Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 91

Temat: Przewody

  1. #21
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    nie zrozum mnie żle ale ja nie jestem kimś kto robi na pokaz , tak jak dostąłem linka,
    nie bedę jedził tym na zawody, pokazywał kolegą itd.
    Ja poprostu ch ce mieć granie które cieszy moje ucho,
    Ale ja wlasnie staram sie zrozumieć jak można cieszyć ucho muzyką z dobrej klasy sprzętu kiedy gra ze wszystkich możliwych kierunków ? Ja nie wspominałem nic o zawodach...pokazach, staram Ci sie tylko podpowiedzieć, że jeśli dysponujesz przyzwoitym sprzętem, a z tego co piszesz jest przyzwoity to wykorzystaj jego potencjał i zamontouj go poprawnie, to wszystko.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    poprostu lubie tego typu dżwiek, zawsze montowałem to sam i naprawdę przerobiłem wiele sprzentu w życiu i kombinacji (napewno nie wszystkie), odsłuchiwałem wiel aut i wiem co chce uzyskać
    Tym bardziej się Tobie dziwie, bo ja z tego co słuchałem, a kilku zdarzyło sie posłuchać nie pamietam auta ktore miało głośniki z tyłu.

    Słuchaj, nie odbierz tego źle, rozmawiamy sobie wiec moja rada jest taka, 7878 ma cyfrową zwrotnice i korekcje opóźnien czasowych, to naprawde rzadko spotykane funkcje w radiu bo to maja tylko zaawansowane procesory dzwięku, jak masz 2 lub 3 drożny zestaw podłącz przód aktywnie bez zadnych filtrów bezpośrednio od radia pamietajac o cięciach korzystajac ze zwrotki w w radiu, na tył daj woofer, jak masz kogoś z dobrym uchem kto da rade ustawić Ci opóźnienia czasowe to gwarantuje Ci ze wryje Cie w fotel i odkryjesz na nowo od innej strony możliwości sprzętu który masz, a uśmiech zagości na długo jak bedziesz wsiadał i wysiadał z autka.

    pozdrawiam,
    Kuba

  2. #22

    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Co do radyjka to jest jeno z najlpeszych jakie miąłem , wydaj mi sie że 7998 grało troche czyście ale może to złudzenie ,nie porównywałem w tym samym czasie ,
    a co do tego co pisąłem że obetne przód na zwrotnicy mówiłem włąśnie o tej z radyjka,

    a nikogo nie mam kto mi po uatawia opóźnienie , bo właśnie sam to robie i dzieki tem nie jetem w stanie oreślić tak naprawdę z której strony mam dźwięk , wienc myśl sobie co chcesz ja zawsze bede zwolenikiem montażu tylnich głośników, poprostu jak ich nie ma to jest taka pustka z tyłu a tak opóźniej przód troszę tył bez opóźniania suba i ja nie syem wstanie określić z kąd jest bas z krtórej strony wysoki.
    W szysko zalezy od kilk rzeczy jak muzyka , ile soób jest w aucie z tym że wtedy jest tak jaw wcześmniej było napisane muzyka tylko dla kierowcy.

    Co do montażu przodu i tyłu na jakims podrzędnym radyju nie bede sie sprzeczał że słuchać odzielnie przód i tył i do tego jeszcze jak masz różne głośniki jedne inaczej grają drugie inaczej to jest faktycznie masakra.

    A wracając do drugiego pytania ,
    może masz jakąś tanią opcie do zaproponowania tzn nie 1100 PLN , za panel za strone bo tyle usłyszłem ostatnio jak byłem się zapytać. Jak napisąłem nie stać mnie na to .
    tylko prawda taka że śrenie było by lepiej nie umieszczać razem z niskim. Sam już nie wiem chyba poprostu poprubuje , jak bede miał auto przed soba.
    SVG

  3. #23
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    svg,

    Odezwij sie do mnie moge ci zrobic jakis ciekawe panele mysle Za rozsadne pieniadze
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  4. #24
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    nikogo nie mam kto mi po uatawia opóźnienie
    To kup skrzynke piwa...no dwie i przyjezdzaj

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    wienc myśl sobie co chcesz ja zawsze bede zwolenikiem montażu tylnich głośników, poprostu jak ich nie ma to jest taka pustka z tyłu
    Nie chce Cie do niczego na siłę przekonywać, ale moją ostatnia rada w tej kwetsii jest taka...podjedz do porzadnego zakładu CA u siebie w miescie i powiedz ze jestes zainteresowanty systemem aktywnym i żeby dali posłuchać Ci jakiegoś auta nagłośninego prawidłowo tzn przód + sub, Twoje podejście na 99% sie zmieni.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez svg
    tylko prawda taka że śrenie było by lepiej nie umieszczać razem z niskim
    średniaka dajesz w panelu na słupku razem z tweerem.

    pozdr,
    Kuba

  5. #25
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Trociniarz,

    Tak ale te auta to sa democary firmowe w ktore wsadzone jest 20.000 sprzetu jak nie lepiej.. To to oczywiscie dobrze gra Bo i z przodu nie ma tylko po 1 gosniku tylko wiecej ! W takie auta uzytkowe normalnie robi sie przod i tyl...
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  6. #26
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    Tak ale te auta to sa democary firmowe w ktore wsadzone jest 20.000 sprzetu
    Wystarczt poprosic zeby zadzwonili do jakiegokolwiek swojego klienta, ktory ma system aktywny, ja nie mowi o democarach to zupełnie inna bajka. Taki odsłuch nic nie kosztuje i najczeście robi bałagan w głowie co owocuje zmianą podejscia do car audio...uwierz mi, juz wielu sie nawróciło

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel
    W takie auta uzytkowe normalnie robi sie przod i tyl...
    Nikt w szanujacym sie zakładzie CA nie powie czegos takiego i nie zaproponuje robienia tyłu.

    pozdr,
    Kuba

  7. #27
    panbodzio's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    bydgoszcz
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    chyba lekko z tematu zeszlo sie odnosnie pociagniecia kabli...

    Cassel jesli masz taka mozliwosc to zamiesc w najblizszym czasie fotki pociagnietych kabli - sadzac po tym sprzecie troche ich tam masz...

    Trociniarz, dolaczam sie do opinii ze glosniki z tylu to jakas pomylka, zamiast tych tylnych glosnikow wrzucic druga parke w drzwi hehe albo dorzucic do lepszego piecyka i suba...

  8. #28
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    No ja jak tylko odbiore auto bede demontowal cale auto i ciagnal kable na nowo... Wsumie to bede mial drugi akumularor w bagazniku ale zrobie zdjecie i przerysuje ktoredy jakie kable puscic najlepiej zeby wszystko bylo picus glancus
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  9. #29
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Trociniarz
    Słuchaj, nie odbierz tego źle, rozmawiamy sobie wiec moja rada jest taka, 7878 ma cyfrową zwrotnice i korekcje opóźnien czasowych, to naprawde rzadko spotykane funkcje w radiu bo to maja tylko zaawansowane procesory dzwięku, jak masz 2 lub 3 drożny zestaw podłącz przód aktywnie bez zadnych filtrów bezpośrednio od radia pamietajac o cięciach korzystajac ze zwrotki w w radiu, na tył daj woofer, jak masz kogoś z dobrym uchem kto da rade ustawić Ci opóźnienia czasowe to gwarantuje Ci ze wryje Cie w fotel i odkryjesz na nowo od innej strony możliwości sprzętu który masz, a uśmiech zagości na długo jak bedziesz wsiadał i wysiadał z autka.

    pozdrawiam,
    Kuba
    Swieta PRAWDA!!!!!!
    radio z prockiem a radio bez procka i ustawień czasowych to tak jak bys mial dwa różne ZUPELNIE inne systemy w samochodzie.
    Miałem radio z prockiem, z mikrofonem do automatycznego ustawienia opozniej itd... sprzedalem... na rzecz radia z DVD...
    teraz powiem CI jakie były opinie znajomych
    radio zwykle - grało ok.... znajomi mowili ze GRA!
    radio pionek 9600 z prockiem - grało rewalacyjnie - znajomi pytali za ile kupiłem nowy sprzet, czemu wszystko głosniki wymieniłem, i kazali pokazywac wzmacniacz i basss... nikt nie wierzył ze to tylko inne radio a stary sprzet
    radio z dvd - dzwiek przecietny, jedynie monoitorek LCD nadrabia straty.
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  10. #30
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Waracajac do systemu 3 drożnego to tak powinien być umiejscowiony tweeter i sredniotonówka w systemie 3 way.

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •