Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: Antyradar

  1. #1
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Antyradar

    Witam. miałem okazje jechac ze znajomy na nasze może i miał antyradar firmy Crunch 2130 http://www.antiradar.ru/Crunch_2130__47.html i powiem ze to zarąbista rzecz. tylko jest problem bo ten antyradar dostał od znajomego z Ukrainy. szukałem w necie i nie mogę znalesc. Moze wy mi powiecie jaki polecacie antyradar z własnego doświadczenia. albo może macie jakiegoś znajomego co mieszka na ukrainie i by mógł takie cos wysłac. naprawde bardzo dobre urządzenie i łapie wszystkie radary(oczywiscie aktywne) <lol> POLECAM

  2. #2
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    z tym urządzeniem to uważaj
    powodzenia przy kontroli drogowej

  3. #3
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    z tym urządzeniem to uważaj
    powodzenia przy kontroli drogowej
    ale co za problem schować urządzenie do schowka. przecież bedzie widac że cię zatrzymuję policja. i masz czas na schowanie.

  4. #4
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    posiadanie nie jest zabronione zaś używanie jak najbardziej.

    I teraz pytanie do łukaszSP czy jak jechałeś z tym znajomym to nie było tak że antyradar zaczął pykać bez potrzeby tylko dlatego ze wykrywał jakieś fale np. z drzwi fotokomórkowych np ze stacji benzynowej? Wiele czytałem o antyradarach bo mi CB jakoś za bardzo się nie uśmiecha tym bardziej ze lubię słuchać muzyki jadąc a nie tego co mi trąbią na CB, tak czy inaczej czytając o tych antyradarach inni pisali ze często reagują na jakieś inne fale i tylko mylą oraz nie wykrywają nowych suszarek bo one rzucają tylko wiązkę która sie nie rozprasza? Chętnie też bym takie coś zakupił ale sam już nie wiem jak to z tym jest a jadąc np. trasa warszawa-lublin to można nerwicy dostać co kilka km radar.

  5. #5
    ishi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin/Piaseczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    23 razy
    Podziękował
    3 razy

  6. #6
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    kupiłem kiedyś antyradar za około 400zł nie pamietam jaki i powiem szczerze że to jest gó..... warte, czesto pikał bez potrzeby, czasem jak sms na komórkę dostawałem to pikał, nie warto, sprzedałem go po tygodniu

  7. #7
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ishi Pokaż post
    http://allegro.pl/jammer-spowalniacz...454431757.html
    no nie?le Maj?c ten sprz?t b?dzie mo?na tylko uwa?a? na bramki kt?re zacz?li ustawia? do pomiaru pr?dko?ci na odcinkach.
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez inhoss Pokaż post
    kupi?em kiedy? antyradar za oko?o 400z? nie pamietam jaki i powiem szczerze ?e to jest g?..... warte, czesto pika? bez potrzeby, czasem jak sms na kom?rk? dostawa?em to pika?, nie warto, sprzeda?em go po tygodniu
    tez tak sadzilem ze te tanie sa do du*y i ludzie pisali na forum ze nie nadaje sie, ale te jammery mnie zaciekawi?y i ludzie tez inaczej pisz? ze mozna jezdzic bez stresu i mozna skoncentrowa? sie na drodze zamiast patrze? gdzie stoi maszt czy z suszark? oraz w wsteczne lusterko nie trzeba cz?sto zerka? i co za tym idzie cena nie jest ma?a... ale zapewne szybko moze sie zwr?ci?. Raz poczt?wke dosta?em z wakacji wiec jeszcze takie 3 i na jammera by sie uzbiera?o
    Ostatnio edytowany przez aro06 - 27-02-11 o 20:21 Powód: Automatyczne łączenie postów

  8. #8
    lukaszSP's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Będzin
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Aro06 powiem tak. czasami jak przejechaliśmy koło jakiego s większego sklepu to na chwilkę zapikała ale nie przeszkadzało to wcale. widocznie te antyradary działaja na takiej samej częstotliwości co kamreki przy supermarketach. jak dla mnie to super urządzenie. tylko dlaczego nie ma tych antyradarów w Polsce do kupienie tylko w Kijowie.

  9. #9
    gajeskitrw's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec Sw.
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    16 razy

    Domyślny

    Tylko taki normalny antyradar dziala wtedy kiedy celuje w twoje auto Pan Policjant lub to przed Tb. Jesli to przed Tb to ok Jesli w Cb to nic nie zrobisz Wiec co to za sens?

  10. #10
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Ogólnie lepiej zainwestować w CB, mam dobry antyradar Cobry, ale ... nie mam kiedy go odpalać.

    Na pewno działa na:
    -suszarki
    -fotoradary
    -videoradary 360 stopni.

    Czyli w sumie wszystko co nas może zatrzymać.

    W przypadku suszarek działa tak, że jak jesteś za wzniesieniem lub gdzieś dalej i policjant strzeli do kogoś to pokaże ci pik pik w zależności od odległości zmienia się częstotliwość pikania... (kilka razy mi **** uratował).

    W przypadku fotoradarów może nie działa z wyprzedzeniem 1km, ale... z 400/300m jeśli jest aktywny to faktycznie pika... czasem 100/200m w zależności jak fotoradar ustawiony - działa tez przy fotokomurkach na skrzyżowaniach (mówię oświatłach), działa też na fotokomurkach mierzących prędkość na pewnym odcinku te nad 2pasmówkami koło wawy.

    W przypadku videoradarów 2 razy mi tyłek uratował pokazuje się wtedy inny symbol i dźwięk (raz wideo jechało z naprzeciwka, raz za mną ).

    Co do kontroli to nie ma zmiłuj się, chyba że antyradar jest w schowku a zasilanie np w bagażniku... inaczej jak to i to jest koło siebie to powiedzą, że jest gotowy do użycia i jeb kara 500zł chyba jakoś...

    aaaaa działa też na Raimery (czyli te trójnogie fotoradary lubiane przez straż miejską) niemieckie zło .

    Reasumując
    CB - lepsze
    Antyradar - gorszy ale się sprawdza.
    420 500 km
    1

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •