Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 36

Temat: dla tych co pamiętają czasy amigi, C64 itd...

  1. #11
    marcin_cinek's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jabłonna
    Auto
    Czarna Ada
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Ja tez miqałem amige 500 i 1MB ram-u wypas . Siedziałem całymi dniami i grałem. To Ojciec przezywał mnie "dżojstik" i tak sie utarło prze dobre pare lat aż kupiłem PC i dżoj poszedł w odstwkę. Pamietam miałem "PYTHONA" dobry był ile razy o ściane zarwał, później kupiłem do PC- ta i do tej pory stoii i go nie uzywam bo jakas kalibracja sie przestwia non stop
    To były czasy gra na góra 10 dyskietkach sie mieściła
    Pozdro
    Nic dodać nic ująć tylko AUDI A3

  2. #12
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    A graliście w Boulder Dash'a? To chyba była moja ulubiona gra A te efekty dźwiękowe

    I faktycznie co drugi dzień sprężynki wymieniłem w dżojstiku

    Profi remake: http://www.gamestar.pl/ftp/pobierz/gry/3163.html
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  3. #13
    Glac's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A8 4,2 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez larius
    A graliście w Boulder Dash'a?
    toż to klasyka dzięki za linka.. fajnie sobie znowu pograć

  4. #14
    julo23's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zawiercie
    Auto
    Audi A4 B7 BRD, A3 8p BMN
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    22 razy

    Domyślny

    Ja miałem Amige taką czarną. Nie pamietam nazwy. Z czytnikiem DVD i stacją dyskietek.
    Oczywiście wczesniej miałem Commodore C64. Były ciągłe "walki" na przechwałki z uzytkownikami Atari

    A grał ktoś w gre DIUNE na Amidze ?
    Było: A3 8L 1.9 TDI 110KM,
    Było: A3 8P 2.0 TDI 140KM, BKD
    Było: A4 B6 Avant 1.9TDI 170KM i 380Nm AVF+
    jest: A3 8P 2.0 TDI 170KM BMN
    jest: A4 B7 2.0 TDI 170KM BRD

  5. #15
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez julo23
    Ja miałem Amige taką czarną. Nie pamietam nazwy. Z czytnikiem DVD i stacją dyskietek.
    Amiga CDTV Miała CD-ROM a nie DVD ,ale był to praktycznie pierwszy komp multimedialny.... Pecet w tym czasie mógł pomarzyć o CD-ROMie

    Ja miałem Amigę 500 ,a później Amigę CD32 z dyskiem twardym 850MB (do końca nigdy nie udało mi się go zapełnić) i pamięcią 6MB...
    A w Diunę 2000 grałem zawzięcie od rana do nocy

  6. #16
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    A pamiętacie te wszystkie gierki na Pegazusa ? Od Contry sie nie odrywałem, przechodziłem ją milion razy a jak niedawno w nią grałem udupiłem na 3 planszy
    Albo te gierki z kaczkami itd. co sie strzelało pistoletem w TV. Całe osiedle w to grało... Miałem szczeście bo u mnie w piwnicy siedzielismy całymi gromadami... Kumpel przyniósł mały telewizorek, ja miałem Pegazusa, ktoś kupił pistolet a kasety z gierkami kto mógł kupował na bazarze... Dobre czasy...
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  7. #17
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Ja zaczynalem od ATARI 800XL z magnetofonem, gry sie wczytywaly po 15-20min i jeszcze czesto pod koniec wywalalo. Jedyny kultowy "River Raid" chyba 6-7min.
    Stacja dyskietek wtedy 86-87 rok to byl majatek, sam kosztowala wiecej niz komputer z magnetofonem.
    Potem byla zmiana na Commodore 64 z magnetofonem i tu juz wypas, gierki wgrywaly sie szybko i na commodora ukazywalo sie wszystko. Pamietam w 89roku poszedlem do kumpla ze szkoly, ktory kupil sobie Amige500 i sie przewrocilem, roznica byla taka jak maluch do A3. Zbieralem, ciulalem i tez sobie zakupilem, potem CDTV wlasnie ale ktotko bo problemy z nia byly, przez czytnik miala mniej pamieci, nie wszystko chcialo chodzic bo problem byl z pamiecia ROM i FAST. znowu zmiana na 500 i wreszcie AMIGA 1200 co to byl za kozak, jeszcze wtedy fascynacja scena i demami,zreszta zostala mi do dzis!! ba de łej scena AMIGI i Commodore dalej istnieje a ludzie robia piekne dema) . Potem PC, pierwszy byl 486DX 4MB z dyskiem wyjetym z AMIGI 260MB. No i Cd-Rom wtedy nowosc i gry na to "REbel Assault" ktory zajmowal 460Mb niebotyczna pojemnosc, ale jak wygladal ! boze te filmiki z "star wars" no i "Colin Mcrae" strzelanka filmowa western, ale sie dzialo! Doom 2 wtedy sie pojawil to byl szal i pieniadze wkladane bezustanie zeby komp chodzil lepiej, a to grafika, a to procesor, potem kultowa karta muzyczna Gravis Ultrasound. W 96 roku poszedlem do pracy i zaczalem sie zawodowo zajmowac kompami, to bylo latwiej wymieniac cos w srodku zeby caly czas miec sprzet topowy (i tak jest do dzis ) Pamietam 98rok i pojawienie sie pierwszych dopalaczy,kart dedykowanych do gier, najpierw byl Matrix Mystique i tu juz roznica byla kolosalna. Pierwszy Tomb Raider robil niesamowite wrazenie. A chwile potem pojawila sie karta ktora zmienila wszystko VooDoo1. Totalniie przeznaczony do gier dopalacz, ktory sie mialo w kompie oprocz normalnej grafiki a na zewnatrz byly polaczone kabelkiem. Gry na tym sprzecie wygladaly nieziemsko. Potem Voodoo 2 i 3.
    Mialem tez Playstation 1 i 2 i zagrywanie sie w Gran Tourismo, jedna z najlepszych samochodowek, jeszcze w wersji japonskiej, ale sie dzialo.
    A teraz, teraz gralem ostatnio w nowego "Tomb Raidera" no niby fajny ale...
    wszystkie te gry takie plastikowe, nudne, dawniej wszystko mialo klimat.
    Pamietam najbardziej chyba z Atari "Montezuma Revenge" i niewylaczanie kompa jak sie gdzies daleko doszlo eh byly czasy
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  8. #18
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    "Colin Mcrae" strzelanka filmowa western
    Nie rozumiem...

    Przecież to samochodówka, bez broni, koni itd. Chyba ze ukryles w tym jakąś głębszą myśl... Ale jest rano, nie śpie od 7, robotą mnie juz zawalają... wiec mam prawo niekojarzyć...
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

  9. #19
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    .i.KALI.i.,
    sorka mialo byc "Mad Dog Mccree" czy jakos tak to sie pisalo, byly chyba ze 3 czesci na CD.

    http://en.wikipedia.org/wiki/Mad_Dog_McCree
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  10. #20
    Kpt. Nielot .i.KALI.i.'s Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    STI + R1
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    55 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    mimuszek, wybaczam...
    ja miałem dobrą opcje kiedyś. Miałem jakiś komputerek sobie, jeszcze z czarnobiałym monitorem... Ale nie powiem Ci co to bylo... Miał wejście na takie duze dystkietki i tyle... No i dostałem GTA sławną gre którą do tej pory uwielbiam... No i była instalka na CD a spolszczenie na tej wielkiej dyskietce... Nie wyobrażasz sobie jaki był mój żal, że mi to nie chodzi.... a najpierw pare godzin prób zainstalowania bo nie zalapalem ze to tylko spolszczenie... A jak ojciec mi tłumaczył to nie, stary to sie nie zna...
    BTW Gta jak dla mnie kultowa seria... w 2 do tej pory gram z kumplami po sieci...
    A kiedyś miałem oryginalną na płytce to tyle w nią grałem że mi płytka rozpadła sie w napędzie na drobne kawałeczki... Jak sobie przypomne te czasy... aż sie łezka w oku kreci a przeciez to nie bylo wcale tak dawno..
    PRZEWODNICZĄCY KOMISJI DS. AFER KLUBOWYCH
    Jak się bawię to się bawi ze mną cały świat...
    LS rulezzz...
    Jest Subaru, jest Impreza!

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •