Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 42

Temat: Nawigacja

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chorzów
    Auto
    eSka
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Nawigacja

    jak myslicie warto to montowac?? dzwonilem do kolesia i przerobienie konsoli w krakowie kosztuje 1000zl nawigacje znajdzie sie za 800zl...

    http://www.allegro.pl/item90270725_n...nawi_plus.html

    tak sie zastanawiam czy nie daloby sie przerobic tej konsoli ze znajomym mechanikiem.. czy to jakas filozofia... bo 1000zl za przeróbke to troche duzo tak mi sie wydaje przynajmniej...pozatym nawigacja w naszym kraju to raczej nie jest na najwyzszym poziomie chociaz troche sie to zmienia na lepsze jak juz zauwazylem pozatym zastanawiam sie tez jakie ma mozliwosci taki sprzet tzn jak gra czy jest w miare dobry...???miał ktos juz takie doswiadczenia??co sadzicie o tym temacie???
    Ostatnio edytowany przez czaro10 - 20-02-12 o 21:14

  2. #2
    KARWAN's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POZNAŃ / Lausanne
    Auto
    3.0 TDI +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    tutaj koles perzerabia za 200 zl
    + 1600 za navi , kable ,antena
    link

    navi gra duuzo lepiej niz inne seryjne radyjka
    1

    13,65 -1/4

  3. #3
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    ladnie to wyglada... ale umnie chyba nie ma bata... zamontowania... (mam pokretla) tzn nie mam klimy wiec chyba kicha z nawi bo trzeba by wszystko przerabiac prawda ?
    420 500 km
    1

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    ladnie to wyglada... ale umnie chyba nie ma bata... zamontowania... (mam pokretla) tzn nie mam klimy wiec chyba kicha z nawi bo trzeba by wszystko przerabiac prawda ?
    zakladam ze i pokretla wentylacji mozna przesunac... ale nie w tym rzecz... nie moglbys juz jezdzic na bemowo do kina

    Panowie, przenosze do "CarAudio" bo mimo ze w nazwie dzialu tego nie ma to jest odpowiednie miejsce na ta dyskusje

  5. #5

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    No bardzo ladnie sie to prezentuje w autku no ale tak jak pisze MACH ... strach troche zostawic gdzies na parkingu !! ... i wydatek nie maly

  6. #6

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa - Anin
    Auto
    brak, ale szykuje sie AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Chyba nie wyjma tak latwo calego tego panelu. Bardziej bym sie bal o dobre radio niz o taka navi.

    Super sprawa w takiej nawigacji jest TV, jesli mialbym kupowac cos takiego to wlasnie dla TV Ja mam nawigacje u siebie, w radiu Blaupunkt, i korzystam z tego zadko... W sumie kazdy zna swoje miasto. Korzystam z niej tylko jak jade w nieznane miejsce. W trasie tez nie za bardzo sie to sprawdza, bo samemu opracuje sie lepsza trase.... I tak to wlasnie jest z ta nawigacja... Fajnie ja miec, ale jak ja masz, to korzystasz z niej raz na miesiac.

  7. #7
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Javo
    Chyba nie wyjma tak latwo calego tego panelu. Bardziej bym sie bal o dobre radio niz o taka navi.

    Super sprawa w takiej nawigacji jest TV, jesli mialbym kupowac cos takiego to wlasnie dla TV Ja mam nawigacje u siebie, w radiu Blaupunkt, i korzystam z tego zadko... W sumie kazdy zna swoje miasto. Korzystam z niej tylko jak jade w nieznane miejsce. W trasie tez nie za bardzo sie to sprawdza, bo samemu opracuje sie lepsza trase.... I tak to wlasnie jest z ta nawigacja... Fajnie ja miec, ale jak ja masz, to korzystasz z niej raz na miesiac.
    ale jest plus bo ta nowsza (przynajmniej) obsluguje mp3 a duzy ekran super sie spisuje w wyszukiwaniu mp3'jek tzn bardzo ulatwia
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  8. #8

    Domyślny

    witam

    Jesli chodzi o nawigacje to uzywam PocketPC Ace n10 + antena GPS na CF + Automapa
    www.acern10.republika.pl tak to wygląda i powiem szczerze jeździłem kilka razy po wrocławiu i sprawdziała się
    tak wygląda ekran


    Szukam A3 lub A4 99/2000 TDi 110 KM

  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Jesli chodzi o AutoMape to wiekszosc z Nas juz to dobrze zna... jadnak ja np uzywalem kiedys palmtopa + GPS + Automapa i jest to w moim odczuciu malo wygodne rozwiazanie.

    W chwili obecnej moim faworytem jesli chodzio kompaktowe urzadzenie jest TomTom Go (no i ma zestaw glosnomowiacy BT)

  10. #10
    KARWAN's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    POZNAŃ / Lausanne
    Auto
    3.0 TDI +
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mach
    palmtopa + GPS + Automapa i jest to w moim odczuciu malo wygodne rozwiazanie.
    co ci przeszkadzalo?
    1

    13,65 -1/4

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •