Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 50

Temat: Drgania przy przyspieszaniu-dwumas?sprzegło?co jeszcze innego...

  1. #11
    Miras10's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warmia-mazury
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Pierwszy wtrysk wymieniony. Objawy trzęsienia podczas dwałtownego wciśnięcia gazu ustały

  2. #12

    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ELE
    Auto
    a3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny dziwne trzesienie samochodem

    koledzy mam dziwny problem poniewaz przy predkosci tak od 40 do 60 jak sie samochod rozgrzeje to dziwie zaczyna trzasc calym samochodem (trzesie go tak lewno prawo) silnik BKD + DSG zmiany biegow bezproblemowe i dzieje sie to niezaleznie od biegu mial ktos podobny problem? dzieki za odp

  3. #13

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Ja mam taki problem. Obstawiam półośkę, ale mam zerwaną dolną poduszkę od skrzyni biegów (która jest wprasowana w sanki). Od niej zaczynam, tylko obawiam się, że to skutek drgań, a nie przyczyna...

  4. #14

    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ELE
    Auto
    a3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    tylko mysle ze gdyby byla to poloska to nie mialo by znaczenia czy samochod jest rozgrzany czy nie

  5. #15

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Pomógł
    5 razy

    Domyślny

    Auto zrobione, lewa półośka krzywa. Dla potomnych dokładny opis objawu: trzpanie budą przy przyspieszaniu, szczególnie mocne przy niskich prędkościacach (20-40 km/h), w miare przyspieszania coraz mniej wyczuwalne, aż przechodzi w minimalną wibracje. Przy delikatnym przyspieszaniu praktycznie nie czuć, przy gazie do końca czuć.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Auto zrobione, lewa półośka krzywa. Dla potomnych dokładny opis objawu: trzpanie budą przy przyspieszaniu, szczególnie mocne przy niskich prędkościacach (20-40 km/h), w miare przyspieszania coraz mniej wyczuwalne, aż przechodzi w minimalną wibracje. Przy delikatnym przyspieszaniu praktycznie nie czuć, przy gazie do końca czuć.

  6. #16

    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ELE
    Auto
    a3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    bylem dzisiaj u mechanika i u mnie podobna diagnoza trzeba wymienic półoś napewno lewa ale chyba tez i prawa

  7. #17
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    kuj-pom
    Auto
    AUDI a4 b8
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny drgania bxe podczas przyspieszania

    Panowie mam problem z moja a3 podczas przyspieszania na 5 biegu od 1800obr telepie budą po przekroczeniu pewnych obrotów ustaje. Jeśli jadę równo to wszystko jest ok, zdarza się to tylko przy gwałtownym wciśnięniu gazu.

    Koło dwu masowe ?

  8. #18
    heever's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Ja mam podobny objaw telepania buda tyle tylko, że podczas mocniejszego hamowania najbardziej odczuwalne na biegu i mocnym hamowaniu, na luzie odnoszę wrażenie że jest lepiej hmm

    Czyżby jakaś poducha? podczas przyspieszania nie odczuwam raczej bujania
    być może to hamulce, tylko czy bujało by buda?

  9. #19

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kostrzyn Wlkp
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Trzęsie autem podczas przyspieszania

    Witam,
    Mam mega problem !
    Od pewnego czasu z autem zaczęło się dziać coś niedobrego :/
    A więc zacznę od początku. 2 lata temu zakupiłem audi a3 2004 r 2.0 Tdi i od pewnego czasu jeżdżę od mechanika do mechanika i nic poza tym wszyscy rozkładają ręce. Najpierw wymieniałem rozrzad z pompa wody ! Później doszła dwumasa ogólnie tez z nią były niezle jaja dwumas luka nowy plus całe sprzęgło nowe po przejechaniu kilkudziesięciu km podczas gaszenia auta dwumas poprostu walił czekałem za reklamacja ok 3 tyg. Teraz niby ok ale jeszcze mi tam coś nie pasuje bo delikatnie ja słychać podczas gaszenia auta ale w porównaniu do poprzedniej dwumasy jest o niebo lepiej ! Nastepnie doszła regeneracja turbiny. Az wkoncu auto zaczęło dziwnie przerywać i szarpac aż wkoncu samoczynnie zaczął gasnac! Nie było reguły czy to na postoju czy podczas jazdy. Az wkoncu jak zgasl ciężko go było odpalić dopiero po ok 10 20 min odpalal. Zaczęły falowac obroty. Auto oddałem do mechanika i rozłożył ręce wkoncu zaprowadził em auto do autoryzowanego serwisu Boscha. A tam podobno sterownik silnika umarł wiec naprawili ale auto jak przerwało tak przerywa następnie sprawdzili wtryski niby ok. Wymienili wiązkę od pompowtryskow niby ok. Auto odpala ale nie nadaje się do jazdy trzesie silnikiem a podczas przyspieszania jest masakra. Serwisanci rozłożyli ręce a auto stoi u mnie i nie nadaje się do jazdy..... błagam o jakąkolwiek pomoc.
    Dodam że wyskakuje check silnika i wskazuje na 4 wtrysk ale jeśli w serwisie sprawdzali i stwierdzili ze jest ok to co może być przyczyną ?!

  10. #20

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica, Dolnośląskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    dalej wtryski bądź sterowanie wtryskow

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •