Pokazane rezultaty 1 do 4 z 4

Temat: Schemat elektryki potrzebny do montazu alarmu w A3

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tymbark
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny Schemat elektryki potrzebny do montazu alarmu w A3

    Witam czy ktoś może posiada ten schemat Bo załozenie alarmu w a3 jest zdecydowanie trudniejsze niż w innych samochodach, dodam ze zakupiłem alarm modułowy firmy proxima typ BP5. Alarm jest przystosowany do podpięcia pod pilota i tu zaczynają się moje problemy. Instrukcja samego alarmu na niewiele się zdała a elektronika w autku jest strasznie skomlikowana. Proszę o pomoc jakby ktos miał to niech napisze a ja podeśle mój email.

  2. #2
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    jak instrukcja alarmu na nic sie nie zdala to najlepszym rozwiazaniem bedzie oddanie auta do elektryka ktory sie tym zajmuje ...ja mialem dokladny opis ,a i tak nie obeszlo sie bez malej pomocy ...kolory kabli nie pasowaly z tymi z auta i musialem kazdy osobno przetestowac ...to byla zabawa

  3. #3

    Data dołączenia
    Sep 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tymbark
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV

    Domyślny

    tylko ze elektryk tez mi doradził zebym załatwil sobie schemat bo montaż bedzie o wiele przyjemniejszy, a tak trzeba szukac wszystkiego przed chwilą dowiedziałem się ze powinienem miec schemat tego alarmu do modelu A3 a z tym to już pewnie bedzie kłopot, ale jakby ktoś takowy posiadał to bardzo proszę o pomoc

  4. #4

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Her
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    witam, tesz sioe dolaczam do prosby tez zakladam alarm i tez potrzebuje schemat elektryki a3 96'

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •