Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokazane rezultaty 91 do 99 z 99

Temat: tylna wycieraczka

  1. #91

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubuskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TDI - CRBC (150 KM)
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Angelikaa Pokaż post
    i co Macie jakieś pomysły na ten problem?
    Problem wydaje sie identyczny jak u mnie, do tego dołóżmy ze niekiedy zatrzymuje sie tóż nad pozycją spoczynku i po 2sek rusza do pozycji spoczynku

    Jeszcze nie wymysliłem do konca głównego pododu, ale mozliwe ze jest to wina przekaźnika, lub po uzyciu spryskiwacza płyn dostaje sie do silniczka i go załacza jak przez dwa dni nie uzywasz spryskiwacza to płyn odparuje i nie bedzie problemu, uzyjesz spryskiwacza i problem powróci(tak może być) - zaobserwuj to, bo ja już mam wymieniony silnik cały i sie tego nie dowiem, a zobacze czy po wymianie silniczka(wczoraj) na szczelny problem bede miał dalej jesli tak to bedzie oznaczać prawdopodobnie przekaźnik

    kable bym odrzucił z tego wzgledu ze dwa srodkowe to sterujace i próbowałem je wypinać pojedyńczo i wypinanie ich nie powoduje właczenia wycieraczki, czyli urwanie wiazki chyba odpada bo by sie nie nie włączała wcale, najszybciej to wina płynu zalewającego te blaszki lub wspomniany przekaźnik ktoś wie który to? bo słychać tyka ale palcami wyczuć nie idzie, a strasznie cieżko wyłażą
    Ostatnio edytowany przez Igorch - 14-07-18 o 11:48
    A3 8P Sportback 2.0TDI BMM 140KM ---> A3 8V Sportback 2.0TDI CRBC 150->180KM

  2. #92

    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gniezno
    Auto
    Audi 2004
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cześć,

    Wymieniłem mechanizm z silnikiem tylnej wycieraczki:

    https://allegro.pl/oferta/silnik-wyc...-b7-8141489797

    Wszystko działa lecz jest jeden problem. Gdy odepchnę dźwignie od siebie w pierwsze położenie to wycieraczka wykonuje trzy ruchy zamiast jednego taj jak to było poprzednio. Czy trzeba to zakodować od nowa, żeby wycieraczka wykonywała jeden ruch?

  3. #93
    Maciej Chow's Avatar
    Data dołączenia
    May 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów / Thorne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny Ustawienia tylnej wycieraczki.

    Witam. Padł mi silnik tylnej wycieraczki. Wymieniłem na zamiennik Valeo. Zauważyłem że wycieraczka schodzi poniżej szyby. Czy w obd eleven jest możliwość ustawienia zakresu działania silnika?

    Wysłane z Sportback Black Edition 👍👍👍

  4. #94

    Data dołączenia
    Mar 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez polak123 Pokaż post
    Witam niedawno zakupiłem A3 z 2005 roku i miała niesprawną tylną wycieraczkę po włączeniu jej odpala sie przednia. Dzisiaj postanowiłem rozebrać całą tylną klapę i sprawdzić co jest nie tak. Rozebrałem ten silniczek i go przeczyściłem ale dalej się nie włączała wycieraczka. Sprawdziłem czy działa silniczek podłączyłem na krótko kostkę do akumulatora i silniczek działa.



    Jakie mogą być przyczyny tego problemu?
    Mam podobnie, zakladam ze tylna wycieraczka powinna byc kontrolowana przy manetce popchnietej do przodu (w kierunki maski samochodu) za to wlacza sie przednia, czy to jest wina manetki? W ogole mam cyrki z ta wycieraczka, rozebralem ja zeby wymienic to byla brazowa w srodku, kupilem zamiennik jakis chinski to przeciekal z miejsca wiec nie wiem czy nie w tym szukac problemu. Dodam jeszcze ze ow zamiennik po zamontowaniu wychodzil z szyby pod katem a nie na wprost, dlatego bede chyba szukal uzywki ori. Starego mechanizmu nie zregeneruje bo ucialem to w cholere brzeszczotem tak bylo zapieczone.

  5. #95
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Maciej Chow Pokaż post
    Witam. Padł mi silnik tylnej wycieraczki. Wymieniłem na zamiennik Valeo. Zauważyłem że wycieraczka schodzi poniżej szyby. Czy w obd eleven jest możliwość ustawienia zakresu działania silnika?
    zle zalozyles rakmie wycieraczki. odkrec je i i przestaw na zembatce, aby nie zachodzilo pioro na klape. tego sie nie koduje.

  6. #96
    Maciej Chow's Avatar
    Data dołączenia
    May 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów / Thorne
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jeśli przestawię to będzie mi wchodziło na klapę w pozycji startowej. W tej chwili ma dosłownie na krawędzi szyby.

    Wysłane z Sportback Black Edition 👍👍👍

  7. #97
    Krumak's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    43 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Ramię ustawiasz ręcznie na wieloklinie, ustaw sobie 1cm powyżej dolnej krawędzi szyby i będzie OK

    Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

  8. #98

    Data dołączenia
    Feb 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pobłocie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8 TFSI - BYT

    Domyślny

    Witam. Podłączę się pod temat. Panowie, czy to normalne, że podczas gaszenia samochodu wycieraczki jakby wracają dopiero na swoje miejsce? Są w spoczynku i jak gasze auto to obniżają się 2-3cm w dół. Tak jakby podczas jazdy cały czas były wyżej niż spoczynek.

  9. #99
    Krumak's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    43 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Tak, to normalne

    Wysłane z mojego Galaxy S10+ przy użyciu Tapatalka

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •