Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 61 do 70 z 161

Temat: Brak reakcji na otwarcie drzwi

  1. #61
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Kuba, to jest guma/oslona instalacji elektrycznej, idacej miedzy drzwiami a samochodem, tam nie ma zadnych wtyczek
    guma jest z obydwu stron wciskana w blache

    wtyczka jest dopiero przy sterowniku drzwi z jednej strony, a w samym aucie z drugiej



    w starszych autach zdarza sie ze np nie otwiera sie szyba, okazuje sie ze wlsnie w srodku tej wiazki przelamal sie kabel, w kazdej marce sie tak dzieje, to pracuje
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  2. #62
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Jak tak sie pobieznie przygladalem to wygladalo mi to troche jakby ta guma byla zintegrowana z wtyczka po stronie budy, ale jak widac jest inaczej.
    Pytam bo mam podobny problem do tego http://www.a3-club.net/forum/showthr...=1#post1042449 tyle ze mam nastepujace bledy:
    00097 - Front Passengers Central Locking (Safe) Motor (V162)
    012 - Electrical Fault in Circuit
    00929 - Locking Module for Central Locking; Front Passenger Side (F221)
    008 - Implausible Signal

    U mnie bez problemu da sie te bledy skasowac, tylko ze potrafia wrocic po jakims czasie. Problemow z zamykaniem/otwieraniem brak.
    Kminie to tak ze jesli bledy da sie kasowac to czasami musi cos byc nie halo na kablach.

  3. #63
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kuebk Pokaż post
    Kminie to tak ze jesli bledy da sie kasowac to czasami musi cos byc nie halo na kablach.
    Możliwe. Ale bez zdjęcia boczka się nie obejdzie. Możesz sobie najwyżej zdjąć gumę i pooglądać kable ale tylko w tym miejscu, które odsłonisz.

  4. #64

    Data dołączenia
    May 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 Sportback
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Również podpinam się do tematu. Nie działa mi centralny zamek oraz szyba w tylnych lewych drzwiach. Mój problem jest bardziej skomplikowany, ponieważ przycisk od szyby z tyłu nie podświetla się oraz brak jest sygnalizacji czerwonej diody po blokadzie drzwi w panelu kierowcy. Zmuszony jestem do ryglowania drzwi za pomocą manualnego pokrętła w tylnych drzwiach. Dodam, że wymieniałem moduł wraz z silniczkiem szyby i nic to nie dało.
    Będę bardzo wdzięczny za pomoc, ponieważ problem ten strasznie mnie irytuje i nie wiem jak sobie z nim poradzić

  5. #65
    adwert's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    malopolska
    Auto
    AUDI Quattro
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    witam,
    u mnie sprawa wyglada tak, ze po otworzeniu z pilota dzwi i otwarciu tylnych nie zaswieca sie swiatlo w kabinie i na fisie brak info, a dodatkowo po 2min jesli nie odemkne przednich dzwi zazbraja sie alarm. jak kupilem samochod to mial zaprogramowane otwieranie na raz tylko przednich lewych dzwi. probowalem przeprogramowac by sie wszystkie otwieraly i teraz takie cuda sie dzieja. zbieznosc czy cos zle przeprogramowalem?

  6. #66
    IceMan's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Fake S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    adwert było o tym. Najprawdopodobniej masz uszkodzony stycznik z zamku drzwi kierowcy (poszukaj w warsztacie jest manual jak to naprawić) samochód z uszkodzonym stycznikiem nie widzi że drzwi zostały otwarte (nie świeci się światło w kabinie) dlatego po 2 min zamyka samochód bo traktuje sygnal do otwarcia samochodu jako przypadkowy (w kieszeni Ci sie nacisnęło) i sam zamyka go.

  7. #67
    adwert's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    malopolska
    Auto
    AUDI Quattro
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez IceMan Pokaż post
    adwert było o tym. Najprawdopodobniej masz uszkodzony stycznik z zamku drzwi kierowcy (poszukaj w warsztacie jest manual jak to naprawić) samochód z uszkodzonym stycznikiem nie widzi że drzwi zostały otwarte (nie świeci się światło w kabinie) dlatego po 2 min zamyka samochód bo traktuje sygnal do otwarcia samochodu jako przypadkowy (w kieszeni Ci sie nacisnęło) i sam zamyka go.
    cześć,
    powiedz mi kolego czy w takim wypadku nie powinno być tak, że jedne drzwi reagują a drugie nie? generalnie mam tylko z tyłu problem z lewa i prawa stroną - padły obie naraz?

  8. #68
    IceMan's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Fake S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    A mieszałeś coś z kodowaniem? W takim przypadku może nie masz zakodwoane 5D.

  9. #69
    adwert's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    malopolska
    Auto
    AUDI Quattro
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez IceMan Pokaż post
    A mieszałeś coś z kodowaniem? W takim przypadku może nie masz zakodwoane 5D.
    przestawiłem sobie tak by się wszystkie dzwi naraz otwierały, a nie tylko kierowcy bo tak miałem ustawione jak zakupiłem samochód dlatego zastanawiam się czy coś się nie przestawiło. jakieś podpowiedzi mile widziane jak to przekodować

    dziekuje

  10. #70
    IceMan's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wawa
    Auto
    Fake S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Pomógł
    17 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Napisałem Ci przecież sprawdz czy masz zakowane 5D. To co mialeś a co masz teraz to dwie różne rzeczy

Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •