Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 74

Temat: Konsola Środkowa/klamki...- oklejanie

  1. #1
    ecco's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny Konsola Środkowa/klamki...- oklejanie

    Witam co sądzicie o oklejeniu konsoli środkowej ? Nie chce jakoś malować a mam naprawdę zniszczoną. W sobote sie zebrałem i rozkręciłem całość, kupiłem czarną folie strukturalną w macie i przystąpiłem do oklejania. O to efekt:
    Przed :


    Oraz Po:




    Co o tym sądzicie ?
    Bo jak dla mnie to efekt jest bardzo znaczący, na zdjęciach wygląda troszkę gorzej ten czarny mat niż w rzeczywistości i w dotyku ma strukturę papieru ściernego ale jest miłe w dotyku( kurcze dwa sprzeczne opisy ale ciężko mi to opisać), na razie jestem zadowolony ( chyba) bo ta folia jest jednak za sztywna dlatego już zamówiłem i gdzieś przemierza Polskę wylewana folia 3D karbonowa czarna i już to wiem że będzie jeszcze lepiej no ale wracając do tematu co sądzicie o oklejaniu folią zamiast malowania ?
    link do folii 3D : http://www.bruxsafol.datexa.pl/conte...COLOR%20CHANGE
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 09-04-17 o 12:28

  2. #2
    Warhammer's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraina smoków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUQ
    Pomógł
    156 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Moim zdaniem wyglada fajnie,niewiem jak w dotyku ale efekt fajny
    1.8-125km->1.8T-180km

  3. #3
    kamil-b's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jedlina Zdrój
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    dobrze wyszło!ja moge polecic tą stronke z folią
    http://www.gjkstyling.pl/

  4. #4
    Łuki28.08's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łuków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    58 razy
    Podziękował
    46 razy

    Domyślny

    no ładnie wyglądaale chyba kolega zapomniał o czujniku który jest między radiem a climatronikiem,chodzi mi o te dziurkipowinny mieć dostęp powietrza..jaki koszt??

  5. #5
    ecco's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    tak wiem wiem ale już nie będę dziurkował tej jutro powinienem mieć już folie karbonową wiec wszystko będzie dopięte na ostatni guzik bo jeszcze nawiewy oraz klamki polecą w karbon a koszt koszt aktualny to 50 zł metr2 tej foli co jest na zdjęciach a jeśli chodzi o karbon to około 150 zł a wyklejenie foli wylewanej to nie takie proste jak się wydaje a osobom z Lublina i okolic z miłą chęcią pomogę w oklejaniu jakby się zdecydowali ponieważ na co dzień jestem grafikiem w agencji reklamowej oraz aplikatorem folii i już dużooo dużooo się okleiłem kilometrów folii różnego rodzaju od pojedynczych elementów po zmianę koloru auta. Także oferuje pomoc

  6. #6

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grójec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    a mógłyś kolego powiedzieć ile mniej więcej potrzeba tej foli na konsole środkową klamki, rączki, i taki mały plasticzek który jest do okoła pokrętła od świateł, chodzi mi o folie carbonową. a tak a probo ja jeszcze myślałem o obklejeniu lusterek listew na dole karoserii, i podszybia(całego plastiku na którym są wycieraczki... co myślicie o tej foli na zewnątrz...

  7. #7
    ecco's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    tez o tym myslalem ale mi sie nie podoba juz troche przesadzone a wnetrze owszem fajnie bedzie wygladac z dodatkami takimi ale tez bez przesady zeby wyklejac wszystko to maja byc tylko dodatki ( moje zdanie, każdy ma inny gust) a jesli chodzi o to ile potrzeba to powiem ci jak okleje juz wszystko bo narazie mam tylko konsole srodkowa i to bez tego dolnego tunelu

  8. #8

    Data dołączenia
    Sep 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    podkarpackie
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    fajnie wyszło, a coś Ty wyprawiał ze to aż takie zmasakrowane ? dziewczyna obcasami wyrysała ..

    ja folią carbonową robiłem tylną listwę bagażnika bo purchy zaczęła robić, teraz jest gites a nawet lepiej niz ori

  9. #9
    ecco's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    już takie kupiłem a moja dziewczyna nie odważyła by sie chyba czegoś takieg zrobić

  10. #10

    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grójec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    ecco, a wszystkie te elementy trzeba demontować żęby koleś w firmie która zajmuje sie takimi rzeczami mógłby mi to naciągnąć, czy mozę jakoś uda mi sie go ugadać zęby zrobić to na samochodzie, jakoś w cale nie mam ochoty zdejmować tych elementów z drzwi, nawet nie wiem jak sie do tego zabrać

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •