Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: [8L] Podłokietnik

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny [8L] Podłokietnik

    Witam
    W moim autku nie był montowany jeszcze podłokietnik (zała zaślepka tylnia).
    Za kilka miesięcy mam sobie zakupić i założyć.
    Mam następujące pytanie, w którym miejscu się go przykręca. Na innym poście przeczytałem i zobaczyłem na schemacie, że jest łapa którą się przykręca na 3 śruby. Wydaje mi się że u mnie to będzie ciężko bo nie widziałem żadnych śrubi do mocoania łapy, a i mniej więcej w tym miejscu jest zały mechanicm ręcznego.
    Jak by ktoś mugł strzelić fotke jak to jest zainstalowane to bym był bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam
    Tomasz_W-wa

  2. #2
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Tomasz_W-wa, Chyba sa moje fotki gdzies na forum jak montowalem..
    A dziury na sroby powienienes miec na 99% - wiec tylko kupienie nowego tunelu i lapy z podlokietnikiem
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin/Chełm
    Auto
    e46 325i touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

  4. #4

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Tak, czytałem ten temacik, nie jestem osobą która pierw pyta a później szuka.
    Mam walniętą sprężynkę w ręcznym, nie łapie, i już zaglądałem do tego tunelu kilka razy, może pod innym kontem i nie zwracałem uwagi na mocowanie podłokietnika. Ale nie widziałem tam zrobionego miejsca na trzy śruby. Może mam to czymś zasłonięte jakąś matą. Musze zobaczyć w autku. Dlatego zwróciłem się z prośbą o zrobienie fotki jak ktoś ma zamontowany, wystarczy przez gniazdo popielniczki, powinno widać.
    Dzięki, pozdro.

    [ Dodano: Sro 18 Lip, 2007 11:11 ]
    A i mam jeszcze takie pytanko, czy da się zamontować podłokietnik od innego modelu Audi, Golfa, Seata ,czy Skody. Jak widziałem ze zdjęć to rozstaw otworów na śruby w łapie mają podobne.
    Dlaczego mam kupić nowy tunel, chyba mogę wyciąć otwór w tej wnęce – pólka z tyłu tunelu i to wystarczy ?
    Tomasz_W-wa

  5. #5

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin/Chełm
    Auto
    e46 325i touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny


    tak to wyglada przed montazem, ja u siebie montuje na dniach(slaba jakosc bo robione fonem)

    co do tunelu to na naszym forum i na forum leona pisza, ze wystarczy wyciac dziure w tej ostatniej poleczce

    jesli juz kupujesz to bierz od a3 albo leona, bo nie ma duzej roznicy w cenie a te najlepiej wygladaja i pasuja

  6. #6

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    I o to mi chodziło. Konkretnie i na temat.
    Wielkie dzięki.
    A wiecie jak zdjąć osłonki ze śrub, które trzymają tunel środkowy, te boczne, dwie z lewej i dwie z prawej.
    Rozchodzi mi się jak najmniej porysować plastik. Musze rozmontować cały tunel środkowy, żeby się dostać do ręcznego. Strasznie się trzymają te zapinki, osłonki.
    Jeszcze raz dzięki "fast" za fotki.
    Pozdro
    Tomasz_W-wa

  7. #7

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin/Chełm
    Auto
    e46 325i touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Te oslonki to wystarczy, ze umiejetnie podwazysz nozykiem

  8. #8

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Seat Ibiza SPORT
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI ATD
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    28 razy

    Domyślny

    Właśnie, ale nie ma nawet szczelinki między plastikiem tunelu, a plastikiem osłonki. Mam taki skalpel może nim pójdzie bo ma bardzo cieniutkie ostrze, a jest wytrzymały, delikatnie i może nic nie na broję.
    Dzięki

    [ Dodano: Sro 25 Lip, 2007 18:04 ]
    Dopiero dziś sprawdziłem, oczywiście mam tą szynę z otworami do przykręcenia podłokietnika (widać, że montowana w każdym autku).
    A inne pytanko, bo słyszałem różne opinie, jak się jeździ z podłokietnikiem, czy w mieście pomaga czy przeszkadza, o jazdę na trasie to nie pytam bo oczywiste, że wygodniej. Czy ręka nie jest za wysoko do gałki zmiany biegów, bo słyszałem że w innych samochodach bardzo to przeszkadza i część jeździ w miasteczku przy odchylonym podłokietniku. Mam zamiar założyć, a słyszę różne opinie. Jak możecie to napiszcie swoje spostrzeżenia.
    Pozdrawiam.
    Tomasz_W-wa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •