Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 241 do 250 z 274

Temat: RNS-E + Bluetooth

  1. #241
    Ellenai's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Pytanie

    Mam System BOSE z Symphony II Mutlifunkcja 4 ramienna z modułem BT 8P0862335D, od jakiegoś czasu moduł wybiórczo łączy się z telefonem, czy macie jakieś rozwiązanie / spotkaliście się z czymś takim?

    Odpinałem Akumulator, sprawdzałem wtyczki rozkręciłem moduł poodciskałem przedmuchałem i dalej tak samo.

    Drugie pytanie czy mogę zamiast 8P0862335D wrzucić moduł 8P0862335H lub 8P0862335Q zwykła przekładka 1 do 1 czy to będzie działać, ewentualnie jaka jest różnica

  2. #242
    OLIVIER08's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi A3 8V Sedan Quattro USA
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ellenai Pokaż post
    Pytanie

    Mam System BOSE z Symphony II Mutlifunkcja 4 ramienna z modułem BT 8P0862335D, od jakiegoś czasu moduł wybiórczo łączy się z telefonem, czy macie jakieś rozwiązanie / spotkaliście się z czymś takim?

    Odpinałem Akumulator, sprawdzałem wtyczki rozkręciłem moduł poodciskałem przedmuchałem i dalej tak samo.

    Drugie pytanie czy mogę zamiast 8P0862335D wrzucić moduł 8P0862335H lub 8P0862335Q zwykła przekładka 1 do 1 czy to będzie działać, ewentualnie jaka jest różnica
    Każdy innym można założyć różnice są tylko takie że jeden moduł tkz bida nie zaczytuje książki telef., z telefonu wyświetla tylko aktualne połączenie drugi tkz bogatszy zaczytuje i zapamiętuje książkę,wyświetla połączenia telef. ora je zapamiętuje .Lista jest jakie są moduły oraz ich funkcje 8P0862335Q i 8P0862335H ma tkz full opcje .

  3. Podziękowania dla OLIVIER08 za pomoc w problemie

    Ellenai (13-04-18)

  4. #243
    andy11a's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Jakby ktoś zastanawiał się nad zakupem modułu z końcówką C to wygląda to następująco.

    Moduł działa poprawnie z iPhone'm 5S, nie zauważyłem problemów z połączeniem czy pobieraniem książki.

    Książka jest na zegarach i w nawigacji. Zastanawia mnie tylko czy tak już jest czy ten moduł tak ma, że książka jest pobierana z każdym połączeniem przez bluetooth (raz pobrana nie zapisuje się)

    Kodowanie

  5. #244
    Ellenai's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    W przypadku 8P0862335D jest dokładnie tak że pobiera za każdym razem.

  6. Podziękowania dla Ellenai za pomoc w problemie

    andy11a (15-04-18)

  7. #245

    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie, Kielce
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Witam,

    W swoim A3 8l w którym mam fabryczny zestaw głośnomówiący Cullman założyłem RNS-E (wcześniej było Audi Concert) - RNS-E łączy się z modułem.
    Chcę zamontować moduł bluetooth 8P0 862 335 M lecz w wiązce przewodów przy radiu nie mogę znaleźć sygnałów Mic + oraz Mic- od oryginalnego mikrofonu: 8L1 852 373


    Teraz mam pytania:
    1. Czy ten mikrofon (8L1 852 373) współpracuje z RNS-E i moim modułem BT ? Jeżeli nie, to na jaki najlepiej zamienić ?
    2. Czy ktoś wie gdzie znajdę sygnały Mic+ oraz Mic - (który PIN, gniazdo) tak, aby wykorzystać istniejącą już instalację ? Nie chcę ciągnąć ponownie przewodów oraz rozbierać słupka przedniego

    Wstępnie zakodowałem moduł bez podłączania mikrofonu - połączenie z telefonem, synchronizacja, odbieranie i kończenie połączeń działa prawidłowo, słychać rozmówcę


    ---------------------------------------------------------

    Robson 88 - miałem podobny problem w swoim A3 8l gdy zastosowałem emulator CAN-BUS PCCM, ponieważ nie wiedziałem, że mam auto wyposażone w CAN. Po wywaleniu tego emulatora i podłączeniu CAN-H oraz CAN-L (sygnały przy liczniku) problem zniknął.

  8. #246
    sebastian2181's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jeżewo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Witam. Potrzebuję pomocy.. otóż chciałbym się dowiedzieć czy moje auto posiada moduł bt. W rns-e, w zakładce Tel. Na zielonym tle wyskakuje komunikat telefon is not instaled. Śmiem wnioskować , że auto jest w ten moduł wyposażone.. gdyż poprzednia właścicielka miała zaimportowaną pełną książkę telefoniczną. Gdy próbuję wyszukać urządzenie.. mój telefon po prostu go nie widzi.. Auto jest z 2007 roku wyposażone jest w kierownice multifunkcyjną i mikrofon przy podsufitce. Proszę o pomoc.. możliwe , że moduł ten trzeba auktywnic vcds? Bo z niewiadomych przyczyn zmieniło się kodowanie? Jestem zielony.. Pomocy

  9. #247

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Wsiądź do samochodu, odpal go, włącz bluetooth w telefonie i wyszukaj urządzenia. Jeśli bluetooth w rnse działa i jest podłączony to będzie na liście urządzeń

    aczy teefesi dwa zero

  10. #248
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Jeśli masz to na liście wyświetli się audi uhv i 4 cyfry.

  11. #249
    sebastian2181's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jeżewo
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Chodzi o to .. że nawet po odpaleniu nie widzi mi tego modułu..

  12. #250

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Witkowo
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny u mnie jest to samo

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sebastian2181 Pokaż post
    Chodzi o to .. że nawet po odpaleniu nie widzi mi tego modułu..
    mam identycznie jak kolega, poprzedni właściciel nie używał telefonu w aucie - więc nie umie mi pomóc....

Strona 25 z 28 PierwszyPierwszy ... 152324252627 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •