Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Audi navi plus

  1. #1

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Audi navi plus

    Witam. Mam auto z nawigacja Audi navi plus. Mam z nia wiele problemow po pierwsze jezyk w menu angielski (moze wiecie kto by zrobil polski na dolnym slasku) przy wlaczeniu wyskakuje jakis komunikat lecz mozna go wylaczyc. Nawigacja strasznie wolno pracuje odswieza sie co pare minut nawet nie ma mowy o dokladnosci jazdy. Strzalka kierunkowa jest skrzywiona pokazuje tak jakby auto jechalo bokiem. Komunikatow glosowych wogole nie ma
    Prosze o kazdego rodzaju pomoc. Wszystkim z gory dziekuje za pomoc.
    PS. Jak zapisac stacje radiowe w tej nawigacji ?? moze ktos by posiadal instrukcje obslugi do niej ??

  2. #2
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Musisz miec polska plyte. Moge ci za grosze zalatwic taka tzn nie pamietam dokladnie ile te grosze wynosza ale napewno taniej niz w sklepie. wszystkie komunikaty jezyk wszystko jest w plycie z mapa.

    stacje radiowe chyba trzeba bylo przytrzymac jak dobrze pamietam kolko wcisniete na wyborze pozycji... kurcze bym musial ja miec wlaczona dawno zrezygnowalem z niej na rzecz czegos innego ale jakos tak to sie robilo...

    jezeli chodzi o plyte to odezwij sie na gg to obgadamy all. przedzwonie zapytam ile dokladnie $ i bedzie ci smigalo wszystko pieknie.
    mopobrotowy.pl
    mopwirujacy.pl
    moprotacyjny.pl
    magicmop.pl
    magicmop.com.pl

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zachodniopomorskie
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    witam wszystkich na forum!
    mozesz wgrac polskiego lektora do navi, do tego najnowsza mapa polski 2007/08 i masz juz zestaw na ktorym mozna dobrze podrozowac w PL
    skontaktuj sie ze mna jakbys mial pytania

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •