Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 21

Temat: Uwaga ludziska podejrzewam polowanie na eski

  1. #11
    fitness's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec/Węgierska Górka
    Auto
    Opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    taka ciekawa historyjka kolega złapał złodzieja na gorącym uczynku jak łomem próbował otworzyć drzwi od jego A3 kumpel wpadł w taka furię że tak kolesia zmasakrował że musiała po niego karetka przyjechać. Przez to miał straszne problemy paranoja takie jaja tylko w PL bronisz swojego i jeszcze Cię chcą uwalić . Mój psiak też pilnuje mojej Audi chociaż jest w garażu swoja drogą jak ja bym takiego złodzieja przyłapał to co by mi wpadło pod rękę to bym po nim prał żeby mu się takich głupot odechciało

    Aha jedno jeszcze po tych fotkach wygląda na to że to jacyś amatorzy Ostatnimi czasy byłem w warszawie u mojego wuja miał samochód u mechaników pojechaliśmy po nie a oni zatrzasnęli kluczyki w samochodzie wujek im mówi ,,to ja pojadę po zapasowe ,, a oni ,, nie nie nie trzeba damy sobie rady,, patrze oni podchodzą do samochodu biorą takie coś jak ta poduszeczka do mierzenia ciśnienia ręcznego odchylają delikatnie drzwi od gory od gumy wkładają ten materiał pompeczka i pompują zrobiła się szparka na 2 cm wzieli sznureczek z jakąś końcówka chwycili za dzendzelek od drzwi podnieśli do góry pyk pyk i centralny otwarty trwało to może 5 minut bez żadnych szkód ,,,,
    Ostatnio edytowany przez fitness - 08-04-11 o 15:15


    A3-CLUB.NET GRUPA Bielsko Biała i Okolice
    A3 1.6 AEH by Fitness

    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14348138 PROFESJONALNY SERWIS KONSOLI XBOX360 POLECAM!

  2. #12
    Quash's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Z tym bicie to nie przesadzajcie, raz ze to tylko samochod rzecz nabyta i szkoda ryzykowac dla niego swoim zdrowiem tym bardziej ze nie wiadomo co odbije kolesiowi ktory go kradnie, jeszcze wam jakas kose pod zebra sprzeda, a dwa ze nawet jesli wy bedziecie gora to moze sie okazac ze bedzie mieli powazne konsekwencje prawne wynikajace z pobicia i uszkodzenia ciala drugiemu człowiekowi ( i takie jaja nie tylko w PL ale w wiekszosci cywilizowanych krajow na swiecie ). Probowac przestraszyc jasne, ale na nic wiecej bym sie nie porywal gra nie warta swieczki.
    2 Fast not 2 Furious
    Q3 2.0 TFSI 211KM - no stage
    S3 8P 360KM/450NM - CompSport Stage 3
    A6 C7 3.0TFSI 460KM/550NM - CompSport Stage 2

  3. #13
    nosus's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rozogi-szczytno-olsztyn
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    kolego jak masz takie informacje to wiesz gdzie powinieneś się zgłosić POLICJA
    dzwonilem na policje w czwartek rano nie chcialem dzwonic zaraz po calej akcji bo nie chcialo mi sie czekac tyle czasu zanim przyjada zanim wszystko spisza wiec zadzwonilem rano przed praca przyjechali do domu ojciec opowiedzial cale zdarzenie potem przyjechali do mnie do pracy opisalem cala akcje porobili zdjecia auta i tyle. potem dzwonilem po ludziach i powiedzieli jakie grasuja auta w okolicy na jakich numerach ale tylko tych poczatkowych ale mozliwe ze niedlugo bede wiedzial wiecej.


    Cytuj Oryginalnie napisane przez Rolek Pokaż post
    heh labrador psem obronnym Ciekawostka
    niestety to nie labrador to zwykly kundel dokladnie suka nie ty pierwszy sie nabrales przygarnela ja moja siostra tak samo jak jeszcze dwie pozostale suki one sa trzymane w odzielnych kojcach bo jak sa wszystkie trzy na wolnosci to by sie pozagryzaly nawzajem te dwie sa straszne agresywne dlatego sa w zamknieciu tylko ten alalabrador najlagodniejszy ale dobrze alarmuje jak ktos obcy sie kreci
    Dodano:
    Cytuj Oryginalnie napisane przez mariusz11111 Pokaż post
    dowiedz się czy u Ciebie w mieście jest monitoring np.( skrzyżowania, droga wlotowa lub wylotowa z miasta)
    A i jeszcze nie mieszkam w miescie mieszkam w malej wiosce gdzie jest tylko 30 budynkow mieszkalnych do najblizszego miasta mam prawie 40km
    Dodano:
    walsnie sie dowiedzialem ze w miejscowosci oddalonej ode mnie ok 20km zawineli golfa ale nieiwem jaki model i 10 butli z gazem to bylo tej samej nocy co probowali moje auto zawniac masakra jakas zatlukbym na smierc
    Ostatnio edytowany przez nosus - 08-04-11 o 18:20 Powód: Automatyczne łączenie postów

  4. #14
    Rolek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Złocieniec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez nosus Pokaż post
    niestety to nie labrador to zwykly kundel dokladnie suka nie ty pierwszy sie nabrales przygarnela ja moja siostra tak samo jak jeszcze dwie pozostale suki one sa trzymane w odzielnych kojcach bo jak sa wszystkie trzy na wolnosci to by sie pozagryzaly nawzajem te dwie sa straszne agresywne dlatego sa w zamknieciu tylko ten alalabrador najlagodniejszy ale dobrze alarmuje jak ktos obcy sie kreci
    heh a wyglądała jak labradorka. Troche mnie zdziwiło że właśnie ze tak obszczekiwała bo moja to tylko na koty szczeka Ale fajna psina - w końcu obroniła auto.
    http://images23.fotosik.pl/101/2759d8f092dd6c63.jpg

  5. #15
    komono's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wadowice
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8V
    Silnik
    1.4 TFSI - CXSB (125 KM)
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    200 razy

    Domyślny

    Szkoda auta i psiaka. Jak ja bym takich dorwał to za samo skopanie psiaka nogi z dup... bym pourywał plus za auto też by dostali.
    U mnie w mieście była kiedyś ciekawa historia. Rzecz się działa za PRL'u. Koleś chciał się do auta włamać, ale właściciel to zauważył i kolesia skopał i złamał mu nos. Potem chodził z tym kolesiem po mieście i kazał się mu kłaniać i mówić ,że jest złodziejem a na sam koniec jak poszli na police to powiedział, że się potknął jak uciekał . Uważajcie na swoje autka! I psiaki!

  6. #16
    mixon's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Inny
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    I się potwierdza ze Pies jaki by nie był można liczyć na niego. U mnie w Wawie jest teraz fala na Hondy głównie Cr-v(moja zabezpieczona i ukryta) oraz Civic Type S oraz R. Sąsiadowi z parkingu podziemnego 2 sztuki ukradli w ciągu miesiąca.
    Mężczyźni są jak dzieci, tylko ich zabawki są coraz droższe

    Pierwszeństwo ma ten kto ma autocasco

  7. #17
    Opolskie verni's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    OST
    Auto
    TT 225Q
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8T APX
    Pomógł
    18 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    A co z Kopniakiem wogóle? Pewnie eSki nie odzyskał? Bo jakoś zniknął...
    Potrzebujesz reklamy? Daj znać!
    https://www.facebook.com/AgencjaDecoPark/

  8. #18
    Quash's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    O ile dobrze kojarze to jakiegos ropniaka kupil, mondeo czy cos.
    2 Fast not 2 Furious
    Q3 2.0 TFSI 211KM - no stage
    S3 8P 360KM/450NM - CompSport Stage 3
    A6 C7 3.0TFSI 460KM/550NM - CompSport Stage 2

  9. #19
    vibovit's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    zadupie Pyrlandii
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    nosus, dbaj o swojego psiaka...
    Dzięki niej jesteś kilkadziesiąt tysięcy do przodu...
    Ostatnio edytowany przez vibovit - 11-04-11 o 20:56
    "Happiness only real when shared"


  10. #20
    skabol_87's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    tychy
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    ostatnio nasilily sie kradzieze nie tylko eski ale i starszej wersji a3 wedlug sieci jest to teraz najcieplejszy model. Do tej pory wiedzialem ze je kradna jednak jak kazdy z nas myslalem ze mnie to ominie, niestety nie postawilem auto pod blokiem ok godziny 12 a jak przyszlem ok godziny 14 to wkladka zamka od strony pasazera byla wysrwana do tego drzwi mocno pokiereszowane ale to nic wazne ze auto stoi dalej na swoim miejscu. Najbardziej denerwuje mnie fakt ze stalo sie to w miejscu gdzie chodzi masa ludzi w sloneczny dzien a mimo to sie odwazyli ;/;/ Wydaje mi sie ze byli to jacys amatorzy sprzetu audio a nie zjodzieje auta.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •