Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: Co założyć 2DIN Concert II czy BNS / RNS-Low

  1. #1
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny Co założyć 2DIN Concert II czy BNS / RNS-Low

    Witam

    zastanawiam się nad zmianą radyjka w 8P, i sam nie wiem na które się zdecydować...
    Oczywiscie 2 DIN,
    ramke kosz juz wszystko mam, bo do tej pory tez miałem stacje 2 DIN
    Na początku sklaniałem się ku concertowi, ale prawie w tej samej cenie jest szansa kupić BNS
    Szczerze mówiąc w ogóle nie zależy mi na nawigacji fabrycznej ponieważ korzystam z tom toma
    zewnętrznego... Głównie zależy mi na odswieżeniu wnętrza, na doposażeniu autka od tak
    I nie wiem na co się zdecydować, w concercie ładnie wyglądają te chromowane gałeczki,
    Bns szary ale za to większy troche wyświetlacz...
    co byście doradzali?
    Czy do nawigacji wystarczy samo to radio BNS ? czy potrzeba do tego jeszcze masa innych wynalazków typu zmieniarki, kable, antena rekin na dach itp? dużo zachodu?

    Sam nie wiem...

    Concert II czy BNS?
    BNS pewnie ciężko będzie podłączyć tym bardziej że mam nie fabryczne radio do tej pory i wszystkie kable poprzerabiane na pewno:/W czym BNS może być lepszy od zwykłego radia poza opcją nawigacji? Warte zachodu skoro i tak nie będe z tej nawigacji korzystac? Ma poprostu ładnie wyglądać
    ponizej 2 linki jak te radia prezentują się w aucie...

    http://www.vwaudicruise.com/resource...Double+DIN.jpg

    http://data.motor-talk.de/data/galle...ld-1-47666.jpg
    Ostatnio edytowany przez kafi333 - 11-01-11 o 22:43

  2. #2
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    jak ma ladnie wygladac to rns-e

  3. #3
    Chicken's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Kurczak
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    RNS-E jak napisał kolega Miro -kazdy koniec konców konczy z RNS-E,wszystko inne to półśrodki

  4. #4
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    nie potrzebuje RNS-e poprostu chciałem wstawić concerta juz od dłuższego czasu żeby było poprostu ORI, a że w podobnej cenie moge kupić BNS to dlatego zacząłem sie zastanawiać czy warto kombinować....stąd te pytanie... nawigacji i tak nie będe używał bo korzystam z innej i mi wystarczy, chodzi poprostu o walory estetyczne i po częsci funkcjonalne wyłączając Nawigowanie

  5. #5
    Chicken's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Kurczak
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    RNS-E to nie tylko navi...wyswietla ci mp3 na fisie,pod spodem przez caly czas pokazuje ulice na ktorej jestes,modół BT po porostu rewelacja sciaga kontakty ostanie nr itp...do dzownieneia uzywam tylko wybierania glosowego. SDS tez bajka. Na kartach pamieci miesci sie 8gb piosenek . Navi Ori tez jest fajna wciskasz guzik i masz ...nie czekasz na jakies tam złapanie sygnalu itp...nie sciągasz,nie wyciągasz...masz i juz

  6. #6

    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Pozatym w polsce powstaje tyle nowych autostrad i dróg że mapy audi będą jeszcze długo aktualne

  7. #7
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    a tom tom do rns-e navi sie nawet nie umywa

  8. #8
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez borys1822 Pokaż post
    a tom tom do rns-e navi sie nawet nie umywa
    oj o tomtoma to mi chodziło o platforme sprzętową, ale można bez problemu go rozblokować i zapakować najnowszą automape europy gdzie pokazuje nawet polne drogi,wszystkie sklepy żabki biedronki fotoradary i mase mase innych, nawet w najnowszej automapie pokazuje ograniczenia prędkości, i piszczy po jej przekroczeniu.. ma to sens gdy juz 2 razy mnie złapal fotoradar gdy jechałem w szczerych polach, domy w polach po 200 metrów a tam teren zabudowany 50 km/h , nowa automapa pokazuje caly czas ograniczenia 30.40, 50 90 , 100 ,110
    czasem fajna sprawa, zagadasz sie przez telefon i nie wiesz ile w danym miejscu jest i sie leci...


    Co do Rns... moge miec igiełkę ale samą navi za 700 zł, to dobra cena? za gołą navi ?
    co do niej potrzebuje? na pewno antene ale co jeszcze? czytnik DVD jest potrzebny? nie mozna map wrzucic na karte SD? pilot ze sterowaniem?
    Sam nie wiem bo 700 wydaje sie byc dobrą ceną ale jeśli trzeba dokupic bajerów za kolejne 700 to juz nie to samo co BNS za 400:/
    Co o tym myślicie chłopaki?

  9. #9
    Chicken's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Kurczak
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kafi333 Pokaż post
    oj o tomtoma to mi chodziło o platforme sprzętową, ale można bez problemu go rozblokować i zapakować najnowszą automape europy gdzie pokazuje nawet polne drogi,wszystkie sklepy żabki biedronki fotoradary i mase mase innych, nawet w najnowszej automapie pokazuje ograniczenia prędkości, i piszczy po jej przekroczeniu.. ma to sens gdy juz 2 razy mnie złapal fotoradar gdy jechałem w szczerych polach, domy w polach po 200 metrów a tam teren zabudowany 50 km/h , nowa automapa pokazuje caly czas ograniczenia 30.40, 50 90 , 100 ,110
    rns-e tez tak ma, pilot niepotrzebny, ewentualnie z kierownicy baaardzo fajna sprawa czytni dvd tez nie. Antena fakra do GPS i tyle. Wtyczka to ISO 2 nie wiem jaką masz teraz.Jesli ISO 1 to przejscie. Zapytaj marcinatgr cosci tam znajdzie. Za 700zl to bym brał w ciemno.Kiedy ja kupowałem to 2000 to była dobra cena
    Pozdrawiam

  10. #10
    rado's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraina wielkich jezior
    Auto
    golf
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Je?li nie potrzebna Ci navi to polecam:
    http://allegro.pl/a-l-p-i-n-e-iva-w5...408786377.html

    mam u siebie(w prawdzie w golfie) i wygl?da/dzia?a super. Odtwarza cd/dvd/mp3 itd. Wydaje mi si?, ?e to do?? ciekawa alternatywa

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •