Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 165

Temat: elektrycznie skladane lusterka przekaźnik 361

  1. #11
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    15 i 31 na stale.przekaznik powinien dzialac np z pilota co oznacza ze kluczyka w stacyjce niebedzie w tym czasie


    Na moje to u ciebie te kolory bialy i czerwony sa zamiast braz/czerw i czerw/czarn wiec podlaczasz analogicznie pod przekaznik jak jest napisane wyzej. niema znaczenia ktory gdzie byle w obu lusterkach tak samo.

    Przekaznik potrzebuje sygnalu RA bo to informacja ktora go wylacza i zmienia polaryzacje (masa) ktora jest podawana lub zabierana z krancowki, w momencie gdy lusterka sie zloza/rozloza zeby silnik nie chodzil w nieskonczonosc (czyt. sie nie spalil)

    SE (masa) wyzwala przekaznik musisz sprawdzic czy wystarczy krotka czy stala na czas zamkniecia auta.Jesli niemasz sygnalu krancowki w lusterkach to moze byc problem albo rozwiazane jest to inaczej.Jutro pomysle.

    Ps.Listro rozbierales od strony wkladu czy trójkata???i czy one sa oryginalne??
    Ostatnio edytowany przez tomekAGU - 28-11-11 o 21:47
    Prawdziwych przyjaciol na palcach reki zlicze, oni gdy odejde, zapala na grobie znicze
    _____________________________
    Don't drink and drive, just smoke and fly


  2. #12
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    ok, ja przekładałem silniczki na swój stary trójkąt trzpień od a3, i tylko tam dwa kable miałem od silniczków, pewnie w orginalnym trójkącie od tych silników jest jakiś mikrostyk który daje sygnał RA, nie mam starych trzpieniów, na allegro dorwałem tylko same silniki, hm... ciekawe w jakiej postaci jest ten sygnał RA, czy to chwilowe pokazanie się masy czy stałe, muszę coś dorobić w trójkąty, hm.... może wystarczy taki mikrostyk w jednym lusterku dorobić skoro i tak z dwóch lusterek do jednego pinu RA idzie sygnał, ciekawe jak to jest jak np jedno wolniej sie składa a jedno szybciej i które szybciej da sygnał to tamto co wolniej sie składa się nie domknie

    szukałem zdjęć na necie gdzie sie znajduje ten mikrostyk co daje sygnał RA ale nie mogę znaleść
    Ostatnio edytowany przez inhoss - 28-11-11 o 22:07

  3. #13
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    nikt nie pomoże???

  4. #14
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    kolego inhoss z tego co piszesz to zalozyles silniczki do manualnych, zwyklych trojkatow???
    Czyli moge kupic elektrycznie skladane lustra od audi a6 c5 czy np a4 b6 i przelozyc do moich trojkatow?
    Kiedys zadalem to pytanie i nie dostalem odp. Ok dostalem jedna "raczej nie bedzie pasowac"
    Jak to potwierdzisz to bede sobie plul w zeby bo mialem komplet za £20

  5. #15
    blacksline's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shell :)
    Auto
    Audi biturbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez borys1822 Pokaż post
    kolego inhoss z tego co piszesz to zalozyles silniczki do manualnych, zwyklych trojkatow???
    Czyli moge kupic elektrycznie skladane lustra od audi a6 c5 czy np a4 b6 i przelozyc do moich trojkatow?
    Kiedys zadalem to pytanie i nie dostalem odp. Ok dostalem jedna "raczej nie bedzie pasowac"
    Jak to potwierdzisz to bede sobie plul w zeby bo mialem komplet za £20
    od c5 obudowa pasuje do naszego trójkąta w 8l .. jak się załóżmy kupi kpl lusterka to wtedy nie wejdzie i tak trzeba je rozebrać

  6. #16
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    obudowa to wiem. Chodzilo o to czy do trojkatow A3 od manulnie skladanych luster zaloze elektrycznie skladane mechanizmy np z audi c5

  7. #17
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    tak dokładnie do trójkątow od naszych a3 manualnie składanych założysz silniki np od a6, ja tak mam zrobione, rozbierasz lusterko wyciągasz zawleczke nad sprężyna zdejmujesz sprężyne i przekladasz trójkąt z naszej a3 manualnie składanych do silniczkow od innego modelu np od a6 lub a4 albo a8, ja kupiłem same silniki na allegro od audi a6 i bez trójkątow były one, założyłem do swoich trójkątow i wszystko pasuje tylko jest problem bo w trójkątach od audi a6 była gdzieś czujka która dawała sygnał do przekaznika ze już lusterko jest złożone lub rozłożone, teraz próbuje ten problem rozkminic bo nie wiem jak ta czujka wygląda i skąd ja wziąć w jakim miejscu dokładnie ona powinna być i na jakiej zasadzie ona działa, chce coś dorobic ale nie mam pomysłu i nikt jak narazie mi nie pomogł. Szukam kogoś kto ma pod ręka całe lusterko elektrycznie składane z trójkątem od np a3 a6 itp i podejrzy gdzie jest ta czujka jak wygląda i ewentualnie wyśle mi zdjęcia....

  8. #18
    borys1822's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce/Leeds
    Auto
    Audi a3-->S3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    lubie rzeczowe odp. Teraz sie troche zapienilem bo jak pisalem mialem lustra od a4 za 100zl obie strony. No nic bede czekal na nastepna okazje.
    Jak tylko takie znajde to dam Ci zdjecie krancowek. Nie wiesz przypadkiem jakie piny ida w kostce miedzy drzwiami a autem? ja musze dolozyc do skladania i do przyciemnienia szkiel

  9. #19
    blacksline's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Shell :)
    Auto
    Audi biturbo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    podstawa jest identyczna

  10. #20
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    nie powiem Ci jak to wygląda na kostkach jakie kolory i numery pinow itp bo ja manualnie bez kostek wszystko prowadziłem i lutowałem: między drzwiami a autem idą: kable od mechanizmu el. ustawiąnia lusterek, dwa kable od podgrzewanych wkładów, dwa kable od wkładów fotochrom jeden podłączasz pod mase a drugi ciągniesz pod wewnętrzne lusterko fotochrom pod pin nr 3 jak dobrze pamiętam, idą też dwa kable od zasilania silniczkiem otwierania lusterek które podłaczasz do przekaznika oraz jeden kabel od czujki do przekaznika z którym mam problem

Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •