Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokazane rezultaty 41 do 45 z 45

Temat: Instalacja LPG w S3 [APY]

  1. #41

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    we
    Auto
    3BG
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    50 razy

    Domyślny

    nie jestem z krakowa luknij na lpg forum tam masz wypisanych fachowców z każdego regionu polski

  2. #42

    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Dzwonilem dzis do jednego z polecanych warsztatow montujacych lpg w Krakowie, a konkretniej do firmy geg. Cena jaka podali za instalke calkiem przyzwoita, sprwdzaja tez sklad spalin przed decyzja o montazu (cos to ma sprawdzic, ale nie wiem konkretnie co), ale gdy spytalem o strojenie na szerokopasmowce, pan gazownik stwierdzil, ze to zbedne, ze wystarczy strojenie drogowe na sondzie tej w samochodzie ( w moim przypadku zwykla waskopasmowa). Czy nie uzywajac sondy szerokopasmowej da sie dobrze wystroic doladowany silnik? Czy strojenie na szerokopasmowce to na razie rarytas zarezerwowany dla najdrozszych warsztatow?

  3. #43

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    we
    Auto
    3BG
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    27 razy
    Podziękował
    50 razy

    Domyślny

    Jeśli nie chcesz skrzywdzić swojego auta to polecam z Krakowa śmignąć Ci do Damiana (Bolęcin) to około 40km a facet cieszy się na prawdę dobrą renomą wśród gazowników. Kontakt : dpiekarczyk@poczta.onet.pl tel.0509940233

  4. #44
    sarin's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    143 razy

    Domyślny

    jak w Krakowie, to TYLKO Piotr Ficek, Beskidzka 7, Autogaz Joanna. Robili już kilka esek.
    [*] Jurek warhammer - 14.08.2015

  5. #45

    Data dołączenia
    Nov 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krakow
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Na zaklad GEG natknalem sie na na lpgforum, i jest on czesto polecany, powiedzialbym, ze jest tuz za wymienionymi przez was. Wprawdzie zadnej s3 nie robili, ale kilka 1.8t oraz wiele uturbionych mocnych saabow. Kontaktowalem sie ze wszystkimi trzema i GEG napewno wyglada najlepiej cenowo, troche rozczarowal mnie ten brak strojenia na AFR, ale poza tym pan wydawal sie byc konkretny. Z kolei wspomniany Damian na pewno stroi na AFR, ale jest tez najdrozszy (roznica miedzy gegiem ok. 1000 zlotych). Co do zakladu Joanna, to nie wiem jak wyglada strojenie, ani nie znam dokladnej ceny.
    Na razie nie jestem zdecydowany na montaz, orientuje sie co kto robi i za ile - i czy sumarycznie sie to oplaci

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •