Strona 266 z 268 PierwszyPierwszy ... 166216256264265266267268 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 2,651 do 2,660 z 2680

Temat: Wybór radia wzmacniacza subwoofera głośników

  1. #2651

    Data dołączenia
    Oct 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    leżajsk
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny Jakie glosniki przod

    Witam w mojej a3 zaczal strasznie harczec przedni lewy glosnik, auto kupilem z zestawem juz zamontowanym, przednie glosniki polaczone z tymi malymi glosniczkami, z tylu glosniki tez takie same ale dodatkowo podlaczone sa do zwrotnic (tak sie chyba to nazywa) w bagazniku wzmacniacz rodek, radio bylo jakies alpine ale padlo i zalozylem ori concert 2, niewem czy te zwrotnice sa dobrze podlaczone bo jest tam chyba ze 4 wejscia, do czego one sluza? Chcialbym wymienic ten jeden glosnik albo od razu dwa zeby to ladnie gralo, jakiej firmy polecacie glosniki? Te ktore Teraz mam to sa mb quart, i zalezy mi na oryginalnym radiu bo bardzo mi sie podoba, komponuje sie z deska idealnie

  2. #2652
    Sneaky
    Guest

    Domyślny

    Witam, zastanawiam się nad kupnem radia - oryginalne już za bardzo szwankuje i brakuje wygody w stylu USB, Aux BT - planuje zakup radia w granicach 200 -250zł wiem że jest to niska półka ale na moje potrzeby sadzę że wystarczy. Niestety nie do końca mam pewność na co zwrócić uwagę dobierając radio, jedyne co wiem to rozmiar 1DIN. Obecnie upatrzyłem coś takiego - czy będzie pasować i czy wymiana takiego radia jest w jakiś sposób skomplikowana? czy raczej jest to wyjecie oryginalnego odpięcie kabli i podpięcie nowego w ten sam sposób?

    BRIGHTON 170BT

  3. #2653

    Data dołączenia
    Apr 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny Maksymalny litraż skrzyni w boczku

    Część, dostępne gotowe skrzynki z MDF w boczek mają objętość około 8 litrow ale wydaje mi się że nie wypełniają maksymalnie przestrzeni dostępnej w boczku. Ktoś orientuje sie jaką maksymalną objętość da się uzyskać zbijając samemu skrzynie bądź nawet tworząc odlew z żywicy?

  4. #2654
    elrysz.38's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Elbląg
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 BLR
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny Radio Pioneer SPH-10BT

    Witajcie !
    Jak oceniacie przydatność radia Pioneer SPH-10 BT do naszych audiczek A3 8P przedliftowych ? Mam z 2005r. Serdecznie pozdrawiam.

  5. #2655

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Węgrów/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    175 razy

    Domyślny

    Witam,

    Jakie wymiary ma kieszeń na radio w A3 8L z 99 roku? Szukam radia na płyty, jaki model będzie pasował bez rzeźby?

  6. #2656

    Data dołączenia
    Sep 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    EDIT:
    mała zmiana posta
    kupiłem Pioneera MVH-S410BT
    oto mała recenzja:
    na temat wyglądu itd nie będe, bo kwestia gustu i te sprawy
    radio
    radio ogólnie jest bardzo krótkie, z oczywistych względów (brak CD/CD itp), co daje plus w postaci braku trudności upchnięcia okablowania radia
    montaż
    -ramka od radia niestety bardzo mnie rozczarowała
    ma ona wiele wypustek (tych trójkącików do zaginania, żeby ramka nie latała), moim zdaniem zbyt wiele(nawet w porównaniu z Pioneerem DEH-2000MP, który siedział w aucie jak kupowałem), przez co cała ramka gięła się na wszystkie możliwe strony, a przy tym mimo dużej ilości wypustek miałem duży problem, żeby tą ramkę wmontować, żeby była nieruchoma
    pozatym giętkość ramki przeszkadzała we 'wskoczeniu' radia w zatrzaski, co skutkowało sporym wzrostem ciśnienia tętniczego, oraz ponad godziną walki, po której efekt był po prostu taki, że całe radio nie wychodzi, gdy ściąga się jego panel
    -mikrofon dołączony w zestawie jest na długim kablu, ja osobiście wyciągnąłem go gdzieś w okolicach nóg i na dołączonej taśmie dwustronnej przykleiłem go do kolumny kierownicy, pod licznikiem, montaż bezproblemowy
    -na temat okablowania się nie wypowiem, bo u mnie było zmienione pod radio wymienione wyżej i zadziałało mi P&P
    pierwsze uruchomienie
    na szczęście już po zamontowaniu radia, było tylko lepiej
    pierwsze wrażenie, po włączeniu radia, to od razu usłyszałem różnicę w dzwięku w porównaniu z radiem wspomnianym wcześniej, w mojej ocenie od oryginalnego radia też gra sporo lepiej(Concert I, Matsushita)
    wrażenie ogólne
    moje ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne, choć jest parę mankamentów, to radio ma sporo opcji, które chciałem mieć w aucie, co zaowocowało moim zadowoleniem z zakupu
    -połączenie przez bluetooth do radia bezproblemowe, jednak już po ściągnięciu apki Pioneer smart sync, mimo, że telefon już jest podłączony przez bluetooth ma problemy ze złączeniem się z apką(problem wystąpił u mnie na dwóch telefonach, aczkolwiek dotyczył tylko pierwszego połączenia. Ze 'znanym' telefonem łączy się bez żadnych problemów w pare sekund)
    -tu pojawia się drugi mały mankament, panel radia trzeba wkładać po odpaleniu auta, gdyż w innym przypadku radio łączy się z telefonem, odpalanie auta powoduje wyłączenie radia na moment i wtedy już żeby połączyło się ponownie musiałem panel radia odłączyć i włożyć spowrotem
    -przycisk przejścia do nawigacji na radiu bardzo fajna sprawa jak dla mnie, działa natychmiast
    -dzwonienie działa raczej bez problemów, jakość zadowalająca(żona mówiła, że słyszy mnie dobrze), dzwoniąc można wybierać osobę do której chce sie zadzwonić z radia (trzeba zaakceptować dostęp do kontaktów na telefonie), jednak jedna rzecz, która mi się nie podoba, to mając dość sporą listę numerów, bardzo trudno sie po niej poruszać, gdyż mam wrażenie, że im szybciej kręce kółkiem, tym wolniej przesuwają się kontakty, a nie ma(chyba, bo jeszcze nie znalazłem) możliwości, żeby chociaż najpierw wybrać pierwszą literę kontatku, a potem konkretny, więc dojście do litery np M, jadąc autem jest raczej dalekie, od pojęcia bezpiecznego, jedyne co ratuje, to możliwość zapisania 6 nr do szybkiego wybierania
    pozostałych opcji narazie nie testowałem, gdyż nie używam spotify, kabla też raczej chciałem unikać, po to mi radio z BT
    podsumowanie
    ogólnie radio jak dla mnie w porządku, mnie skusiła ilość opcji oraz ogólne opinie na temat producenta oraz wcześniejszych modeli z tej serii
    zadowolony jestem, te pare mankamentów nie przeszkadza, choć delikatnie irytuje, a z drugiej strony to nie jest to radio z górnej półki, więc nie mam co narzekać

    +plusy+
    -dzwięk(ocena subiektywna w porównaniu do poprzednich radioodtwarzaczy)
    -fajnie działający zestaw głośnomówiący
    -szybko łączy się przez bt(poza pierwszym parowaniem z aplikacją)
    -szybkie przejście do nawigacji
    -czerwony pasuje do mojej A3
    -sporo możliwości połączenia sie z radiem(BT, aux in, spotify, przez kabel)

    -minusy-
    -ramka montażowa
    -problemy przy pierwszym połączeniu z aplikacją
    -radio trzeba włączać po odpaleniu auta
    -bardzo trudno wybrać kontakt, z listy kontaktów telefonu pokrętłem(powolne przewijanie)

    tak mniej więcej wygląda sprawa w moim wypadku,
    w razie ewentualnych pytań, chętnie odpowiem na PW
    Ostatnio edytowany przez MrKovski - 26-12-19 o 22:13

  7. #2657
    marci4's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bristol
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 BLR
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam,

    Zakupiłem skrzynię do montażu w miejscu fabrycznego subwoofera z firmy Basser http://sklep.basser.pl/pl/obudowy-fi...ubwoofera.html o pojemności 8l.
    Jaki głośnik polecacie do tej obudowy? Planuję zasilić to wzmacniaczem JBL GTS100 w mostku.

    Pozdrawiam

  8. #2658

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Węgrów/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    38 razy
    Podziękował
    175 razy

    Domyślny

    Siemano,

    Jakie modele ori radia na CD będą pasowały do przedliftowej A3? Aktualnie siedzi Concert I.

    Dzięki!

  9. #2659

    Data dołączenia
    Nov 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)

    Domyślny

    Witam
    Czy to radio/tablet będzie pasowało do mojego audi a3 8p hatchback, w sumie to dwa takie radia, nigdy się tym nie zajmowałem dlatego pytam bo nie mam pojęcia czy to w ogóle zadziała i czy będzie pasowało do auta :
    1.
    https://pl.aliexpress.com/item/40003...c00JFfFPO&mp=1
    2.
    https://pl.aliexpress.com/item/40001...c00JFfFPO&mp=1

  10. #2660
    Sneaky
    Guest

    Domyślny

    witam czy to radio będzie pasować do mojej audi a3 8l 2000 polift: https://www.euro.com.pl/radioodtwarz...x-a410bt.bhtml

    bardzo zależy mi na odpowiedzi bo chciałbym je dzisiaj kupić
    Ostatnio edytowany przez Sneaky - 31-01-20 o 13:12

Strona 266 z 268 PierwszyPierwszy ... 166216256264265266267268 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •