Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 114

Temat: Napinacz łańcucha rozrządu

  1. #101

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Woźniki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Maxgear po 30tys km jest ok. Opisałem wyżej.

    Wysłane z mojego Venue 8 HSPA+ przy użyciu Tapatalka
    http://olx.pl/oferty/uzytkownik/wqjx/ - Moje ogłoszenia w serwisie OLX.pl

  2. #102

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    daleka....
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Kolega planuje zakup a3 8l z motorem 1.8T. Martwi go jednak, że nadejdzie moment w którym będzie musiał zakupić napinacz a ten jest bardzo kosztowny. Po przeanalizowaniu uznał on jednak, że nie stać go na 1.8T i możliwe, że kupi zwykłe 1.8. Nim podejmie zbyt pochopną decyzję, postanowiłem zapytać tutaj, bo coś mi się gdzieś obiło o uszy, że nie we wszystkich 1.8T występowały "te kosztowne napinacze za 2400 zł". Podobno chodzi o jakieś nowsze wersje 1.8T ?

  3. #103

    Data dołączenia
    Sep 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T APP

    Domyślny

    Witam, czy jest w stanie ktoś mi powiedzieć czy to jest kompletny napinacz? Niestety podczas oglądania upadł mi i nie wiem czy czegoś nie zgubiłem. Najbardziej zastanawia mnie część z dolnym ślizgiem, która po prostu wsuwa się do oporu i siedzi sztywno. Wydaje mi się, że tam powinna być jakaś sprężyna

    https://drive.google.com/open?id=1uS...-us4KSUwbrX7Eu

  4. #104
    mariuszki17's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlaskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam, na allegro jest sporo oryg audi napinaczy najdrozszy to 2500zl najtanszy 500zl. Czy naprawde sa one oryg te po 500 czy to podrobki?
    Mario A3 1.8T AUM +wtryski od TT + http://www.turbodiesel.pl/ = 200KM

  5. #105
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Chińszczyzna
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  6. #106
    mariuszki17's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlaskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Czyli to jest siano? Troche ludzi je kupuje.
    Mario A3 1.8T AUM +wtryski od TT + http://www.turbodiesel.pl/ = 200KM

  7. #107
    SAUBER84's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    Audi A4 B7 Avant
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja ostatnio w swoim A4 wymieniałem, dałem ponad 500zł z firmy SKV, miesiąc już chodzi narazie wszystko ok. Cena oryginalnego napinacza w moim przypadku bodajże 2,5k PLN.

  8. #108

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zebrzydowice
    Auto
    Audi S3 8l
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny Napinacz łańcuszka rozrządu 1.8T AMK- Wymiana na wersję bez czujnika

    Witam. Tak jak w temacie, posiadam Audi S3 8l AMK motor, wersja z elektro-hydraulicznym napinaczem łańcuszka. Od jakiegoś czasu z czujnika zaczął wydobywać się olej w dużych ilościach- rozebrałem, zmieniłem oring i ku mojemu zdziwieniu zaczęło ciec z drugiej strony czujnika a tam już nie da się rozebrać niczego. Jako,że cały napinacz wraz ze wszystkimi uszczelkami wymieniałem 2 lata temu za kwotę 1tys zł, nie mam ochoty znowu tyle płacić, tym bardziej,że znowu może się szybko poddać. Na innym forum wyczytałem,że ktoś wymienił sb napinacz w wersji bez czujnika- koszt max 200zł. Jednak On miał tam wgranego wirusa i tuner zajął się świecącą kontrolką chec engine. Zastanawiam się jakie są konsekwencję wymiany na wersję bez czujnika poza check engin ? I czy taką kontrolkę da się w łatwy sposób usunąć programowo czy trzeba specjalisty ? Dodam,że mam seryjny samochód 210 koni + nowa instalacja LPG STAG Q-BOX.

  9. #109

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Rado6280 Pokaż post
    I czy taką kontrolkę da się w łatwy sposób usunąć programowo czy trzeba specjalisty ?
    Dla ogarniętego tunera to pewnie bułka z masłem. Z forum a4 kilka osób jeździ z takim modem i żadnych skutków ubocznych.
    Możesz jeszcze zmienić samą cewkę, na znanym portalu powinieneś coś znaleźć. Chyba, że został Ci stary napinacz i przełożysz.

  10. #110

    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zebrzydowice
    Auto
    Audi S3 8l
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    A co powiecie na montaż napinacza bez czujnika a do pustej wtyczki zamontowanie starej cewki ze starego napinacza ? Nie powinno być problemów z check engine, prawda ?
    Powiem tak... najtańszy napinacz z czujnikiem na znanym portalu aukcyjnym jest od 350zł, ale mówiąc szczerze nie wiadomo co za te cenę można dostać skoro w sklepie najtańsze są od 480zł. Jak wspominałem kiedyś kupiłem cały zestaw za 1000zł i na nic mi to było bo i tak się rozpadło. Napinacze bez czujnika są za 150zł i chyba będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie. Nawet jak za rok czy dwa się rozpadnie to przecież tylko 150zł a nie prawie 500zł...
    Interesuje mnie tylko czy zamontowanie takiego napinacza przyniesie niechciane efekty... braki mocy, większe spalanie ? Bardzo chciałbym posłuchać osoby która zastosowała takie rozwiązanie w swoim samochodzie.

Strona 11 z 12 PierwszyPierwszy ... 9101112 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •