Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617
Pokazane rezultaty 161 do 165 z 165

Temat: elektrycznie skladane lusterka przekaźnik 361

  1. #161
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Coraz więcej osób ma ten sam problem i zmiana zasilania po zapłonie na stały plus tez nic nie zmienia. U FF2004 składanie działa bezproblemowo zaraz po włączeniu zasilania, mimo podmiany przekaźnika do innego auta opóźnienie dalej występowało i w obu autach instalacja dokładana i zrobiona identycznie. Problem tez ten występuje w fabrycznie montowanych lusterkach i jak narazie ciężko znaleść przyczynę.
    Doposażanie - Elektryka - Diagnostyka Grupy VAG

  2. #162
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Ja z kolei mam od jakiegoś czasu inny problem. Lusterka raz się składają i rozkładają, a raz nie. Ostatnio złożyłem i nie mogłem rozłożyć, więc rozłożyłem je ręcznie, żeby dojechać do domu. Jako, że nie miałem czasu tam zajrzeć, jeździłem tak kilka dni i po pewnej nocy normalnie się rozłożyły. Za każdym razem słychać jak cyka przekaźnik, nawet gdy lusterka nie reagują. Regulacja działa zawsze normalnie. Wina przekaźnika (de facto świeżego)?

  3. #163
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Problem był z niestykającym przewodem, teraz pojawił się inny problem.
    Wszystko działało, ale przewody były zakończone wsuwkami i tak zamocowane na przekaźniku. Teraz chciałem zrobić jak ori, kupiłem wtyczki, polutowałem i przestało działać. Nie miałem pomysłu o co chodzi, więc na końcu znowu zakończyłem przewody wsuwkami, żeby łatwo je przepinać i sprawdzac.

    Ostatecznie efekt jest taki, że po wypięciu przewodu, który nie jest wpięty na przekaźniku, jak widac na foto (zielony przewod), dzieje się coś takiego:
    1. Lusterka rozłożone -> przełączam przycisk w pozycje składania, przekaźnik cyknie, żeby lustra się złożył muszę dotknąć przewodem plusa (na przekazniku, przewod niebiesko-pomaranczowy).
    2. Lusterka złożone -> przełączam przycisk w pozycje rozłożonych, przekaźnik cyknie, żeby lustra się rozłożyły muszę dotknąć przewodem minusa (na przekazniku, przewod pomaranczowy).
    Gdy ten przewod, ktorym powoduje rozkladania/skladanie wepne na swoje miejsce, to przekaznik tylko cyka i nic sie nie dzieje.
    Plus, minus i sygnal z przełącznika nie moga byc zmienione, natomiast trzy pozostale zmienialem ze soba i nie dziala.
    WTF?

  4. #164
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Ktos cos?

  5. #165

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomekAGU Pokaż post
    1 do MA
    2 do ME
    3 do RA
    na SE
    Możecie to "przełożyć " z polskiego na nasze ? Co to ME , RA itd.

Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 7151617

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •