Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314
Pokazane rezultaty 131 do 137 z 137

Temat: Moduł komfortu

  1. #131
    mzpawel's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mielec
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.8T CDAA

    Domyślny

    Mam problem z radiem na androidzie, który pobiera mi prąd na postoju i ostatnia czynność, którą znalazłem na forach jest sprawdzenie modułu komfortu, czy radio poprawnie z niego odczytuje sygnał "SLEEP". Ale to nie jest temat na to, więc chciałem się tylko dowiedzieć czy ten J to to samo co L, czy może jednak zastąpione L będzie mimo wszystko gorsze od J

  2. #132

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3 8P Q '06
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    39 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mzpawel Pokaż post
    Mam problem z radiem na androidzie, który pobiera mi prąd na postoju i ostatnia czynność, którą znalazłem na forach jest sprawdzenie modułu komfortu, czy radio poprawnie z niego odczytuje sygnał "SLEEP"
    To już faktycznie OT. Powiem Ci, że za usypianie odpowiada raczej moduł CAN gateway, który możesz mieć za stary i nie potrafi się komunikować z radiem. Koniec OT.

    Co do porównania L z J, to nie wiem ile L ma bajtów.
    anonimowe A3 8P.

  3. #133

    Data dołączenia
    Mar 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    London
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny Problem.

    Witam. Przeczytałem caly wątek i trochę się pogubiłem. Prosiłbym o pomoc w diagnozie. Zakupiłem kilka dni temu A3 8P 3d i mam spore trudności z otwieraniem i zamykaniem. Pilot działa raz na kilkanaście / kilkadziesiąt wciśnięć guzika. Tak samo jest dla wszystkich klawiszy - zamykanie, otwieranie, tylna klapa. Po zamknięciu nie można otworzyć samochodu z klucza - wkładam go do zamka, próbuję przekręcić i słyszę mechaniczny chrzęst ale samochód się nie otwiera. Co innego gdy zamykam samochód kluczem w zamku - to działa za każdym razem. Podobnie jak z pilotem udaje się otworzyć kluczem w zamku ale sporadycznie. Dodatkowo zauważyłem że przy otwarciu drzwi kierowcy nie świeci się światło w środku ani nie pokazuje mi na wyświetlaczu że drzwi są otwarte. Drzwi pasażera działają pod tym względem bez zarzutu. Jeszcze jedno co mnie martwi - może niepotrzebnie. Gdy już uda mi się otworzyć samochód pilotem to tylko drzwi kierowcy się otwierają. Drugie drzwi i klapa pozostają zaryglowane do póki nie otworzę ich przyciskiem na drzwiach. Będę bardzo zobowiązany jeśli ktoś mógłby mi pomóc w diagnozie. Dodam że sprawdziłem wiązkę kabli w drzwiach - wszystko wygląda ok - przedzwoniłem kable i wszystkie mają przejście więc zakładam że nie są połamane. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Grzegorz.

  4. #134
    Marcin1946.1988@wp.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Inowrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BMJ

    Domyślny

    Witam. Mam kilka problemów z elektryka. M.in. błąd żarówki świateł do jazdy dziennej. Zarowka jest cała, a nawet wymieniona na nową. Po kilku sekundach po odpaleniu gaśnie i pojawią się błąd spalonej żarówki. Czasami dzieje się tak, że w ogóle nie pokazuje bledu i działa normalnie. Druga sytuacja to panel climatronic, przycisk auto nie reaguje na wciśnięcie nie zawsze ale czasem się zdarza. Trzecia sprawa to fis w liczniku, czasami zgaśnie i włączyć go można poprzez odłączenie aku lecz jezeli tego nie zrobię to w ciągu godziny wyciągnie mi cala energię z akumulatora. Vcds pokazuje błąd napięcia akumulatora rozruchowego oraz magistrala danych uklafu napedowego. Dodam tylko ze bortnez został zmieniony na ten z literka k na końcu i auto stało jakis miesiąc beż akumulatora.
    Myślę że za tym wszystkim stoi właśnie moduł komfortu.

  5. #135

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny Moduł komfortu - Brak odpowiedzi ze sterownika

    Witam Kolegów,

    Autko A3 8P Sportback polift 2010r, wersja Attraction - czyli najuboższa

    Nie mogę się połączyć z modułem komfortu, komputer myśli i myśli aż w końcu wyskakuje błąd "Brak odpowiedzi ze Sterownika".

    Panowie czy jest możliwe... że A3 z tego roku nie jest już wyposażone w moduł komfortu ?

    Elektryczne szyby działają normalnie, sprawdzałem nawet otwieranie i zamykanie szyb z kluczyka...również działa bez zarzutu :/

  6. #136
    Tomas77's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bogatynia
    Auto
    Audi A3 8P
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    w roczniku 2010 nie ma osobnego modułu komfortu, jest zintegrowany jako centralna elektryka

  7. #137

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Koło
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam serdecznie. Mam moduł o numerach 7H0937089 D i pytanko czy orientuje sie ktoś jakie są numery zamienne tego żeby było w miarę bezproblemowo ? Z góry dziękuje za podpowiedz

Strona 14 z 14 PierwszyPierwszy ... 4121314

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •