Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: Nie grają przednie głośniki! System BOSE

  1. #1
    adi0303's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała/Jasienica
    Auto
    opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Nie grają przednie głośniki! System BOSE

    witam, mam problem z moim "zestawem grajacym". Mam org radio audi DELTA w systemie bose. Nie wiem co jest poniewaz graja tylko tylne glosniki a z przodu nie (ani bose na dole ani wysokotonowe). Dodam, ze do radia sa poldaczone wtyczki u dolu i gorze (srodkowe wolne) i nie mam w bagazniku subwofera. Co jest nie tak.? Patrzylem na forum i powinno byc wszystko ok wedlug tego podłaczenia. Rozebralem nawet boczki w drzwiach z myslą, ze sa po prostu nie podlaczone ale sie mylilem. Licze na pomoc pozdrawiam,
    AG

  2. #2
    adi0303's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała/Jasienica
    Auto
    opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    koledzy blagam o pomoc! Z tego co jeszcze ustalilem to na kostce mini iso sa "wpiete" wszystkie glosniki dlatego nawet jak podlacze zwykle radio to nic kompletnie nie gra bo glosnikow na zwyklym iso nie mam. pomozcie mi sie z tym uporac

  3. #3
    Warhammer's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraina smoków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    156 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Sprawdz kolego czy w ustawieniach radia niemasz ustawione tylko tylne głosniki a przód wyłaczony
    1.8-125km->1.8T-180km

  4. #4
    Robax's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka-Leszczyny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    87 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adi0303 Pokaż post
    koledzy blagam o pomoc! Z tego co jeszcze ustalilem to na kostce mini iso sa "wpiete" wszystkie glosniki dlatego nawet jak podlacze zwykle radio to nic kompletnie nie gra bo glosnikow na zwyklym iso nie mam. pomozcie mi sie z tym uporac
    Miałem dokładnie tak samo kilka dni temu. Przekonany, że przednie głośniki lecą z radia a tył z suba podpinałem i kombinowałem okazało się że wszystkie lecą przez suba i trzeba poucinać kabelki i poprzerabiać. Na ori radiu masz naklejkę, który pin jest od czego i w instrukcji nowego też więc to wystarczy połączyć ;]

  5. #5
    adi0303's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała/Jasienica
    Auto
    opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    kolego , ktore kabelki? z kostki mini iso i to podlaczyc na na wzmacniacz z radia? Juz z tym systemem nie wyrabiam zastanawiam sie nad tym modulem. Co do tego czy przod jest wylaczony- Nawet nie wiem gdzie w radiu audi delta to wylaczyc/wylaczyc, zreszta dlaczego dzwiek jest taki plytki (zero basu!!)?

  6. #6
    adi0303's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała/Jasienica
    Auto
    opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    miarka sie przebrala ;] radio idzie w cholere i zminiam na sony cdx gt610u. zobaczymy co to zmieni. Jezeli poprawy nie bedzie to wybebesze cale naglosnenie bose i wstawie zwykle - jeszcze nigdy mnie nic tak w zadnym aucie nie wkurzylo jak w audi! Objechalem 3 warsztaty z car audio i kazdy zachodzil w glowe o co moze z tym wszystkim chodzic! Mam pytanko: bo wszystkie przewody glosnikowe sa podlaczone pod kostke mini iso (nawet na rozpisce to widac), pod wzmacniacz w radiu nie ma podlaczonych przednich glosnikow tylko wlasnie na tej kostce. Jak to wszystko po spinac do normalnej kostki iso (mam w sumie taka kostke do glosnikow na iso) ? Myslalem zeby to wszysto pospinac na "krotko" i sprawdzic jak to bedzie dzialac na nie ori radiu ale tak sie zastanawim co z tego wyniknie poniewaz z kostki mini iso wychodza niskie syg ktore dopiero ida na wzmacniacz a tutaj pojdzie wzmocniony sygnal z radia dodatkowo na wzmacniacz bose w bagazniku (hehe czy mi szlak nie trafi caly system). A jeszcze jedno- z tego co czytalem to trzeba wylaczyc bose poprzez kabel vag. Mam prosty kabelek z allegro i oprog vag-com 311.2 ale przez ten kabel w sumie to laczy sie tylko z silnikiem, absem i sterowaniem klima (reszty tak jakby nie widzial- nie laczy z radiem i innymi rzeczami) wiec jak mam wylaczyc bose? Moze polecacie inny program? Blagam o pomoc bo wszedzie szukalem i nikt nie potrafi odpowiedziec

  7. #7
    Robax's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka-Leszczyny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    87 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    nic nie wyłączaj, powypinaj albo poucinaj kabelki z małej ori kostki i podepnij pod radiowe. Wszystkie głośniki masz puszczone przez suba, ale od każdego idzie kabelek osobno. Wystarczy że pospinasz je L->L itp i wszystkie razem na wspólną masę, możesz sobie sprawdzić, że jak będziesz podpinał pojedynczo kabelki to za każdym razem bedzie grał tylko sub, ale czasami ciszej a czasami głośniej z tego względu, że dostaje sygnał z radia ale nie wiem co z nim zrobić. Jak zepniesz wszystkie prawidłowo to wszystko wystartuje bez problemu, tam tego nie ma dużo. Aha i do dwóch głośników przyjdą po dwa kabelki(przód)

  8. #8
    adi0303's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała/Jasienica
    Auto
    opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    ale 1. nie mam suba w bagazniku a po 2. wzmacniacz systemu bose jest calkiem w innym miejscu (po drugiej stronie bagaznika pod lampa), nie tak jak w systemach nokii, gdzie wzmacniacz jest w srodku. Obawiam sie tylko, ze jezeli to wszystko po spinam wedlug tego opisu (podlacze na wzmacniacz radiowy a pozniej wszystko i tak pojdzie na kolejny wzmacniacz i dopiero wtedy na glosniki), ze beda strasznie znieksztalcenia odwiedzilem dzisiaj kolege (ma dostep do wszystkich schematow do audi!!) i "opatentowalismy" pewien sposob.- odlaczamy wszystko od wzmacniacza bose i mostkujemy reszte. Wtedy podlacze sobie soniaka i wszystko hula. Zrobilismy tylko jedna mala probe po spieciu na krotko (brak czasu a jednak trzeba i tak wszystko po kolei sprawdzac) elegancko gralo. W sumie w przyszlym miesiacu kupie wzmacniacz "normalny" i nawet latwiej wtedy bedzie wszystko podlaczyc. Niestety na calosc trzeba liczyc ok 2-3godzin roboty ale plus jest taki, ze instalacja systemu zostaje praktycznie nie tknieta

  9. #9
    Robax's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czerwionka-Leszczyny
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    87 razy
    Podziękował
    70 razy

    Domyślny

    No to masz jeszcze inaczej niż ja xD

  10. #10
    adi0303's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała/Jasienica
    Auto
    opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    tzn jak masz?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •