Strona 57 z 59 PierwszyPierwszy ... 7475556575859 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 561 do 570 z 588

Temat: Ludzka głupota

  1. #561
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Faktycznie nowe fakty. Chociaz tutaj nie kontynuujcie tej internetowej zenady

  2. #562
    Łódzkie skrzypul's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź/Żywiec
    Auto
    Town&Country
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    619 razy
    Podziękował
    308 razy

    Domyślny

    Łukasz i tak ma przerypane a co do wypowiedzi Mercedes Polska:

    Żenada.

    Podobnie jak ze slawetnym wypadkiem Maćka Zientarskiego za ktorym jechal znany mi dobrze redaktor M.

    Auta testowe są wypozyczane przez dziennikarzy i ostro tyrane.

    Naiwni co je kupują chcą być oszukiwani, że auta potestowe to jezdzą tylko wokół komina z poszanowaniem wszelkich przepisów itd.

    Prawda jest brutalnie inna ale to nie temat o dziennikarskim życiu codziennym.


    Proces się zapewne odbędzie ale prawdy jednoznacznej z mass mediów sie nie dowiemy.


    EOT

    Wysłane z Galaxy S6 edge przy użyciu Tapatalka
    Uwaga! Mój nick wymawiamy tak jak jest napisane: skrzypul a nie "skszypół"

    205 1.9 GTi 128KM, CRX Del-Sol 1.6 136KM, A3 8L 1.8TQ 180KM, S3 8L BAM 260KM, A3 8P 2.0TQ 400KM
    S4 B8 3.0 TFSi: 475KM
    Chrysler Town&Country 3.6 290PS

  3. #563

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanowiec
    Auto
    Alfons i Ałdi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pomocnik Pokaż post
    Faktycznie nowe fakty. Chociaz tutaj nie kontynuujcie tej internetowej zenady
    Ja bym ci napisał co tu jest żenadą i to od w .... czasu- z tym że ja swoją wiedze czerpie z czegoś innego niż reszta i zapier.... na wprost to każdy umi, a tu jakieś świerzaki. Ale Słowaki mają dużo kamerek to może skoro tak wolno jechał to wyjdzie dlaczego pierwszy


    Mieli my takiego makaroniarza co wklejał filmiki edytowane i ten tego (pewnie i paru gr.... do tego waliło), jego spotkanie z real lifem było porażające dużo bardziej niż tu.

    Co do docierania testówek to komunikat fajny, ale tak ogólnie to oni jakby chcieli wiedzieć co sie z tymi autami robi to by doszli w 5 minut, po to czego nie masz prawa robisz jest "rejestrowane"
    Jestem daleko od domciu, dlatego z wyrozumiałością jak zgubię jakąś literówkę

  4. #564
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Nie zrozumiales o co mi chodzi. Dziennie rozbijaja sie dziesiatki aut, gina ludzie, w tym tacy zabijani przez pijanych, a ile widzisz takich afer? Wielki dym, bo bralo udzial Porsche i 458, gdyby to byly trzy "zwykle auta" to nigdy bys sie o tym nie dowiedzial .

    Testowki nie maja lekko, czy u klientow, czy u pracownikow, ale dealerzy maja to gdzies

  5. #565
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Komunikat Mercedesa jest całkowicie na miejscu i nie rozumiem zdziwienia. Chyba logiczne, ze firma odżegnuje się i nie pochwala pirackiej jazdy, prawda?
    Natomiast sposób użytkowania samochodu to oddzielny temat i nie można łączyć danego koncernu z czyjaś bezmyślnością.

    Pomocnik ma racje, ze codziennie ktoś odyebuje i dzieje się czyjaś tragedia. Uważam jednak, ze mając cacko wyróżniające się z tłumu należy liczyć się z ostrzejszym odbiorem choćby najmniejszego przewinienia. Tak to już jest na wielu płaszczyznach zycia.
    Nie mam fejsa ani androida!

  6. #566
    16vg60's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    AUDI R$4 B5 & S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    757 razy
    Podziękował
    677 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pomocnik Pokaż post
    Nie zrozumiales o co mi chodzi. Dziennie rozbijaja sie dziesiatki aut, gina ludzie, w tym tacy zabijani przez pijanych, a ile widzisz takich afer? Wielki dym, bo bralo udzial Porsche i 458, gdyby to byly trzy "zwykle auta" to nigdy bys sie o tym nie dowiedzial .
    Good boy

    Zaj... przykre jest to.ze zginął Bogu ducha winny człowiek, ale nie pierwszy i nie ostani raz niestety taka sytuacja ,a ze tefałeny i inne ... media zyja takimi sensacjami to zaraz nakreca dym i wejda przepisy o stosowaniu pół kilometrowych odstepow miedzy autami

    a odnośnie tej konkretnej sytuacji to kierownik ferrari dal ciała,nie mniej od porsza, bo mógł przeleciec albo chowac sie za autem ,a nie hamować w najmniej odpowiednim momencie ,gdzie zrownal sie z wyprzedzanym autem
    AUDI R$4 B5
    GOLF MK4 R32 Oem
    S3 8L 360PS DSG SILVER
    SEAT LEON CUPRA 4 2.8VR6 KOMPRESSOR ABT 280ps 1of100
    Golf 2 R32 4Motion Big Brake 6+4 Pot,Rallye Front...
    EX s3
    S3 8L BAM 255Ps ABT IMOLA YELLOW
    S3 8L AMK 250Ps NOGARO BLUE
    S3 8L APY 260Ps

  7. #567

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ciechanowiec
    Auto
    Alfons i Ałdi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    16 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez 16vg60 Pokaż post
    a odnośnie tej konkretnej sytuacji to kierownik ferrari dal ciała,nie mniej od porsza, bo mógł przeleciec albo chowac sie za autem ,a nie hamować w najmniej odpowiednim momencie ,gdzie zrownal sie z wyprzedzanym autem
    Autostradowe ścigacze, zamiast walić w prawo, niezależnie co tam jest ucieka w lewo na kolejny pas, którego nie ma. Amatory, a ten z czarnucha to miał takie pole widzenia że bym go ...
    Mnie to jedna rzecz w tym bawi, ale mniejsza z tym co. A wkur... to to że do tej pory slowaki nas nie lubili, trzepali wszystko, mandaty za byle równo sypali, teraz to nawet klocki będą sprwwdzać czy homologowane i laweta czeka
    Jestem daleko od domciu, dlatego z wyrozumiałością jak zgubię jakąś literówkę

  8. #568
    16vg60's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    AUDI R$4 B5 & S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    757 razy
    Podziękował
    677 razy

    Domyślny

    To fakt,ja raz mialem.do czynienia ze slowacka policja i fakt gosc był w chooj niemily ,ale.mandaciku za parkowanie na.zakazie nie wystawil i kazal spier...
    AUDI R$4 B5
    GOLF MK4 R32 Oem
    S3 8L 360PS DSG SILVER
    SEAT LEON CUPRA 4 2.8VR6 KOMPRESSOR ABT 280ps 1of100
    Golf 2 R32 4Motion Big Brake 6+4 Pot,Rallye Front...
    EX s3
    S3 8L BAM 255Ps ABT IMOLA YELLOW
    S3 8L AMK 250Ps NOGARO BLUE
    S3 8L APY 260Ps

  9. #569
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    To akurat prawda, przeszliby srodkiem na miekko, a tak 458 wyhamowalo, ale prosie sie odbilo prosto w skode. Z jedne strony latwo pisac, a z drugiej latajac takimi szybkimi autami i w taki sposob, powinni to ogarnac lepiej

  10. #570
    deeze's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi Quattro 2002
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARX
    Pomógł
    35 razy
    Podziękował
    42 razy

    Domyślny

    "Ogarnąć lepiej" to powinni k...a przepisy, żeby bardzo delikatnie to ująć. Podwójna ciągła, zapier.... po trasach które nie znają zapewne i powodują wypadek - nieważne w jakim samochodzie gdzie i jaki efekt. Prawda jest taka, że z premedytacją łamią przepisy - za to powinna być odsiadka i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

    Zrozumcie, że to są drogi publiczne i trzeba się k...a stosować do zasad, jak się nie podoba - wyp... na tor albo nie jeździć, nikt z nas nie ma swojej prywatnej drogi na której można robić cokolwiek i uważać, że "czasem można". Nie i koniec. Pojedźcie kiedyś na północ na przykład do takiej skandynawii, zobaczcie ile takich samochodów tam jeździ i spójrzcie na kulturę jazdy, a potem porównajcie z tym gównem na polskich drogach. Brak szacunku, śpieszenie się na następne czerwone, latanie po pasach - ja to codziennie widzę w Warszawie i rzygać się tymi debilami na drogach już chce...

Strona 57 z 59 PierwszyPierwszy ... 7475556575859 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •