Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 39

Temat: Zawieszenie do mojej niuni :)

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny Zawieszenie do mojej niuni :)

    Witajcie , chce zamówić cały kit do mojej a3 , szukam kompromisu między komfortem a sportem. Mam bardzo twarde zawieszenie ( nie są to seryjne amorki , tylko jakies no name ) , ale takie że samochód cały lata w środku jakby miał się rozlecieć ponadto nie mam obniżonego także bardzo wysoko stoi. Mam ok 2 000 zł na zakup całego zawieszenia co byście mogli mi doradzić?? oczywiscie im taniej tym lepiej. Zależy mi na obniżeniu -30mm , -35mm w miarę komfortowe na śląskie drogi z koleinami

  2. #2
    leviatanm's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    RZE
    Auto
    VOLVO S60 2.4T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    kolego zakładasz nowy temat, a troszke nizej w tym dziale masz rozwiązenie swojego problemu....
    a poza tym masz juz jeden taki temat zalozony
    Ostatnio edytowany przez leviatanm - 31-08-09 o 14:09
    leviatanm

  3. #3

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez leviatanm Pokaż post
    kolego zakładasz nowy temat, a troszke nizej w tym dziale masz rozwiązenie swojego problemu....
    Zakłądam nowy temat , bo nie ma odpowiedzi na moje pytanie , nie szukam spręzynek obniżających tylko cały zawias typu KONI KIT , koszt do 2 000 zł a posty ponizej mowią o zupełnie innych preferencjach

  4. #4
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Do 2000zł nie kupisz zestawu KONI, chyba, że używany, ale to bardzo ciężko trafić.
    KITy do 2000zł to jakieś MTS Technik itp. Ja na Twoim miejscu kupiłbym np. Eibachy Pro Kit + Bilstein B4 Sport i będzie dobrze. W 2k powinieneś się zmieścić.

  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez netes Pokaż post
    Do 2000zł nie kupisz zestawu KONI, chyba, że używany, ale to bardzo ciężko trafić.
    KITy do 2000zł to jakieś MTS Technik itp. Ja na Twoim miejscu kupiłbym np. Eibachy Pro Kit + Bilstein B4 Sport i będzie dobrze. W 2k powinieneś się zmieścić.
    Zapomnialem dodac nie chodzi mi o gwintowane , a czy Koni Street 1110 na allegro za 1770zł nie byłoby ok ??

  6. #6
    netes's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    -
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    85 razy
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    Na Koni Street nie jeździłem, ale na aukcji o której mówisz są błędy, bo aukcja dotyczy Koni Street 1110, a opis jest od Koni Sport 1130.

  7. #7

    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    a ogolnie czy warto inwestować w takie zawieszenie ?? chce obniżyć jak już wspomniałem a3 , powaznie zastanawiam się na tym sprzetem koni , czy ktoś jeżdzi na forum na takim zawieszeniu ?? ewentualnie co mozecie polecic do kwoty 2 000zł jak już wspomnialem zalezy mi na kompromisie miedzy komfortem a sportem i oczywiscie dlugiej wytrzymalosci zestawu

  8. #8
    Jacek's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa-Wilanów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Zestaw koni bedzie jak najbardziej dobrym rozwiazaniem tylko czy sie w 2000 zł zmiescisz jesli tak to brałbym bez zastanowienia .Używanych nie ma co brać ,Ewentualnie tak jak netes pisze Eibachy Pro Kit + Bilstein B4 Sport
    Ja np mam Eibachy Pro Kit +KYB ultra sr i dla mnie rewelacja .

  9. #9

    Data dołączenia
    Dec 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    oooo
    Model
    S3 8L
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Koni jest dosc twarde, proponowal bym Apex'a tylko ciezko z tym w polsce. IC chyba zajmuje sie dystrybucja.
    Tutaj masz apex'a ale gwint :
    http://www.allegro.pl/item708742808_...3_octavia.html

  10. #10
    filmer's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płońsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T APP
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez sienkol Pokaż post
    a ogolnie czy warto inwestować w takie zawieszenie ?? chce obniżyć jak już wspomniałem a3 , powaznie zastanawiam się na tym sprzetem koni , czy ktoś jeżdzi na forum na takim zawieszeniu ?? ewentualnie co mozecie polecic do kwoty 2 000zł jak już wspomnialem zalezy mi na kompromisie miedzy komfortem a sportem i oczywiscie dlugiej wytrzymalosci zestawu
    kompromis ? takie rzeczy, to tylko w erze, a jeśli twierdzisz, że teraz masz twardo, to tylko gwint Cię uszczęśliwi, ale czy znajdziesz gwint w swojej kwocie, to śmiem wątpić, chyba, że jak kolega niżej wspomniał, coś pokroju TA-Technix, ale jak się to sprawuje, to powie Ci tylko, ktoś, kto tego używał, dobry gwint, np. WEITEC'a to granice 3 tysięcy, a co do koni, to jest to sportowe, twarde zawieszenie, bez możliwości regulacji, więc zastanów się, czy kupić zestaw KONI, bez możliwości jakiejkolwiek regulacji, czy dobre zawieszenie gwintowane, z możliwością regulacji wysokości i twardości, dostosowujac charakterystykę zawieszenia dla uzyskania optymalnego dla Ciebie kompromisu...
    Ostatnio edytowany przez filmer - 31-08-09 o 23:03
    pierwszy automat jaki prowadziłem ? - Ferrari F430

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •