Strona 14 z 252 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 131 do 140 z 2512

Temat: Temperatura cieczy - płynu, problemy z temperaturą

  1. #131
    brandon99's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi 80 1.9tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    koledzy powie mi ktos gdzie znajduje sie termostet.. pod alternatorem czy od strony akumulatora bo mam przeczucie ze ktos wczesniej pchal lapska i nie ma go wcale??? Dlatego mi goni wode.. Moze ma ktos zdjecie?? 1.8 AGN 97

  2. #132
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    W warsztacie jest opis jak wymienić termostat i tam masz zdjęcia.

  3. #133
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jaszczur Pokaż post
    draguer: mam dokladnie to samo co Ty. na 49/76 kanale pokazuje mi caly czas 125 stopni. I zaczynam sie zastanawiac czy jakis czujnik nie jest walniety i co to oznacza. Watek zaczalem czytac bo auto od jakiegos czasu zaczelo sie niedogrzewac do 90 stopni tylko wg wskazan licznika oscyluje w granicach 75-80 stopni. Czasem jak stoje w korkach dojdzie do 90.
    Zrobiles z tym cos?
    W dieslach na pewno temp cieczy jest na kanale 49 , w benzynie już niekoniecznie ! Tam raczej jest na 51.

  4. #134
    brandon99's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi 80 1.9tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MiG25 Pokaż post
    W warsztacie jest opis jak wymienić termostat i tam masz zdjęcia.
    dzieki kolego juz znalazlem pozdro

  5. #135

    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trójmiasto
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    Panowie może sie powtórzę , ale gdzie znajduje sie termostat w silnikach 1,8T o mocy 210KM czy tak samo jak w wersjach 150 i 180 czy w innym miejscu , z której strony najlepiej dojść do wymiany , który wąż , które śrubki co i jak

    jeśli naprawdę było to przepraszam za zamieszanie ale tylko do wersji 150 i 180 znalazłem na forum .

  6. #136

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław/Dublin
    Auto
    audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Witam! Od kilku dni mam problem z temperatura w swoim audi(AGU).po nagrzaniu sie do 90stopni trzyma tylko przez chwile a pozniej zaczyna szybko rosnac...i nie przestaje!!!po przeczytaniu znacznej ilosci tematow uznalem ze to przez termostat ktory sie zamknal i sie nie otwiera ...niestety wczoraj wymienilem go na nowy i problem dalej jest?!?musze dodac ze chlodnnica jest caly czas zimna nawet przy 100 stopniach i wentylator sie nie wlancza!!nie wiem co dalej wymieniac: czujnik temperatury...a moze to pompa wodna???

  7. #137
    Adriann's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GKW / GSZ
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Wiatam a jak termostat kupiłeś z dziurko czy bez???bo musi byś zdziurką , Ja mniałem podoby problem myslałem ze to termostat załeozyłem nowy i to samo a jeszcze była opcja że sie zapowietrzył a okazało sie ze to pompa wody wiatrak sie rozleciał i nie było obiegu wody też byś musał sprawdzić czy masz obieg wody ...pozdrawiam

  8. #138
    brandon99's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    audi 80 1.9tdi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    tak jak kolega mowi musisz sprawdzic czy masz obieg wody.. najlepiej przzy rozgrzanym silniku bedziesz widzial jak odkrecisz korek od zbiorniczka czy goni wode czy nie jak nie to w najlepszym wypadku pompa a w najgorszym uszczelka pod glowica

  9. #139
    L@mberT's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Auto
    OOOO
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Panowie a ja mam takie pytanie do Was ... bo wszędzie tylko o dieslach i dieslach i juz nie wiem co i jak posprawdzać vagiem w benzynie .. mam takie dziwne objawy ze czasem jak auto troche przegonie to mi lekko temperatura opada :/ tak do 80 stopni wg zegarów... i mam wrazenie ze przy odpalaniu na zimnym obroty idą mi prawie pod 2 tys. :/ po czym opadaja jak auto sie zagrzeje .. do 900. pobawilem sie vagiem ale poki co tylko na zimnym ..

    ale do rzeczy...

    posprawdzalem vagiem temperatury z tym ze prawdzilem narazie na zimnym silniku nie odpalanym 1 dzień ... a temperatura na dworze +- 1 stopień na plusie ...



    wyczytałem zeby sprawdzić wskazania z czujnika G62 w 01 Engine grupa 007, 4 pole od lewej z tym ze w grupie 007 to chyba nie ta grupa od sprawdzania temperatury <hmmm> zreszta zobaczcie sam - http://img233.imageshack.us/img233/7...negrupa007.jpg , ale skumalem że w 01 engine w grupie 003 chyba pokazuje temperature a nie w 007
    tu jest porównanie obu grup http://img81.imageshack.us/img81/637...upa003i007.jpg

    sprawdziłem tez wskazania z czujnika G2 w 17 Instruments grupa 003, pierwsze pole od lewej, no i oto winik http://img233.imageshack.us/img233/3...tsgrupa003.jpg

    dodam tylko ze auto bylo zimne!przy sprawdzaniu ponad 24h nie odpalane, zegary pokazywały 0 ... do tego klimatronik na kanale 49 pokazuje 30 stopni teraz zostaje mi sprawdzić tylko co pokaze vag na cieplym, zagrzanym niby do 90 stopni, jak rowniez podczas wspomnianego spadku na liczniku


    i nie wiem czy to dobrze posprawdzane
    Ostatnio edytowany przez L@mberT - 02-11-09 o 21:49

  10. #140

    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tbg
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez brandon99 Pokaż post
    tak jak kolega mowi musisz sprawdzic czy masz obieg wody.. najlepiej przy rozgrzanym silniku bedziesz widzial jak odkrecisz korek od zbiorniczka czy goni wodę czy nie jak nie to w najlepszym wypadku pompa a w najgorszym uszczelka pod glowica
    A możesz mi powiedzieć czy u mnie wszystko ok bo jak odkręcam korek od zbiorniczka wyrównawczego na rozgrzanym silniku (oczywiście uważając) i po nocy to zaczyna syczeć przy odkręcaniu i przybywać wody we zbiorniczku wyrównawczym
    Ostatnio edytowany przez KonradA3 - 02-11-09 o 18:52

Strona 14 z 252 PierwszyPierwszy ... 412131415162464114 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 5 users browsing this thread. (0 members and 5 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •