Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 25 z 25

Temat: Ciągłe problemy po założeniu instalacji LPG

  1. #21
    pila24's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZBI
    Auto
    sczała
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    57 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Gdyby za montaż instalacji lpg brały sie tylko osoby z odpowiednią wiedzą a nie każdy kto chce (bo takie sa realia że nie ma żadnych specjalnych szkolen-a te ktore sa organizowane przez producentów podzespołów lpg sa smiechu warte) to nie było by problemów z gazem bo wszystko jest do ogarnięcia.Dla mnie oszczedność 500zł miesiecznie na paliwo to nie jest oszczędność pozorna.

  2. #22
    Blowy's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CXSB (125 KM)
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez LeszekMK81 Pokaż post
    kolego sprawa jest bardzo prosta przynajmiej moge to teraz tak napisac bo mialem to samo i juz sie uporalem z tym

    zobacz jakie masz wtryski kolor wtryskow mnie interesuje
    Wtryski zielone (Verde IGV 3 Ohm 6V6W)


    Cytuj Oryginalnie napisane przez LeszekMK81 Pokaż post
    To jest wlasnie LPG. Czeski film, nikt nic niewe. Ciagle cos sie psuje i trzeba wymieniac to kable to swiece etc. Oszczednosc pozorna. Przepraszam ale niemoglem sie powstrzymac. Nigdy gazu nie wrzuce, jak mnie nie bedzie stac na paliwo to sprzedam autko i kupie rower.
    Mimo, że mam problem z A3 po instalacji gazu to wiem, że na LPG jeździ się tak samo dobrze jak na Pb i 70% sprawnej instalacji to jest montaż i regulacja. Tak samo jak pojedzie się do złego mechanika to też może namieszać tak, że do ładu się nie dojdzie. Po prostu najpierw założyłem gaz a dopiero potem zacząłem się interesować jakiej firmy instalkę czy jaki zakład wybrać i to był mój błąd. Sąsiad zrobił pół miliona na gazie starą 80-siątką i nic sie nie działo.

    Ale to nie o tym temat.

  3. #23

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomekAGU Pokaż post
    To jest wlasnie LPG. Czeski film, nikt nic niewe. Ciagle cos sie psuje i trzeba wymieniac to kable to swiece etc. Oszczednosc pozorna. Przepraszam ale niemoglem sie powstrzymac. Nigdy gazu nie wrzuce, jak mnie nie bedzie stac na paliwo to sprzedam autko i kupie rower.
    To teraz na prawdę zabłysnąłeś...

    Doradź lepiej koledze, gdzie leży przyczyna usterki.
    Myślę, że masz sporą wiedzę na ten temat.

  4. #24
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez major Pokaż post
    Myślę, że masz sporą wiedzę na ten temat.
    Wiedzy jesli chodzi o LPG nie mam zadnej niestety.Tak jak powiedzialem LPG nigdy nie mialem i miec niebede. O ile o samej mechanice moge podyskutowac o tyle jesli w gre wchodzi LPG nic sie nie wykaze w temacie.
    Za moja wczesniejsza dygresje przeprosilem od razu wiec prosze nie oceniac mnie bo to byla tylko moja opinia.

    Gazownikow do zarobienia kasy jest od ch*ja i ciut ciut ale gdy cos zaczyna szwankowac to pojawia sie problem bo mechanik mowi ze to wina gazu a gazownik ze cos z silnikiem i tak odbijaja pileczke.
    Slyszalem nie jedna taka opinie dlatego o tym mowie. Pewnie ze instalacje sa i markowe i badziewne i jedne sie psuja,a jedne nie, ale w gazie ciagle trzeba cos grzebac jak nie regulacja to cos innego. Jesli chodzi o mechanike to zawsze dojdziesz do ładu bo jak nie jeden mechanior to drugi z gazem troszke gorzej bo nie kazdy chce grzebac po kims i to Ci powiedza zebys jechal tam gdzie zakladales albo ze oni takiej instalacji nie robia etc.


    Sport nie dla mnie.Ja nie potepiam nikogo kto na tym jezdzi bron Boze.Jesli kogos urazilem trudno sie mowi
    EOT
    Ostatnio edytowany przez tomekAGU - 02-06-11 o 20:26
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  5. #25
    LeszekMK81's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Blowy Pokaż post
    Cytuj: Oryginalnie napisane przez LeszekMK81 Pokaż post kolego sprawa jest bardzo prosta przynajmiej moge to teraz tak napisac bo mialem to samo i juz sie uporalem z tym zobacz jakie masz wtryski kolor wtryskow mnie interesuje Wtryski zielone (Verde IGV 3 Ohm 6V6W) Cytuj: Oryginalnie napisane przez LeszekMK81 Pokaż post To jest wlasnie LPG. Czeski film, nikt nic niewe. Ciagle cos sie psuje i trzeba wymieniac to kable to swiece etc. Oszczednosc pozorna. Przepraszam ale niemoglem sie powstrzymac. Nigdy gazu nie wrzuce, jak mnie nie bedzie stac na paliwo to sprzedam autko i kupie rower. Mimo, że mam problem z A3 po instalacji gazu to wiem, że na LPG jeździ się tak samo dobrze jak na Pb i 70% sprawnej instalacji to jest montaż i regulacja. Tak samo jak pojedzie się do złego mechanika to też może namieszać tak, że do ładu się nie dojdzie. Po prostu najpierw założyłem gaz a dopiero potem zacząłem się interesować jakiej firmy instalkę czy jaki zakład wybrać i to był mój błąd. Sąsiad zrobił pół miliona na gazie starą 80-siątką i nic sie nie działo. Ale to nie o tym temat.
    jutro sprawdze jakie mam oznaczenie wtryskow i ci napisze w tym temacie bo widze ze silniki mamy takie same wiec jak bys wymienil sobie to problem by nikt moze
    █║▌│█│║▌║││█║▌│║
    ORIGINAL PROFILE ®

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •