Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 91

Temat: Przewody

  1. #11

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    No dobrz na test zrobie jak mówisz ,
    jak coś dociągne minus jak bedzie słabo,

    jak już zaczeliśmy może ktoś podpowie mi co wymyslić
    z przodem ma 3 drożny zestawik Wyskie średni 10 cm i niskie (do wyboru 13 lub 16 ) wsumie bez dużej różnicy bo i tak bas idzie ze skrzyni a na zwrotnicach bede opcianł basy na przód,
    jakieś propozycie w w standarcie chyba są 13 , jeszcze nie rozbierałem , bo kupiłem auto jeżdziłem tylko 3 czy 4 dni teraz przyjeżdzm do polski na wakacjie i muszę sobie jakieś granie wrzucić .
    Dlatego sie tak wypytuje, żeby mieć opracowany plan działania.

    Pozdrawiam


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    Zasilajace puszczaszsz po stronie kierowcy natomiast chincze od strony pasazera.

    Od akumulatora nie musisz dwoch kabli ciagnac do bagaznika ! Wystarczy jak puscisz PLUS do bagaznika, natomiast MASE z akumulatora przyczepiasz do karoseri samochodu i w bagazniku bierzesz MASE z karoseri. Po co ciagnac dwa kable jak lepiej zrobic tak ze MASE z karoseri i wsumie tez powiem Ci ze PASCA na zawodach rowniez tego wymaga tak jak napisalem.

    [ Dodano: Sro 04 Lip, 2007 01:00 ]
    nie wiem jak na 35mm2 to troche petarda ogolnie Ja mam 20mm2 i mam bezpiecznik 100A To na taki to troche musisz miec
    SVG

  2. #12
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    No standardowo wchodza 13 wiec jak nie bedziesz chcial robic paneli to 13 a jak cos kombinowac to juz twoje pole wyboru... Ja mam w drzwiach przedni po dwie 16 cm...

    Zobacz sobie jak mam autko zrobione moze cos sobie wykombinujesz na podstawie tego:

    http://www.forum.a3-club.net/viewtop...t=4695&start=0
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  3. #13

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Jak najbardzie , przód tył i sub , każdy z odzielna ,
    co wloże nie mam jeszcze do końca palnu , narazie ustalam głośnik,
    później zobaczymy co jest odpowiednie , jeżeli chodzi o firmę to do głośnikczków Tylko Genesis-y 60 lub 100, a do skrzynki to zobaczymy jak bedzie grąło ma MRV na niej chodziło ale już idzi do mnie Mono zobzczymy czy do piątku dojdzie ,


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    A co do bespiecznika to oczywiście bedzie jedn przy akumulatorze , i jeszcze dodatkowo do każdego wzmakana rozdzielaczu
    No to tak powinno być zrobione

    Pochwal sie klockami...

    ps. 3 x RCA....czyzby przód aktywnie ?

    pozdr,
    Kuba
    SVG

  4. #14
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    ma 3 drożny zestawik Wyskie średni 10 cm i niskie (do wyboru 13 lub 16 )
    3 way ciezko zgrać, bez procesora na pasywnej zwrotnicy ciezko bedzie, jakie to głośniki ???

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    (do wyboru 13 lub 16 ) wsumie bez dużej różnicy bo i tak bas idzie ze skrzyni a na zwrotnicach bede opcianł basy na przód,
    Różnica jest zasadnicza, i 16 zawsze bedzie lepszym rozwiazaniem, woofer ma Ci uzupełniać muzykę, a nie walić kick basem...nie zdąży po prostu, dlatego warto mieć 16cm z przodu, choc a A3 bedzie dłubania, panele sie kłaniają + komora bo audi wymyśliło beznadziejne drzwi do muzyki.

    Jakie masz CD, wzmaki itd, czy dopiero planujesz zakupy ?

    pozdr,
    Kuba

  5. #15

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Mam pozostałości z 3 swoich aut, zawszcze było coś inaczej coś, a nigdy nie sprzedawałem bo sie nie opłacało za darmo odawać , wienc pomyślimy nie chce inwestować majątku w panele , ale przydało by sie jakomś 16 włożyć.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    No standardowo wchodza 13 wiec jak nie bedziesz chcial robic paneli to 13 a jak cos kombinowac to juz twoje pole wyboru... Ja mam w drzwiach przedni po dwie 16 cm...

    Zobacz sobie jak mam autko zrobione moze cos sobie wykombinujesz na podstawie tego:

    http://www.forum.a3-club.net/viewtop...t=4695&start=0
    SVG

  6. #16
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    Jak najbardzie , przód tył i sub , każdy z odzielna
    Nie zrozumieliśmy się do końca....no i przy Genesisie..TYŁ ????????? A po co tył ??????

  7. #17

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Cda 7878
    i tak jak mówie Genesis-y do głośniczków i MRV do suba(może uda sie do kompletu założyć MonoBloka - co jest już tylko raczej wydaniem kasy bo nidz wiencej nie trzeba ale zawsze bedzie komplet Genesisa),

    a na przód preferuje ten 3 drożny MB Quart stary już troche wysłużony ale ma swoją klasę , mam jeszcze jakies 2 drożne może z lepszym basem, ale wyskoie i średnie to nie ma konkurencji (przynajmniej dla mnie ),


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    ma 3 drożny zestawik Wyskie średni 10 cm i niskie (do wyboru 13 lub 16 )
    3 way ciezko zgrać, bez procesora na pasywnej zwrotnicy ciezko bedzie, jakie to głośniki ???

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    (do wyboru 13 lub 16 ) wsumie bez dużej różnicy bo i tak bas idzie ze skrzyni a na zwrotnicach bede opcianł basy na przód,
    Różnica jest zasadnicza, i 16 zawsze bedzie lepszym rozwiazaniem, woofer ma Ci uzupełniać muzykę, a nie walić kick basem...nie zdąży po prostu, dlatego warto mieć 16cm z przodu, choc a A3 bedzie dłubania, panele sie kłaniają + komora bo audi wymyśliło beznadziejne drzwi do muzyki.

    Jakie masz CD, wzmaki itd, czy dopiero planujesz zakupy ?

    pozdr,
    Kuba
    SVG

  8. #18
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    Jak najbardzie , przód tył i sub , każdy z odzielna
    Nie zrozumieliśmy się do końca....no i przy Genesisie..TYŁ ????????? A po co tył ??????
    To zalezy bo normalnie nie powinno byc tylu tzn nie ze nie powinno byc tylko scena to przod i z tylu bass. Ja np u siebie zrobilem z tylu glosniki tylko dlatego zeby osoby z tylu rowniez slyszaly dobrze drzwieki bo u mnie to bass troszke mocniutko gra i jakby byl sam przod to nie byloby nic z tylu slychac...

  9. #19
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    na przód preferuje ten 3 drożny MB Quart stary już troche wysłużony ale ma swoją klasę
    Ma klase, to dobre przetworniki, no i 7878 to fajne radio, cyfrowe zwrotki i korekcja, takze aktywny system przedni mozna dłubać, nie wiem tylko czy tam jest zwrotnica 3 drożna czy 2 drożna.

    Powiem tak, sprzet masz przyzwoity, jesli masz kogos kto prawidłowo Ci to zamotnuje i kogoś kto to skalibruje to naprawde fajnie zagra, ale ten pomysł z głośnikami z tyłu, przy tej klasie sprzętu, traktuje jak żart zostaw je w garażu, bo tylko zepsujesz scenkę...po prostu jej nie będzie.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    Ja np u siebie zrobilem z tylu glosniki tylko dlatego zeby osoby z tylu rowniez slyszaly dobrze drzwieki bo u mnie to bass troszke mocniutko gra i jakby byl sam przod to nie byloby nic z tylu slychac...
    Szanuje takie podejście, ale ja wychowałem sie na szkole "muzyka jest dla kierowcy", i nie ma sie co oszukiwać, tylne głosniki maja racje bytu tylko przy klasie multimedialnej, przy klasycznym stereo to po prostu kaszani odsłuch.

    pozdr,
    Kuba

  10. #20

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Jak by to powiedzieć ,
    nie zrozum mnie żle ale ja nie jestem kimś kto robi na pokaz , tak jak dostąłem linka,
    nie bedę jedził tym na zawody, pokazywał kolegą itd.
    Ja poprostu ch ce mieć granie które cieszy moje ucho,
    a wiem że każdy powie po co Ci tył ?? , u mnie usi być ,
    poprostu lubie tego typu dżwiek, zawsze montowałem to sam i naprawdę przerobiłem wiele sprzentu w życiu i kombinacji (napewno nie wszystkie), odsłuchiwałem wiel aut i wiem co chce uzyskać , co do jednostki byłem bardziej zadowolony z 7998 ale traf chciał że musiałem sprzedać a za to dałem grosze wienc jak coś sie sprzeda, a co do głośnków potrzebuje prżód i tył. Mozeliwe jak bym wydął majątek 3 tyś na sam przednie pane może by wystarczyło, ale jak napisałem nie robie na pokaz , staram sie porządny sprzet w miarę zamontować przy naj niszych nakładach , pownieważ przy sprzedaży aut nigdy tego nie odzyskam.

    Pozdrawiam


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    Jak najbardzie , przód tył i sub , każdy z odzielna
    Nie zrozumieliśmy się do końca....no i przy Genesisie..TYŁ ????????? A po co tył ??????
    SVG

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •