Strona 387 z 411 PierwszyPierwszy ... 287337377385386387388389397 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 3,861 do 3,870 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #3861

    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez luukiwitek Pokaż post
    Bardzo bym chciał, ale mój realny budżet to 300zł , za tą cenę nic nie ma, więc już dokładam. Zatem 500 zł jest ponad mój budżet. Proszę was o opinie które lampy były by lepsze TYC i DEPO. Wiem wiem że oryginał to oryginał, ale nie mogę sobie na nie pozwolić. Bez lamp auto nie przejdzie mi przeglądu a to mój priorytet.

    Nie wiem czy już temat zakończony ale jeśli nie to zdecydowanie odradzam koreańskie zamienniki typu TYC czy DEPO. Przerabiałem ten temat dwa razy. Niestety klosze matowieją już po niecałym roku użytkowania. Do tego w drugim komplecie firmy TYC jedna lampa świeciła jak świeczka (nie wiem co było przyczyną takiego stanu rzeczy). Generalnie jakość wykonania takiej lampy odbiega strasznie od ori Hella. Teraz postanowiłem zakupić regenerowane lampy od kolegi chudy92. I w skrócie lampy wyglądają jak nowe i tak też świecą. Nie muszę wkładać jakiś super żarówek Philipsa czy Osrama typu bluevison czy night breaker bo tak ******ście świecą te lampy na zwykłych żarówkach. Ja osobiście już nigdy nie kupie koreańskich zamienników (a pewnie jeszcze będzie okazja bo moje auto przyciąga nieszczęścia )

  2. #3862
    vuodi's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez chudy92 Pokaż post
    Bierz te helle, ja odkupie Twoje na czesci i wyjdzie Cie taniej jak nowe tyce czy depo
    Trzeba sobie pomagać
    Będziesz miał jeszcze w takim super stanie Hellenki z czarnym środkiem (chodzi o takie malowanie jak mam w avatarze) to robimy zamianę z dopłatą już teraz
    Fotki w każdej chwili będę mógł zrobić a jeśli chodzi o to co ''boli'' moje Helle to już byśmy porozmawiali na priv
    Moje boje z 8L 1.9TDi ALH

  3. #3863
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    Będziesz miał jeszcze w takim super stanie Hellenki z czarnym środkiem (chodzi o takie malowanie jak mam w avatarze) to robimy zamianę z dopłatą już teraz
    Fotki w każdej chwili będę mógł zrobić a jeśli chodzi o to co ''boli'' moje Helle to już byśmy porozmawiali na priv
    Ale ja sie nie zamieniam
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  4. #3864
    vuodi's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Hah nie niee... Chudy nie o to mi chodziło. Zaproponowałeś wcześniej koledze że może kupić od Ciebie lampionki a jego stare lampy, odkupiłbyś od niego na części - w końcu jesteś magikiem w naprawianiu lampek
    Moje boje z 8L 1.9TDi ALH

  5. #3865
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez vuodi Pokaż post
    na części
    na częsci tak, jak chcesz puścić swoje w cenie części to nie ma problemu
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  6. #3866

    Data dołączenia
    Mar 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jaworzno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    siemanko, to mój w sumie pierwszy post tutaj i przepraszam z góry jak źle trafiłem, ale przez wyszukajkę to chyba najlepsze miejsce do mojego pytania.

    Mam zamiar zmienić lampy do swojego audi (8l, 2002 rocznik), tylko nie mam za bardzo pomysłu gdzie szukać. W sensie na allegro jest trochę ofert, ale czy polecacie jakieś inne strony / miejsca, gdzie wybór jest dość szeroki?

  7. #3867
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    możesz dać ogłoszenie do działu kupię/raz dwa znajdzie się chętny do sprzedania
    możesz napisać do sarin lub chudy92 i również takowe mieć(zwykłe/odnowione/pomalowane...)
    z czego polecam Ci tą drugą opcję

  8. #3868
    korona.'s Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    wro
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI - CRBD (136 KM)
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny Lakierowanie kloszy po polecrce - ok czy nie?

    Cześć, mam pytanie co do lakierowania kloszy po polerce.
    Trafiłam na taki artykuł - http://www.motofakty.pl/artykul/serw...-poradnik.html
    Gdzie jest napisane, że: "Niektóre firmy po polerowaniu malują jeszcze lampę bezbarwną powłoką lakieru. Często rodzi to jednak problemy, ponieważ lakier wchodząc w reakcję z poliwęglanem wytwarza mleczną powłokę, której nie da się już niczym usunąć."

    Co wy na taką teorię? Bo właśnie wysyłam lampy do regeneracji i teraz nie wiem czy lakierować czy nie..

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Okej, znalazłam odpowiedź na swoje pytanie. Wychodzi na to, że zamiast lakieru lepiej wosk.
    Dla zainteresowanych podsyłam do poczytania - http://www.motofakty.pl/artykul/serw...-poradnik.html

  9. #3869
    Michał_1977's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leżajsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Witajcie.
    Mam czerwoną 8L-kę polift z czerwono-białymi lampami z tyłu. Chciałbym założyć coś z kontrastem,czyli jakieś dymione Hella.
    Jest coś takiego w ogóle?
    Na alegroszu tylko jakieś lexusowate,diodowate i inne agrotuningowe,czyli wieś tańczy i śpiewa,goło i wesoło

  10. #3870
    pawelx91's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    44 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    jak masz ori to albo sprej do lamp albo folia bo ciemnych lamp ori nie ma

  11. Podziękowania dla pawelx91 za pomoc w problemie

    Michał_1977 (22-05-16)

Strona 387 z 411 PierwszyPierwszy ... 287337377385386387388389397 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •