Strona 230 z 252 PierwszyPierwszy ... 130180220228229230231232240 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 2,291 do 2,300 z 2512

Temat: Temperatura cieczy - płynu, problemy z temperaturą

  1. #2291

    Data dołączenia
    Jun 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Miał ktoś taki problem że na climatronicu pokazywało jedną temperaturę (np. 121), na zegarach ~~110 a przez VAGA 90? Termostat wymieniony już 2 raz (jestem pewien że jest sprawny), czujnik g62 również wymieniany.

    Żadnych błędów czujników. Coś z rezystorami? Nie wiem już co sprawdzać :C

  2. #2292
    Marfiol's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Slask
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez alphonso Pokaż post

    Żadnych błędów czujników. Coś z rezystorami? Nie wiem już co sprawdzać :C
    Rozmawiałem kilka dni temu z mechanikiem,ktory ogarnia dobrze VAGi.
    Powiedział,że jak czujnik/termostat jest wporzadku to bardzo prawdopodobne jest uszkodzenie licznika (zimny lut)

  3. #2293
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Marfiol Pokaż post
    ...to bardzo prawdopodobne jest uszkodzenie licznika (zimny lut)
    jak tak jest to na vcds-ie w sekcji 17 instruments jest ich błąd(G2/G62) a 01 engine nie ma

    Address 17: Instruments Labels: 8L0-920-xxx-17.lbl
    Part No: 8L0 920 933 N
    Component: KOMBI+WEGFAHRS. M73 D04
    Coding: 00044
    Shop #: WSC 21202
    VCID: 3C7330C304AB


    1 Faults Found:
    01039 - Coolant Temperature Sensor (G2)
    30-00 - Open or Short to Plus

  4. #2294

    Data dołączenia
    Oct 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Witam. A3 8l 1.6 AKL 98r problem jest taki że wentylatory się oba załączają po odpaleniu klimy. bez niej auto się przegrzewa. ostatnio podczas upałów zauważyłem że nawet z włączoną klimatyzacja się przegrzewa trochę. Niestety na climatroniku nie mogę odpalić tych kodów/błędów (nwm czy robię coś źle czy coś ale nic się nie chce tam pokazać innego jak temp i siła nawiewu :/) aa i jeszcze po przejechaniu powiedzmy 10,15km i utrzymaniu tych 90' stopni wąż ten na górze do chłodnicy jest twardy

  5. #2295

    Data dołączenia
    Jul 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nisko
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Miałem podobny problem z licznikiem Jeagera kombinowałem i wymieniałem kilka rzeczy ( na pare stów ) ;p . Okazał się że problem tkwi w liczniku , wymontowałem go i wysłałem kurierem do Żor adres znajdziesz w necie , nie wnikałem nawet co przy nim robili ale po 2 dniach odesłali i problem zniknął . kosztowało mnie to może 1/4 tego co włożyłem w wymienione graty nie mówiąc już o nerwach i czasie

  6. #2296

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Jasła
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Witam. Nie pokoi mnie temperatura na vagu bo prawie pokazuje 100 stopni. 01 Engine temp. 96* a w 17 Istruments 90*. Czujnik wymieniałem jakieś pół roku temu. Wszystko widać na zamieszczonym filmiku. Sorki za jakość.
    Ostatnio edytowany przez RiC - 20-07-17 o 05:38

  7. #2297

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Jasła
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Wymieniłem czujnik temp i teraz niby ok temperature pokazuje. Jest tylko jeden problem iż podczas jazdy trzyma temp te 90-92 stopnie a na biegu jałowym wzrasta do 96 na climatroniku i włączają się wentylatory, gdy schłodzi gdzieś do 92 to dalej wzrasta do 96 i dalej włączają się wentylatory, to normalne że na postoju wzrasta temp ??

  8. #2298
    Muzone's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Temperatura nie jest jakaś kolosalnie wielka, u mnie jest na przykład, że do 90 się nie dogrzeje, zawsze jest te 87-88 i dalej nic nie ruszy. Jeśli wentylator się odpala i do tych 92 spada to nie jest tragicznie. Ale na postoju temperatura nie powinna wzrastać jeśli o to chodzi ogólnie.

  9. #2299

    Data dołączenia
    Dec 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Okolice Jasła
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Muzone Pokaż post
    Temperatura nie jest jakaś kolosalnie wielka, u mnie jest na przykład, że do 90 się nie dogrzeje, zawsze jest te 87-88 i dalej nic nie ruszy. Jeśli wentylator się odpala i do tych 92 spada to nie jest tragicznie. Ale na postoju temperatura nie powinna wzrastać jeśli o to chodzi ogólnie.
    To może termostat do wymiany?? Dziś grzałem go na biegu jałowym i sprawdzałem wąż od termostatu to tak gdzieś przy 90 -91 dopiero się otworzył ?? nie późno trochę ??

  10. #2300
    Muzone's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Nie no dobrze się otwiera, jakby się otwierał wcześniej to miałbyś niższą temperaturę raczej.Może masz zasyfioną chłodnice i i nie chłodzi jak należy? Przyczyn może być kilka, nie chcę tutaj wróżyć z fusów, ale wymiana termostatu u Ciebie pewnie akurat byłby zbędny wydatek. Jak jeździłem focusem to przy 95 dopiero się tesmostat otwierał i normalnie trzymał temperaturę.

Strona 230 z 252 PierwszyPierwszy ... 130180220228229230231232240 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •