Strona 2 z 218 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 2179

Temat: Auto Detailing - Pytania, Odpowiedzi

  1. #11
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Jeszcze posiadamy takie Na razie na allegro


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  2. #12
    Lubelskie moniapeluk's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    188 razy
    Podziękował
    85 razy

    Domyślny

    i myślicie intensywnie jak zrobić inne kolory,

  3. #13
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    a co polecicie do tapicerki a mianowicie górna jej części jest tak jakby chropowata czym to czyścić? czyszcząc nawilżoną ściereczką pozostawia ona ślady w postaci tzn. meszku

    oraz potrzebuję szamponu z woskiem, co polecacie

  4. #14
    pielegnowacauto.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez jerzu Pokaż post
    Posiadacie lakiery do zacisków inne niż żółty i niebieski?
    Już są na skepie Czarny, czerwony i srebrny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    a co polecicie do tapicerki a mianowicie górna jej części jest tak jakby chropowata czym to czyścić? czyszcząc nawilżoną ściereczką pozostawia ona ślady w postaci tzn. meszku

    oraz potrzebuję szamponu z woskiem, co polecacie
    Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z górną częścią tapicerki? Chodzi o podsufitkę? Jakiej ściereczki używasz?

    Jeżeli chodzi o szampon z woskiem to Meguiar's Wash & Wax. Sam używam do mycia między regularnym woskowaniem. Zaletą jest że się pieni jak normalny szampon, no i jest wydajny.

    Monia i Wilda ...będziemy myśleć, nie ma rzeczy niemożliwych

  5. #15
    Gabi_A3's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Krosno/Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    A ja mam pytanie odnośnie elementów boczków w bagażniku... Mam taką niebieskawą tapicerkę i plastiki również, niestety poprzedni właściciel przewoził w bagażniku grabie albo widły i wszystko jest porysowane co spowodowało zmianę koloru na jaśniejszy w miejscach zadrapań.

    Chodzi mi o preparat najlepiej jakiś niebieski koloryzujący do plastików (coś w stylu czernidło do zderzaków) Posiadacie może coś takiego w swojej ofercie??

  6. #16
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pielegnowacauto.pl Pokaż post
    Cytuj: Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    a co polecicie do tapicerki a mianowicie górna jej części jest tak jakby chropowata czym to czyścić? czyszcząc nawilżoną ściereczką pozostawia ona ślady w postaci tzn. meszku

    oraz potrzebuję szamponu z woskiem, co polecacie

    Nie za bardzo rozumiem o co chodzi z górną częścią tapicerki? Chodzi o podsufitkę? Jakiej ściereczki używasz?
    nie nie chodzi mi tu o podsufitkę a mianowicie ;
    ostatniego czasu drinkowałem w samochodzie z kolegą i postawił puszkę z piwem na części deski rozdzielczej zaznaczonej na zdjęciu w wyniku czego odbiło sie mokre denko puszki
    ściereczki jakich używam sa one najzwyklejsze kupione w sklepie motoryzacyjnym i tak jak juz pisałem ta powierzchnia jest chropowata ciężko ja wyczyścić

  7. #17
    pielegnowacauto.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Gabi_A3 Pokaż post
    A ja mam pytanie odnośnie elementów boczków w bagażniku... Mam taką niebieskawą tapicerkę i plastiki również, niestety poprzedni właściciel przewoził w bagażniku grabie albo widły i wszystko jest porysowane co spowodowało zmianę koloru na jaśniejszy w miejscach zadrapań.

    Chodzi mi o preparat najlepiej jakiś niebieski koloryzujący do plastików (coś w stylu czernidło do zderzaków) Posiadacie może coś takiego w swojej ofercie??
    Czernideł w kolorze niestety nie ma. Najlepiej byłoby poprostu trysnąć lakierem ten element. Receptury na wewnętrzne elementy samochodu mamy więc moglibyśmy dorobić taki lakier w sprayu.
    Nic innego nie przychodzi mi do głowy.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    nie nie chodzi mi tu o podsufitkę a mianowicie ;
    ostatniego czasu drinkowałem w samochodzie z kolegą i postawił puszkę z piwem na części deski rozdzielczej zaznaczonej na zdjęciu w wyniku czego odbiło sie mokre denko puszki
    ściereczki jakich używam sa one najzwyklejsze kupione w sklepie motoryzacyjnym i tak jak juz pisałem ta powierzchnia jest chropowata ciężko ja wyczyścić

    W takim razie potrzebujesz produktu do czyszczenia, typu APC (czyli taki środek do czysczenia plastiku, tapicerki, gumy, nadaje się też do czyszczenia ościeży drzwi itp.)
    Te środki są zazwyczaj w dużych opakowaniach, ale mogę rozlać do mniejszych butelek.

    Podam ci ceny za 1litr:
    Turbobond planenreiniger: 31,50zł koncentrat od 10:1 do 100:1
    Concept Multi Cleaner: 21,50zł koncentrat 5:1 do 12:1
    Meguiar's All Purpose Cleaner: 28zł koncentrat 4:1 do 10:1 (ten mi się skończył, ale będzie w przyszłym tygodniu)

    Środki są bardzo wydajne. Taki litr koncentratu starczy ci na lata. Oczywiście możesz kombinować z proporcjami, ale do plastiku i tapicerki lepiej robić delikatniejsze mieszanki

    Do czyszczenia takiej powierzchni może przydać ci się pędzelek żeby ruszyć ten brud ze struktury. Wczoraj mi przyszły, także dzisiaj wrzucę na stronkę. I oczywiście musisz zainwestować w niezawodną ściereczka z microfibry. Nie pyli i jest delikatna, bez niej ani rusz. Do plastiku to poleciłbym nawet taką zwykłą i tanią, ale żeby była z mikrowłókna (15zł kosztuje, nie jest widoczna w sklepie, ale wkrótce będzie).

    Czyścić można na różne sposoby. Spryskać microfibrę i przecierać elementy (wewnątrz samochodu tak robię, żeby nie rozpryskiwać środka na wszystkie strony). Jeżeli nie schodzi brud to spryskuję powierzchnię i wzruszam wszystko pędzelkiem, a następnie przecieram microfibrą żeby zebrać brud.

    Te środki nie są widoczne w sklepie, więc w razie czego zamowienie możesz zrobić na maila pawel@mxnowicki.pl

  8. #18

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    używam wosku na mokro " plaka", macie coś podobnego ??

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  9. #19
    boży's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    witam , mam takie pytanko , potrzebuje jakis regenarator lakieru/wosk koloryzujacy zeby troszke przykryc male odpryski , na rynku kosmetykow samochodowych niestety nie ma nic w kolorze mojego auta (ciemny granat ) sa tylko jakies niebieskie np t-cut czy jakos tak , ale boje sie tego stosowac bo nie wiem jaki byl by efekt , mysle ze by zakrylo odpryski i ryski ale na niebiesko , i moje pytanie moze macie cos takiego w swojej ofercie (ciemny granat ) ? myslalem zeby kupic czarny bo kolor auta ciut nie czarny ale dalej nie wiem jaki mam wybrac
    A3 1.8t aum + chip ----> A3 1.9tdi asz + chip ----> BMW E39 528

  10. #20
    pielegnowacauto.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    BMW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez lawina Pokaż post
    używam wosku na mokro " plaka", macie coś podobnego ??
    Oczywiście że mamy Ultimate Quik Wax. Ten drugi jest o tyle lepszy że można go stosować na słońcu i nie zostawi smug i białego nalotu na tworzywach.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez boży Pokaż post
    witam , mam takie pytanko , potrzebuje jakis regenarator lakieru/wosk koloryzujacy zeby troszke przykryc male odpryski , na rynku kosmetykow samochodowych niestety nie ma nic w kolorze mojego auta (ciemny granat ) sa tylko jakies niebieskie np t-cut czy jakos tak , ale boje sie tego stosowac bo nie wiem jaki byl by efekt , mysle ze by zakrylo odpryski i ryski ale na niebiesko , i moje pytanie moze macie cos takiego w swojej ofercie (ciemny granat ) ? myslalem zeby kupic czarny bo kolor auta ciut nie czarny ale dalej nie wiem jaki mam wybrac
    Nie mam takich wosków. To taki półśrodek, bo tak naprawdę zaraz się zmywa. Nie widziałem nigdy granatowych, jedynie niebieskie i czarne tak jak piszesz. Nie wiem co to za ryski czy odpryski, ale nie lepiej zrobić zaprawkę, spolerować (nawet ręcznie) samochód i wrzucić fajny wosk który też przykrywa te najmniejsze ryski?

Strona 2 z 218 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •