Strona 5 z 411 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 41 do 50 z 4102

Temat: Jakie lampy /xenony/soczewki/przedlift/polift itd

  1. #41
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Mach reklamuj gosdcia tak dalej a niedlugo straci prace a ty swojego diagnoste.....skasuj lepije posta i po sprawie:
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  2. #42

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez tomekzabrze
    Mach reklamuj gosdcia tak dalej a niedlugo straci prace a ty swojego diagnoste
    Co ty qwa z PISu jestes czy co Co to za tajemnica ze sa takie stacje w PL ? Poza tym to zaden moj diagnosta. Chyba ze zamierzesz go popdierdzielic
    A gdzie ja w ogole powiedzialem ze cos robione jest nielegalnie ? Napisalem ze czasem jezdze tam bez samochodu... bo np auto zostawiam tez tam na zbierznosc bo bardzo dobrze robia a dowod rejestracyjny zawsze mam przy sobie... wiec napisalem zgodnie z prawda ze moge tam jechac bez auta tylko z dowodem

  3. #43
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    tomekzabrze, stary to jeden a jak narazie to chyba u kazdego mozna tak zrobic... chyba ze jedziesz do jakiegos dziadka... w jakim siwecie zyjesz... dzis mozesz wszystko taka jest polska poszedl bys do diagnosty z paierami od samolotu f16 tez by ci podbil

    [ Dodano: Czw 26 Kwi, 2007 10:05 ]
    kolega chyba nie wie ile stacje na boku zarabiaja tylko za pieczatki... prawda jest taka ze jak by byly stacje ktore trzymaja sie prawa to po polsce by jezdzilo 90% aut mniej ... zawsze by ci cos znalezli i powiedzieli ze nie podbija...
    420 500 km
    1

  4. #44
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    a wy chyba nie wiecie jak takie fora internetowe obserwuje policja i taak wiadomosc moze zapoczatkowac postepowanie wezwe ciebie na swiadka a goscia zaczna sprawdzac gosc wpadnie.....straci prace moze nawet pojdzie siedziec......

    wiem ze wiekszosc diagnostow tak dorabia ale po co konretnie wskazywac ktory na pewno ?
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  5. #45
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    jakby tak policja obserwowala to forum to ja juz bym za kratkami dawno siedzial i kilku kolegow hahahahhaa przemyty ludzi... rozboje... palonko grrrr... wlasnie jaramy ?

    tomekzabrze, wyluzuj przecie nikogo nie zabiles... nie okradles luzik niska szkodliwosc
    420 500 km
    1

  6. #46

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    pozdrawiamy wszytkich psow czytajacych A3-club.net

  7. #47
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    a tak wracając jeszcze do głównego tematu... Takie kity xenonowe z tego co mi wiadomo nie mają jeszcze jednego - systemu automatycznego poziomowania. Ostatnio jak jechałem po mniej równym terenie, to właśnie ktoś na xenonach mnie dosyć mocno oślepił, najpewniej miał właśnie takiego kit'a. Xenony są znacznie mocniejsze od zwykłych świateł i skoro systemy poziomowania są wymagane (stanowią warunek homologacji) to chyba nie bez powodu... co Wy na to powiecie?

    Zresztą ciekaw jestem jak miśki zatrzymają taką bryczkę na zwykłą kontrolę dokumentów, jako że teraz trzeba na światłach non-stop, to od razu wyjdzie że xenony... a na pierwszy rzut oka widać czy są spryskiwacze, zresztą na kloszu też AFAIK oznaczenia są inne w org. xenonach... Teoretycznie mogą dowód zabrać (i wiem że są tacy którzy zamiast dowodu wezmą 50zł, ale nie o tym).
    Ogólnie owszem - xenony wyglądają superancko, ale bez kompletnego oprzyrządowania (POZIOMOWANIE i spryskiwacze) mogą stanowić zagrożenie. Takie jest moje zdanie w temacie, choć też chciał bym mieć te światełka mniejszym kosztem niż kupienie oryginałów
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

  8. #48
    tomekzabrze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ZABRZE
    Auto
    AUDI S8 4,2 340
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    bartowl, jak droga byl anie rowna to nawet z samopiozom nie pomoze on dziala idealnie przy wzniesieniach i gorkach ale jak nagle bedzie dziura to nie nadazy bo auto roci do poprzedniego poziomu
    ZESTAWY XENONÓW BEZ PRZERABIANIA SPRZEDAM od 129

  9. #49
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    bartowl, zaczynasz dyskusje ktora juz sie na forum toczyla

    system samopoziomowania dziala z opoznieniem wiec twoje teorie ze gostek ktory cie oslepil mial taki kit zalozony na nic sie zdaja

    do tego samopoziomowanie i spryskiwacze sa potrzebne do homologacji nowego auta

    i skonczcie z tym zagrozeniem bo zwykle lampy nie wyregulowane tez stanowia zagrozenie wiec po co sie rozdrabniac na xenony i halogeny
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  10. #50
    Neo80's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ALH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    zwykle lampy nie wyregulowane tez stanowia zagrozenie wiec po co sie rozdrabniac na xenony i halogeny
    A szczególnie widać to teraz na naszych drogach jak większość na świtłach jeździ i przeważnie długich albo źle ustawionych. Co do soryskiwaczy i policji to wystraczy przykleić poniżej reflektorów gróbą taśme samoprzylepną (bo jak wiemy spryskiwacze chowają się do zderzaka) i gliny będą myśleli że spryskiwacze są. OT CO.
    NEO
    Są momenty i chwile, są ludzie i debile !!!

Strona 5 z 411 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •