Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 22 z 22

Temat: [8P] Jakie opony na felgi 18?

  1. #21
    bartas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    na 8,5 mozesz spokojnie zakładać 225 ochronią ci już rant (ja takie miałem na 19 tkach) no chyba ze wogóle nie uważasz na krawęzniki to wtedy szersze ale pamiętaj szersza opona to większe tarcie = większy opór i spalanie
    1.8T - K03s inside - Sprzedane
    1.4TDI - dupowóz
    2.0TDI CR - Sportback

  2. #22
    kaniewsky's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cieszyn/UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Marty608
    Co do opon ,to mam zamiar kupić Yokohamy Advan Sport v103. Jak wiadomo ,opona ważna rzecz i nie mam zamiaru na nich oszczedzać ,w gre wchodzą tylko nówki. Co sądzicie o tych gumach ,może jakieś inne pomysły?

    Dzięki.
    Czess jesli potrzebujesz dobrych opon to Ci dam dobra rade, moim poprzednim autem bylo BMW 330 d sport opny 18` przod 225 tyl 255. Jako ze mieszkam w angli to bylem czlonkiem tamtejszego forum bmw i wielu jego czlonkow w tym wielu posiadaczy bmw m3 testowalo rozne opony i to mowie tu o oponach z najwyzszej polki dunlopy michelin toyo brideston itp ostatecznie doszli do wniosku ze najlepsza top performance opona jest FALKEN FK 452! skuszony tymi opiniami sam nabylem te cuda i musze powiedziec ze po przesiadce z dunlopow sp 9000 prowadzenie komfort maksymalna predkosc w zakretach o niebo lepsze to najlepsze opony jakie mialem a wiem co mowie bo moja BMW miala 204 PS i ponad 400 Nm momentu obrotowego,a co najlepsze z tego wszystkiego to to ze moje opony byly prawie polowe tansz niz topowe modele innych firm, a przewyzszaly je o glowe(moje byly produkcji japonskie), Jesli uda ci sie je w polsce kupic ale ten wlasnie model nie pozalujesz nie ma lepszej opony a cena to juz wogole rewelka.
    pozdrawiam

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •