Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728
Pokazane rezultaty 271 do 274 z 274

Temat: RNS-E + Bluetooth

  1. #271

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    koszalin
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny Brak bluetooth komunikat: "Telephone may not be connected or attached properly

    Witam. Posiadam a3 2011r z bose z bluetooth na uchwycie - deska. Wymieniłem radio na rnse LED wszystko działało do wczoraj...nie wiem czy coś nagrzebałem w kodowaniu ( zmieniałem pod bose) czy to jakiś przypadek ale od wczoraj nie wykrywa mi telefonu. Po naciśnięciu w navi przycisku tel mam komunikat :" "Telephone may not be connected or attached properly"... Po podpięciu vcds w kanale "telefon " łaczy się normalnie nie ma żadnych błędów. W kanale navi wyskoczył błąd z anteną- ale to normalne po zmianie na rnse...i teraz pytanie co mogło pójść nie tak? Padł bluetooth? - choć nie ma żadnego błędu? Czy o co kaman? Rozłączałem akumulator na 30 min bez żadnego efektu, zmieniałem kodowanie w navi na różne opcje i też mizernym skutkiem.

  2. #272

    Data dołączenia
    Apr 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieklin
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny Mikrofon w Audi A3 8P

    Wie ktoś w jaki sposób mogę wymienić mikrofon w Audi A3 8P i gdzie najlepiej szukać ogłoszeń z nowymi?

  3. #273
    damian_7331's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez rysiuuu Pokaż post
    Wie ktoś w jaki sposób mogę wymienić mikrofon w Audi A3 8P i gdzie najlepiej szukać ogłoszeń z nowymi?
    W lampce podsufitki jest mikrofon - ściągasz przeźroczysty klosz, podważasz bo tam jest na zatrzaskach a następnie bodajże odkręcasz dwie śrubki. Używka po portalach albo w aso pewnie będą mieli nowy.
    A3 8P 2.0T CCZA 221HP, Q, DSG, RM 2010 by damian_7331
    https://www.a3-club.net/forum/showth...by-damian_7331

  4. #274

    Data dołączenia
    Sep 2023
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Elbląg
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam, ma ktoś pomysł co zrobić w przypadku cichych połączeń telefoniczny przez bluetooth.
    Przerobiłem instalacje cullman pod BT. Rozmówce ledwo słychać, on mnie słyszy bardzo dobrze.
    Moduł mam z końcówką 8P0 862 335 D. Telefon łączy się z modułem, w VCDS też jest widoczny.

Strona 28 z 28 PierwszyPierwszy ... 18262728

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •