Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 772

Temat: Formuła 1

  1. #11
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Kubica drugi na treningu w Monza!
    Polak musiał ustąpić pierwszego miejsca mistrzowi świata Fernando Alonso z McLarena, który z czasem 1:23.490 zajął najwyższą lokatę.
    Nasz kierowca po raz kolejny musiał zmagać się z problemami technicznymi bolidu. Trzeci był David Coulthard (Red Bull-Renault).

    Wyniki czwartkowych testów:


    1. Fernando Alonso - McLaren-Mercedes 1:23.490 (51 okrążeń)
    2. Robert Kubica - BMW-Sauber 1:24.413 (4
    3. David Coulthard - Red Bull-Renault 1:24.453 (52)
    4. Felipe Massa - Ferrari 1:24.525 (49)
    5. Vitantonio Liuzzi - Toro Rosso-Ferrari 1:24.768 (40)
    6. Jenson Button - Honda 1:24.918 (61)
    7. Nico Rosberg - Williams-Toyota 1:24.983 (45)
    8. Giancarlo Fisichella - Renault 1:25.069 (71)
    9. Ralf Schumacher - Toyota 1:26.175 (72)
    10. Sakon Yamamoto - Spyker-Ferrari 1:26.384 (72)
    11. Anthony Davidson - Super Aguri-Honda 1:35.106 (47)
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  2. #12
    PITERd's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz k/krainy Lisków
    Auto
    Subar
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Robert Kubica jest niezadowolony z tego, że z końcem obecnego sezonu zostanie wycofany z Formuły 1 system kontroli trakcji (TC). Polak bynajmniej nie obawia się o to, że może uzyskiwać gorsze rezultaty bez tego systemu – po prostu nie znosi wszelkich zmian, które mogą go spowolnić.

    „Przeszliśmy z przyjemnych, gładkich opon wyścigowych na rowkowane, zamieniliśmy silniki V10 na V8, a teraz pozbędziemy się TC. Uwielbiam ściganie i jazdę, ale chcę aby te samochody były najszybszymi rzeczami na Ziemi.” – powiedział 22-letni kierowca zespołu BMW Sauber, który – jak można by się spodziewać – po swoim wypadku w Montrealu powinien z zadowoleniem przyjąć spowolnienie bolidów.

    „W rajdach można by powiedzieć, że być może spowodowałoby to większą frajdę przy samochodach z napędem na tylne koła, ale gdybym zamierzał poprowadzić samochód rajdowy, to zdecydowanie wybrałbym najbardziej zaawansowany napęd na cztery koła. Tak samo jest w F1. Jeśli mam 900 KM, chcę być w stanie wcisnąć gaz do dechy jak najszybciej się da. Nie przeszkadza mi to, że będę musiał robić to poprzez precyzyjne operowanie moją prawą stopą, ale koniec końców chcę być szybki i nie lubię rzeczy, które mogą mnie spowolnić”.

    Kubica przyznał jednak, że ciekawie będzie przekonać się, jak w niektórych sytuacjach będą radzili sobie kierowcy bez systemu kontroli trakcji: „Myślę, że wymusi to zupełnie inne podejście. Jestem bardzo ciekaw, jak będzie wyglądała jazda w Monako na mokrej nawierzchni bez TC. Widzieliście, jak było w tym roku w sobotni poranek – wyobraźcie sobie przyszły rok w takich samych warunkach!
    Najlepsza ochrona lakieru folią PPF | Bezbarwna folia ochronna z 10 letnią gwarancją. Zapytaj o specjalną ofertę dla klubu A3 w CAROK.pl Kalisz. Folie ochronne to dużo lepsze zabezpieczenie lakieru niż ceramiczna ochrona lakieru

  3. #13
    Grabek's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wyszków
    Auto
    OOOO
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    283 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    McLaren wyrzucony z Formułu 1!!!


    Ekipa McLarena została wykluczona z tegorocznych i przyszłorocznych mistrzostw świata Formuły 1. Zdecydowała o tym na posiedzeniu w Paryżu Światowa Rada Międzynarodowej Federacji Samochodowej. Przed dyskwalifikacją McLaren zajmował dwa pierwsze miejsca w klasyfikacji indywidualnej Formuły 1.
    Na przesłuchanie przed Światową Radą FIA przybyli między innymi dyrektor ekipy McLarena, Ron Dennis, a także jej czołowy kierowca Lewis Hamilton.

    Ekipa ta została posądzona o szpiegostwo przez swoich rywali ze stajni Ferrari, którą reprezentował jej prezes Jean Todt.


    Ten ostatni oskarżył latem ekipę McLarena o to, że weszła ona w posiadanie poufnych informacji dotyczących samochodu Ferrari F2007. Oskarżenia te zostały potwierdzone przez Światową Radę FIA w lipcu. Rada nie ukarała jednak wtedy McLarena, ponieważ nie miała wystarczających dowodów na to, że ekipa ta odniosła jakiekolwiek korzyści z faktu posiadania tajnych informacji.

    Nowe posiedzenie Rady zostało zwołane po tym, jak drugi kierowca McLarena, Fernando Alonso, przyznał, że znał już na początku sezonu parametry techniczne samochodu swoich rywali.
    Części na sprzedaż do: Audi TT 8N BAM A3 8P Sportback R32 S-line Audi A3 8L 1,8T 3d Audi A3 8L 1,8T 5d Audi S3 8L 1,8T

  4. #14
    bronek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    K A T O W I C E
    Auto
    oooo
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    13.09.2007.
    McLaren Mercedes zdyskwalifikowany z Mistrzostw Świata Formuły 1 w 2007 i 2008 r - tak zadecydowała Światowa Rada Motorsportu w Paryżu, taką informację podał portal Autosport.com ale po kilku minutach tę informację usunięto ze strony. Póki co to tylko plotka, ponieważ Światowa Rada Motorsportu jeszcze nie wydała werdyktu.
    4Litery - A3-jeczką w terenie woże ... ;]

  5. #15
    MarekB's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi & VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    34 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    juz wydali decyzje, zostali zdyskwalifikowani
    Odkupię wolny czas, info na PW
    Cześci do Audi i nie tylko

  6. #16

    Data dołączenia
    Jul 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sz-d
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN

    Domyślny

    to jak to jest, przed chwila slyszalem ze obcieli im wszystkie punkty i musza zaplacic 100 milionow $$ a teraz czytam tu ze sa zdyskwalifikowani

  7. #17
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Adam83
    to jak to jest, przed chwila slyszalem ze obcieli im wszystkie punkty i musza zaplacic 100 milionow $$ a teraz czytam tu ze sa zdyskwalifikowani
    ja tez w RMFie to slyszalem

  8. #18
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    ale tylko dyskwalifikacja w klasyfikacji konstruktorów.Alonso i Hamilton dalej maja swoje punkty i jada dalej

  9. #19
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Szkoda ,że nie odjęli Hamiltonowi i Alonso po 20Pkt. To byłaby dopiero zacięta końcówka...

  10. #20
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez MiG25
    Szkoda ,że nie odjęli Hamiltonowi i Alonso po 20Pkt. To byłaby dopiero zacięta końcówka...
    Hamiltona wogole traktuja, jak swieta krowe. Kopara mi opadla jak mu dzwigiem wyciagneli bolid z pobocza na GP Europy. Sa rowni i rowniejsi, nawet w F1.

Strona 2 z 78 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •