Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 30

Temat: Grupowe zamówienie urzadzenie multimedialne

  1. #11
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez luap13 Pokaż post
    A orientujesz sie czy w ty rns 193 coś sie zmieniło? jakieś nowe opcje czy tylko ramka jest w czerni fortepianowej a bebechy stare?
    no właśnie co do tej ramki to mam wątpliwości, bo to chyba nie jest wyznacznik roku modelowego 2010... ?

    chyba że na Allegro i pokrewnych jest taki b***** bo widziałem:
    - urządzenia z przyciskiem CD/TV (czyli stare bebechy) ale srebrne gałki - to ewidentny mod;
    - urządzenia z przyciskiem MEDIA (czy to już model 193 z roku 2010?) ale zarówno ze srebrnymi gałkami jak i czarnymi gałkami (za każdym razem bez ramki w czerni fortepianu)
    - w końcu MEDIA+srebrne gałki i czerń fortepianu (tutaj wątpliwości nie ma)

    jak to w końcu jest?
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  2. #12
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    to może lepiej było by zamówić coś sprawdzonego już, czyli to samo co sprzedaje ten gościu z allegro?
    Na przykład

    http://www.alibaba.com/product-gs/23...2_din_car.html

    moze zeszli by przy 5 sztukach na 380 dolarów,
    najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze identyczne DVD do paska albo golfa V kosztuje prawie 100 $ mniej
    Tak czy inaczej, 380$ x 2,8 = 1064 zł
    wysyłka koło 50$ za jedną sztukę, i najlepiej było by zamówić taką nawigacje w formie sampla, próbki, wtedy nie powinni pobrać cła
    Więc powinno wszystko sie zamknąć w 1300 zł

  3. #13
    luap13's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    27 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kafi333 Pokaż post
    to może lepiej było by zamówić coś sprawdzonego już, czyli to samo co sprzedaje ten gościu z allegro?
    Na przykład

    http://www.alibaba.com/product-gs/23...2_din_car.html

    moze zeszli by przy 5 sztukach na 380 dolarów,
    najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to ze identyczne DVD do paska albo golfa V kosztuje prawie 100 $ mniej
    Tak czy inaczej, 380$ x 2,8 = 1064 zł
    wysyłka koło 50$ za jedną sztukę, i najlepiej było by zamówić taką nawigacje w formie sampla, próbki, wtedy nie powinni pobrać cła
    Więc powinno wszystko sie zamknąć w 1300 zł
    Jakbyś kupił 50 albo 100 to może by zeszli

    Wysyłka raczej w 50 usd sie nie zamknie..
    Problem w tym że jak zamówisz zbiorówke to już nie zrobisz tego jako próbka itp. Zreszta na fakturze do odprawy i tak mus byc koszt transportu i od tego bedzie chyba cło a vat i tak ci wlepią. Tylko towar do chyba 200 usd czy 150 usd są jako sample.

    Nie jestem agentem celnym ale gadałem z agentem o tym. Mogę sie spróbowac dowiedzieć czy dało by sie jakoś to obejsc, ale łatwiej byłby jakby ci to wysyłała osoba prywatna a nie firma..

    Co do wersji tą co ja wklejałem jest nowsza. Zobacz jak tamta ma dużo wygodniejszy układ USB itd. Nie będzie ci dyndał kabel przez pół radia jakbys coś podłaczył.
    I made this

    Było AUDI A3 8L-> jest AUDI A3 Sportback ->Bedzie AUDI ..

  4. #14
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    z tą ceną to jest u nich różnie, bo czasem daje się wynegocjować cenę dla próbki taką jak dla 100 sztuk albo nie wiele wieksza jeśli wiedzą że będziesz od nich brał więcej
    ...z tym cłem to chyba masz racje że do 150$ tylko że ostatnio zamawiałem tak zwane sample za 800 zł i cła nie doliczyli, chinczyki przysłali towar w jakims zwykłym kartonie, oklejony na około szczelnie taśmą, a na nim napisane że wartość towaru to 30$, kilka razy zamawiałem już sample i za każdym razem cena na opakowaniu kilkukrotnie niższa, tyle ze nie ma tam żadnego dokumentu faktury itp.
    więc różnie to z tym bywa. ostatnio zamawiałem paczkę kolo 5 kg i Dhl wziął cos kolo 150 zł za wysyłke, a zdarzyło mi się że ten sam towar raz policzyli mi za wysylke 230... kto za nimi trafi? nie wim

  5. #15
    luap13's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    27 razy

    Domyślny

    Wiesz z tym zaniżaniem wartości towaru to jest tak że raz sie uda a jak trafisz na rewizje czy weryfikację to moga być z tego niezłe jajca

    Ciekawostka, jakbyś przypuśćmy ty zamówił z 10 sztuk za jednym razem to jest duza szansa że cie wezwą i poprosza o przedstawienie licencji Philpsa, ponieważ urządzenie jest wyposażone w dvd a wszytkie dvd są robione na jednym patencie i jak powiesz że nei masz towar idzie automatycznie do zniszczenia
    I made this

    Było AUDI A3 8L-> jest AUDI A3 Sportback ->Bedzie AUDI ..

  6. #16
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    e92 335Xi Bi-Turbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    to fakt wszystkie znaki Ce Certyfikaty muszą być, kiedys zamowilem jakieś urządzenie, wysłali mi wszystkie certyfikaty, kasa poleciała paypalem, wysłali mi urządzenia, a tu dzwonią z cła, że towar nie ma znaku Ce a ten model akurat w certyfikacie nie jest zawarty, i sprzet poleciał spowrotem do nadawcy a kasa przepadła i tysiak w plecy:/
    wiec z tym to masz racje ale wystarczy ze napiszą próbka 140$ i juz cła byc nie powinno... dlatego warto zamawiac jako sample czesto...
    ogólnie ostro sie zastanawiam na zakup tego, po rozczarowaniu rns-em a to tylko dlatego jak naczytalem sie na forum wszystkich ohy i ahy na jego temat to wziąłem go wreszcie pod uwage...

  7. #17
    luap13's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    27 razy

    Domyślny

    Możemy spróbować zamówić jako sample i dogadać sie z chinolem ale wiesz ze z nimi jest zawsze problem najpierw tak tak tak a potem jest inaczej. No cóż można by zaryzykować , ja już nawiązałem kontakt jedną z firm produkujących, tyle że teraz mają nowy chinski rok wiec nie pracują.

    Jakbyś był zainteresowany to daj znać bo, rns nie kupie no chyba że trafie za jakieś 500pln

    BTW ja mam znajomych na magazynie w Pyrzowicach DHL, jakby to leciało a nie płynęło to mógłbym tego bardziej przypilnować żeby to odprawiali jako demy(czyli towary o niskiej wartości bez cła).
    Ostatnio edytowany przez luap13 - 05-02-11 o 17:52
    I made this

    Było AUDI A3 8L-> jest AUDI A3 Sportback ->Bedzie AUDI ..

  8. #18
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    W razie czego ja jestem wstepnie zainteresowany. Daj znac jak sie sprawa rozwija.
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  9. #19
    Chicken's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Kurczak
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez M4ciek Pokaż post
    - urządzenia z przyciskiem CD/TV (czyli stare bebechy) ale srebrne gałki - to ewidentny mod;
    amerykanskie wersje sie roznily tymi guzikami

  10. #20
    dejneka's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 Tiptronic
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Mam pytanie do znających temat czy tego typu urządzenia jak DYNAVIN można równiez bez jakichś kosmicznych przeróbek zastosować w modelu poliftowym? konkretnie rok produkcji 2002, mam nawigacje fabryczną ale "user friendly" to ona nie jest...
    Jeśli trzeba coś przerabiać oprócz ramki to jak bardzo jest skomplikowane, przeciętny użytkownik da sobie z tym radę?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •