Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 40

Temat: Xenony w lampach bez soczewki

  1. #31
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    tomekzabrze, ciekaw jestem czy twoje przetowrnice nie zaklucaja CB i antena nie zbiera z nich szumu bo w 90% takich HID tak wlasnie sie dzieje az bym to sprawdzil

    przepraszam za ot
    420 500 km
    1

  2. #32
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    mam juz takie przetwornice co tego nie zaklocaja wiec niema problemu , przetestowane i sprawdzone ogolnie sa drozsze o 50 zl ale mysel ze moglbym je dac w tej cenie co sprzedaje normalne....... musialbym z szefostwem pigadac
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  3. #33

    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Własnie tak myslalem, coś mi się nie zgadzało, rysunki swoje ale zarówki jednak inne Bo jak do poliftowych w soczewke wsadzisz h7 normalna żarówke to też to gra i świeci jak nalezy to i zestaw HID pod h7 też bedzie swiecił jak nalez.Czyli d2s czy d2r sa do orginalnych xenonow.

  4. #34
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Luki50, NIE ROZUMIESZ w poliftowce wsadzasz H1 to raz dwa to to ze faktycznie zarniki sa d2s czy tam d2r nie pamietam ALE z przerobionym wtykiem pod H1 ! czyli zarnik jest PRAWDZIWY xenonowy taki jak normalnie w xenonach niczym sie nie rozni tylko jest na nim ,,odlana,, forma taka zeby pasowal do h1 ( FORMA ZACZEPU)

    [ Dodano: Sro 22 Sie, 2007 20:53 ]
    tomekzabrze, zainteresowalo mnie to odezwij sie domnie na gg 681458 lub na pw czy jest mozliwosc zakupienia samych przetwornic ? albo calego zestawu ale uklad taki ze jak cos nie dziala albo zakluce nie ma problemu z odeslaniem... i zwrotem kasy chyba ze masz jakies ,,testowe,, i czy masz 8000K bo 6000 to kiszka ...
    420 500 km
    1

  5. #35
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    zadnych testowych niemam ale mozesz zwrocic jak bedzie cos w cb trzeszczec jak zalaczysz xenony......mam 4300k 6000k 8000k i 12000k powiem ci tak ze najczesciej schodza te 6000k i sam tez takie mam i takie bym ci polecil jeszcze zalezy jaki reflektor jak mi napiszesz to ci doradze............. ten zestaw z przetwornicami do cb moge ci sprzedac tak jak mam zwykle zestawy na allegro po 470zl + (wysylka 20 zl przy wplaci ena konto 26 zl przy pobraniu wysylam tylko kurierem ubezpieczone paczki ) a takie normlane zestawy jak kto sniema cb radio po 450 zl mam jest na to 12 miesiecy gwarancji FV lub paragon jak kto woli.
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  6. #36
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    Panowie nie róbcie OT, dalsze zakupy to na PW proszę
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  7. #37
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    co do przepisow dzwonilem dzis na stacje kontroli pojazdow, gosc ztej stacji przedzwonil na okregową stacje kontroli i powiedzial ze autkoz takim zestawem przejdzie przeglad jezeli bedzie mialo odpowiedni wykres na urzadzeniu do ustawiania swiatel oraz swiatlo nie bedzie rażąco niebieskie.........dzwonil tez na policje to mowili ze jak autko przechodzi przeglad z tym zestawem to jest wszystko ok..... mozecie sami sprawdzic pytajac woich diagnostow..........

    wiec jezeli ktos nie przesadzi z temperatura tyo wszystko powinno byc ok u mnie wykres jest idealny chodzi o soczewke nie sprawdzalismy wykresu na lampach bez soczewki cop nie dlugo zrobimy.
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  8. #38
    Grzechu's Avatar
    Data dołączenia
    May 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Marki koło Wawy
    Auto
    KIJEK
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    tomekzabrze, ja przeszedłem bez problewmu nawet nic sie nie pytał anie ja nicv nie mowiłem ze mam xsenony takze nie ma co sie martwić oni sami nie wiedza czy to xsenon czy cus innego sprawdzają po łebkach i tyle
    Jest dobrze a będzie jeszcze lepiej

    TANIE CZĘŚCI

    TERAZ KIA "KIJEK"

  9. #39
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    skoro sami policjanci a nawet diagnosci kupuja te zestawy to jest dobrze,,,,,........ale wiadomo trafi si ena kogos bardzo upierdliwego to zawsze cos znajdzie nawet w 100% sprawnym i legalnbym aucie.......niestety taki kraj
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  10. #40

    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Montaż soczewek ksenonowych

    Witam,
    Od jakiegos czasu zamontowałem ksenon wraz z przetwornicami na zwykłej soczewce. Mam pytanie czy jest możliwa zmiana soczewki w moich lamapch na dedykowane pod ksenon? Obecnie światło mi się troche rozjeżdża, a chciałbym uzyskać maksymalny efekt. Gdzie można dostac takie soczewki ewentualnie nowe lampy?

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •