Strona 3 z 218 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 2179

Temat: Auto Detailing - Pytania, Odpowiedzi

  1. #21
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    Mnie interesuje zakup Meguiars'owej Adjustable Body Duster With Long Handle; przy niej 10% zniżki robi już różnicę

    prosiłbym o sprowadzenie mogę odebrać nawet na Bemowie
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  2. #22
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    M4ciek specjalnie dla Ciebie jest już sprowadzona

    Na Bemowie będziemy wiec chętnie dostarczymy


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  3. #23
    Zachodniopomorskie neoeinz's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Passat B5fl
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    http://www.pielegnowacauto.pl/kosmetyka-samochodowa/mleczko-polerskie-na-okragle-rysy-meguiar-s-swirlx.html czy to naprawde usuwa koliste rysy itd ? glinke znam i lakier faktycznie po tym jest gladk i fajny
    .......

  4. #24
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    To mleczko jest bardzo delikatne i usuwa właśnie takie małe koliste rysy- drobną pajęczynkę (nie robiąc dodatkowych). Jeżeli po pierwszej aplikacji nie zejdą te drobne zarysowania trzeba będzie zabieg powtórzyć. Można też nałożyć VICTORIA i będzie Pan zaaaadowolony

    Tutaj jeszcze taka mała ściąga o produktach Meguiars'a (a dokładnie o produktach do ręcznego polerowania).

    Wiolka


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  5. #25
    clxx's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A ja mam pytanie, jak ma się ta glinka do usuwania zanieczyszczeń produkcji MX Nowicki do tej od Meguiar'sa? Oczywiście pomijając to, że z glinką Meguiar's jest tez komplet kosmetyków pomocnych w czyszczeniu

  6. #26
    pielegnowacauto.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez clxx Pokaż post
    A ja mam pytanie, jak ma się ta glinka do usuwania zanieczyszczeń produkcji MX Nowicki do tej od Meguiar'sa? Oczywiście pomijając to, że z glinką Meguiar's jest tez komplet kosmetyków pomocnych w czyszczeniu
    Właściwie to firmą i kolorem, no i oczywiście ceną Glinka nie jest nadzwyczajnym produktem. Nie wnikałem nigdy w skład chemiczny, ale w praktyce działa tak samo. Jedna i druga są delikatne, także świetnie nadają się do nowych powłok lakierniczych lub do lakierów mało zniszonych, z którymi należy "obchodzić się jak z dzieckiem"

    Do bardzo zniszczonych lakierów również się nadaje. Chociaż są też agresywne glinki do takich przypadków. Jednak ja używam zawsze tych delikatnych ponieważ lepiej się nimi pracuje, a jeżeli robi się kompleksowe odświeżanie auta to i tak lakier przechodzi tyle etapów czyszczenia, że moim zdaniem nie ma sensu męczyć się agresywną glinką

  7. #27
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW E60 LCI & Subaru Impreza STI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    10 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    a jeszcze podpytam - czy jakieś gąbki czy szczotkę żeby to usunąć?? macie coś pod ten środek?

  8. #28
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez doti Pokaż post
    a jeszcze podpytam - czy jakieś gąbki czy szczotkę żeby to usunąć?? macie coś pod ten środek?
    Doti w tej chwili potrzebujesz tylko kawałek czystej szmatki i płyn,który Ci dostarczę

    Niedługo powinniśmy mieć w ofercie specjalne szczotki do felg i do "codziennej" pielęgnacji rzeczywiście mogą się przydać (żeby nie doprowadzić kolejny raz felg do takiego stanu ). Będę informować o rozszerzeniu asortymentu.

    Krzyss a jak tam Twoje auta? Błyszczą?


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  9. #29
    krzyss's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    smart
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    A co do dachu w cabrio ? bo w ofercie macie jakis srodek, ale prawde mowiac troche sie go boje... bo napisane ze jest tez do tapicerki i dywanikow...

    Juz raz walczylem z bialym nalotem po zaimpregnowaniu dachu i wolal bym cos dobrego z czym nie bedzie problemow, zabezpieczy dach, oraz spowoduje ze odzyska on oryginalna czern,..

    PS. wszystkie auta juz lsnia, ale ta glinka to ja nie umiem glinkowac, dla mnie to jakies nie pojete
    A naloty ze smoly najlepiej mi usuwa to: http://www.ceneo.pl/1974619 i jak by ktos chcial to tez potrafi usunac zaschnieta zywice z drzew, no i najwazniejsze, jest obojetne dla lakieru
    krzyss vel Qkill
    Bylo 3 x A3 a teraz jest smart roadster

  10. #30
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Mam na masce odprysk (0,5 x 0,5cm), chcę kupić lakier zaprawkowy. Za tydzień jadę na polerowanie auta:/ i teraz pytanie - pomalować to przed czy po polerce? Nie wiem czy polerka nie powiększy mi tego odprysku

Strona 3 z 218 PierwszyPierwszy 123451353103 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •