Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 40

Temat: Xenony w lampach bez soczewki

  1. #21
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Trociniarz, ale nie dopisałeś po co wtedy im dwie przetwornice Jedna ori i druga HID

  2. #22
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    MiG25,

    Teraz to juz musisz mi wytłumaczyć, bo nie kumam, jakim "IM" ? i o co biega z przetwornicami ?

  3. #23
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    ja to rozumialem caly czas tak :
    zestawy D2S za dla wszystkick ktorzy maja zwykle lampy z soczewka (np 8L po lifcie)
    zestawy H1 sa dla tych ktorzy nie maja nawet soczewki ale chca miec tez xenon (np starsze autka lub np. 8P )
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  4. #24
    Trociniarz's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    e46 touring
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    ja to rozumialem caly czas tak :
    zestawy D2S za dla wszystkick ktorzy maja zwykle lampy z soczewka (np 8L po lifcie)
    zestawy H1 sa dla tych ktorzy nie maja nawet soczewki ale chca miec tez xenon (np starsze autka lub np. 8P )
    Generalnie ja nie widziałem za wiele zestawó na D2S itp, ludzie kupują żarówki, bo taki wlasnie montują w oryginale, z tego co mi wiadomo taki żarnik świeci gdzie chce a całą robote odwala specjalna soczewka / reflektor.

    Zestawy HID sa dla wszystkich bez wzgledu na to czy masz soczekwe czy nie ( zakładamy oczywiscie gładkie szłko), sa to zestawy których żarnik ma ustawionaogniskową, czyli de facto swieci tak jak oryginalna żarówka, ma takie samo mocowanie.

    tyle wiem ja.

  5. #25
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    zestawy D2S za dla wszystkick ktorzy maja zwykle lampy z soczewka (np 8L po lifcie)
    A może to zestaw do zastąpienia np popsutej przetwornicy....

    Wg mnie sprzedawcy podają tymi symbolami jaką żarówkę chcemy zastąpić xenonem, no ale to tylko jakiś sprzedawca może wiedzieć ,a takiego mamy.

  6. #26
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    sie namieszalo moze wyjasnie bo tym handluje

    zestawy pod d2s sa do orginalnych lamp xenonowych na soczewke tylko i wylacznie ( chyba ze ktos montuje to do zwyklytch lamp z takimi przejsciami z allegro ale zarowka wtedy niema ustawionej ogniskowje bo cofa sie o pare dobrych mm zakladajac przejsciowke ( kupuja takei zestawy ci ktorym spali sie przetwornica i zarowki maja dosc i jest to bardzioje oplacalne...a po drugie zarowka pod d2s orginlanie ma tylko 4300k i swieci w niektorych autkach na bialo a 6000 i 8000 na ladne blekitne i zmieniaja na takie np same zarowki)

    zestawy pod h1 h7 itp... HID montujemy to zwyklych lamp ( do orginalnych w samochodzi ejak niema xenonu ) i wtedy obojetnie czy jest soczewka czy niema........ niema czegos takiego jak np zestaw d2s z montazme pod h7

    Wiadomoz ze zarnik xenonowy najlepiej swieci w soczewce tu nieam dwoch zdan , jednak mozna je montowac w orginalncyh reflektoeach i ustawic pozadnie na stacji diagnstycznej........ i nie mniej oslepiaja niz orginalne xenony na dziurach i malych wzniesieniach uklad samopoziomowania nie dziala tal szybko zeby zdarzyc obnizyc zarowke i nie oslepic kogos z naprzeciwka ( sami zreszta zauwazycie jak czasami x5 czy inne z nowych jak jada po wzniesieniach jak osliepiaja............

    co do legalnosci zestawu to ostatnio w gieldzie samochodowje byl artykul ktory sprobuje tu umiescic ze jest to legalne..........
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  7. #27
    MiG25's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żyrardów
    Auto
    .:OOOO:.
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    83 razy

    Domyślny

    tomekzabrze, czyli jednym słowem to co napisałem: oznaczenie jest takie jaką żarówkę chcemy zastąpić xenonem.

    A co do legalności to jak zwykle każdy będzie miał inne zdanie dopóki jasno nie będzie o tym napisane w przepisach. Każdy będzie interpretował je na swój sposób.

  8. #28
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomekzabrze
    zestawy pod d2s sa do orginalnych lamp xenonowych na soczewke tylko i wylacznie ...
    moze jestem tepy ale nie rozmumiem dalej, mam xenony orginalne to po co mi zestaw do przerobienia ??
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  9. #29
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mimuszek
    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomekzabrze
    zestawy pod d2s sa do orginalnych lamp xenonowych na soczewke tylko i wylacznie ...
    moze jestem tepy ale nie rozmumiem dalej, mam xenony orginalne to po co mi zestaw do przerobienia ??
    to nie jest zesatw do przerobienia, przykladowo masz juz slabe zarowki tak ? ( nieswieca jak xenon tylko na zolto) przy okazji pada ci przetwornica koszt nowej przetwornicy kolo 200zl dwie zarowki 300zl( chinskie philipsy) badz po 320 orginalne philipsy razem 500 lub kolo 840zl a moj zestaw dwie przetwornice + dwie zarowki 469zl kupujesz i po sprawie do tego wybierasz temperature zarowki 6000k gdzie masz ladby blekitny kolor jak ktos lubi a nie standardowe 4300 .......... jakby nie patrzac wychodzi taniej.
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  10. #30

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    tomekzabrze, już wiem do kogo się zgłosić jak bede kombinował z xenonami

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •