.
    A muzyki to prawie każdej słucham, zależy od nastroju i towarzystwa ;p

  9. #2549
    reikeb's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Addio Pokaż post
    Nie jestem fanem typowej łupaniny tak żeby mi trzeszczała rejestracja, zależy mi raczej własnie na lekkim podbiciu. Przez myśl przeszło mi umieszczenie w boczku tam gdzie ori był, ale zrezygnuje z tego pomysłu. W razie zmiany auta, taka skrzynka mi się nie przyda, więc raczej wolałbym zwykła skrzynie, która wejdzie do każdego bagażnika ;P A co do rozmiaru to raczej bez znaczenia. Z tym że jak już mam ten wzmacniacz, to chciałbym raczej go wykorzystać i pod niego kupić jaki suboofer.
    A muzyki to prawie każdej słucham, zależy od nastroju i towarzystwa ;p
    W takim przypadku bardzo dobrze że zrezygnowałeś z takiej skrzyni w boczek bo do a3 8l sama taka skrzynka kosztuje 300zł
    Do tego wzmacniacza myślę że spokojnie wystarczy Ci taka zamknięta skrzyneczka jeżeli chcesz coś nowego http://allegro.pl/blaupunkt-gtb1200d...582892744.html .
    Baz jest precyzyjny nie wydłużony więc nada się do każdej muzyki i jak potrzeba to i potrafi dobrze zatrząść autem mam podobny sub u żony w a3 8p a wcześnie jeździł w jej byłej a3 8l

  10. #2550

    Data dołączenia
    Jun 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Witam od jakiegoś czasu nie grają mi przednie głośniki i z tego powodu chciałbym kupić nowe głośniki przednie plus do tego wzmacniacz. Jestem niestety zielony w tych tematach Radio jakie posiadam to Pioneer DEH-1700UB. Budżet to około 600/700zł, chyba że jest coś lepszego to jestem skłonny dorzucić trochę pieniędzy do tego. Na razie nie zależy mi na subwooferze.

Strona 255 z 268 PierwszyPierwszy ... 155205245253254255256257265 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •