Pokazane rezultaty 1 do 10 z 99

Temat: tylna wycieraczka

Threaded View

  1. #33

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Angelikaa Pokaż post
    i co Macie jakieś pomysły na ten problem?
    Problem wydaje sie identyczny jak u mnie, do tego dołóżmy ze niekiedy zatrzymuje sie tóż nad pozycją spoczynku i po 2sek rusza do pozycji spoczynku

    Jeszcze nie wymysliłem do konca głównego pododu, ale mozliwe ze jest to wina przekaźnika, lub po uzyciu spryskiwacza płyn dostaje sie do silniczka i go załacza jak przez dwa dni nie uzywasz spryskiwacza to płyn odparuje i nie bedzie problemu, uzyjesz spryskiwacza i problem powróci(tak może być) - zaobserwuj to, bo ja już mam wymieniony silnik cały i sie tego nie dowiem, a zobacze czy po wymianie silniczka(wczoraj) na szczelny problem bede miał dalej jesli tak to bedzie oznaczać prawdopodobnie przekaźnik

    kable bym odrzucił z tego wzgledu ze dwa srodkowe to sterujace i próbowałem je wypinać pojedyńczo i wypinanie ich nie powoduje właczenia wycieraczki, czyli urwanie wiazki chyba odpada bo by sie nie nie włączała wcale, najszybciej to wina płynu zalewającego te blaszki lub wspomniany przekaźnik ktoś wie który to? bo słychać tyka ale palcami wyczuć nie idzie, a strasznie cieżko wyłażą
    Ostatnio edytowany przez Igorch - 14-07-18 o 10:48
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •