Strona 408 z 411 PierwszyPierwszy ... 308358398406407408409410 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 4,071 do 4,080 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #4071

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Witam, mam taki problem z lampami.

    Wczesniej miałem ori hella h1 soczewka bez xenonu, ale postanowiłem sobie zakupić xenony ori, wiec kupiłem lampy ori hella xenon d2s od s3 i wlozylem do swojej.

    Problem polega na tym że dziwnie świecą, po środku jezdni jest dziura w świetle, znaków na poboczu w ogóle nie oświetla nie ma tego odbicia na znakach, generalnie jestem nie zadowolony z oświetlenia, regulowałem góra dół przy lampie na stacji diagnostycznej to zmierzyli urzadzeniem i powiedzieli że wysokość jest okej i lampy są wyregulowane ale jak dla mnie jest za nisko,

    Prawa lampa nie oświetla mi pobocza wiec nie wiem czy ktoś idzie czy ktoś rowerem jedzie, tym bardziej znaków nie oświetla jak wyżej wspominałem, lampa jak dla mnie jest za nisko ustawiona "choć urządzenie mówi jest ok", i jest zły kąt bo czasem widać że linia światła leci w lewo a nie na wprost przynajmniej czy na pobocze lekko.

    Lewa lampa też mogła by być troszke wyżej i też ma zły kąt świecenia, świeci w prawą strone linia światła.

    I dla tego mam na środku jezdni dziure w świetle bo nie oświetla.

    Wiecie jak to wyregulować kąt świecenia te lewo prawo? Kreciłem w domu przy ścianie dwoma śrubkami przy lampie i szczerze albo jestem ślepy albo nie widze w ogole roznicy, tylko gora dol to bylem w stanie zauważyć przy śrubie bliżej błotnika.

    Regulacje mam na bank sprawną bo lampy są nowe ori hella a nie używki więc jestem pewien że regulacja powinna działać.

    Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

    ps, jak zapalam długie to mam dużą plame światła na jezdni od auta gdzieś 10-15m a powinno w dal świecić.

  2. #4072
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Daj fotki spod ściany.
    Albo masz wypalony / odkształcony odbłyśnik albo lampy angielskie z obrocona przesłona.
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  3. #4073

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Angielskie raczej nie, bo szły z niemiec z niemieckiego sklepu i mam nalypke to moge zrobić foto tam wszystko pisze.

    Wyczytałem kiedyś na tym forum że jest regulacja lewo prawo i można to skorygować i to są te śrubki od wewnetrznej strony auta. trzeba gdzieś fajnie stanać i patrzeć jak świeci i kręcić patrzeć, ale na ścianie próbowałem tym coś regulować i zero zmian jak dla mnie, chyba że ślepy jestem haha. te zewnetrzne od błotnika regulacja to widać góra dół że idzie.

    foto zrobie nie długo bo narazie w pracy non stop 9-22.

  4. #4074
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez a3kuba Pokaż post
    Wyczytałem kiedyś na tym forum że jest regulacja lewo prawo i można to skorygować i to są te śrubki od wewnetrznej strony auta. trzeba gdzieś fajnie stanać i patrzeć jak świeci i kręcić patrzeć, ale na ścianie próbowałem tym coś regulować i zero zmian jak dla mnie, chyba że ślepy jestem haha. te zewnetrzne od błotnika regulacja to widać góra dół że idzie
    Jest zupełnie odwrotnie.
    Regulacje od błotnika, to prawo/lewo, a od strony zamka maski to góra/dół.

  5. #4075

    Data dołączenia
    Apr 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    A no to może odwrotnie, bo ja to na poczatku tego roku to regulowałem to zapomniałem która od czego.

  6. #4076
    bialusienki's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kamień
    Auto
    Audi a3 8l Quattro
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARX
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam , czy ktoś może wkładał do oryginalnych lamp hella H7 LED ? Z wiatrakami? Pytanie jest moje czy takie coś się zmieści ? Mowa oczywiście o a3 8l .

  7. #4077
    Przemo212's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wronki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bialusienki Pokaż post
    Witam , czy ktoś może wkładał do oryginalnych lamp hella H7 LED ? Z wiatrakami? Pytanie jest moje czy takie coś się zmieści ? Mowa oczywiście o a3 8l .
    Mam i nie miesci sie. Bardzo duzo wystaje. Żebym do lewej lampy włożył to musiałem aku wyciągnąć i później go z powwrotem włożyć ostroznie bo na zylety wchodzi tam.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  8. #4078
    jorguson's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Audii A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Pomógł
    35 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Przemo212 Pokaż post
    Mam i nie miesci sie. Bardzo duzo wystaje. Żebym do lewej lampy włożył to musiałem aku wyciągnąć i później go z powwrotem włożyć ostroznie bo na zylety wchodzi tam.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Skróć aluminiowy trzpień o ok.10-12mm.Nawierć 2/3 otworki 2,5mm do przykręcenia taśm radiacyjnych-wtedy dekielek zamkniesz prawidłowo.
    Ps. Obcinaj trzpień "na raty",bo bardzo się nagrzewa i mógłbyś stopić kabelki.

    Takowe rozwiązanie jest "zgodne z przepisami bezpieczeństwa",bo linia światłocienia jest nawet wyraźniejsza niż w halogenach.
    Nie oślepiasz innych nawet patrząc wprost z odległości kilku metrów.
    Poza efektem całkowicie białego światła,nie wyczaisz,że "lampy" masz zmienione.
    Na razie radiatory nie wypaliły mi dziur w dekielkach-zobaczymy po dłuższym czasie użytkowania.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Podziękowania dla kolegi @owieczka,za wykonanie powyższego projektu.
    Ostatnio edytowany przez jorguson - 17-02-20 o 12:57
    Jeśli pomogłem,to kliknij POMÓGŁ .

    ----------------------------------------------------------------------
    Ponieważ mam założoną tapicerkę,pół skóra z S-line,dlatego tanio sprzedam swoją materiałową tapicerkę :
    obydwa fotele,kanapa i 4 boczki.
    Preferuję odbiór osobisty.
    -------------------
    Jeszcze mam poprzednio używane oryginalne wtryski 196 BOSH-a i się marnują.

  9. #4079

    Data dołączenia
    Apr 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Witam czy lampy o numerze 8P0 941 030R rok produkcji 12.05.11 beda pasowac do a3 8p 2008 ? oryginalnie siedzi u mnie 8P0941004R?

    Na zdjęciu wyglądają tak samo jak moje.

  10. #4080
    Sneaky
    Guest

    Domyślny

    Witajcie,
    wiem że większość nie poleca lamp DEPO, aczkolwiek słyszałem też pozytywne opinie(np że DEPO robi ori lampy do niektórych aut). Szukam jakiś lamp do a3 polift - bo oryginalne nie świecą już wcale, polerka nic nie dała myślę, że w środku już czas zrobił swoje. Zastanawiam się skąd negatywne opinie o DEPO, czy lampy nie wytrzymują z roku dwóch? Czy może szybciej są do śmieci? ew co warto zakupić niedrogiego? - nie chce pakować zbyt wiele kasy bo być może na przestrzeni kilku lat auto pójdzie do zmiany. Z góry dzięki za poradę.

    Lampy nad którymi póki co myślałem to właśnie DEPO:
    https://allegro.pl/oferta/reflektor-...-fk-8316366242
    lub
    https://allegro.pl/oferta/reflektor-...yes-7938167211
    Ostatnio edytowany przez Sneaky - 12-10-20 o 12:09

Strona 408 z 411 PierwszyPierwszy ... 308358398406407408409410 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •