Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 106

Temat: [8P] Gdzie macie zamontowane CB radio??

  1. #31

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Skoda Superb
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    15 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Ładnie to u Ciebie to wygląda. Chętnie zobaczył bym zdjęcia montażu CB w 8P
    Skoda Superb - 2.0TDI - CFFB -2011r.

  2. #32
    sarcozy's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chalin
    Auto
    Audi A3 1.6
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    A pod climatronikiem nie wejdzie Ci??? Albo zamiast jakiegos schowka??? Osobiście ze swojego patentu w 8L jestem zadowolony, mimo że nie mam popielniczki...ale nie pale więc mi to nie przeszkadza
    OOOO
    Przewaga dzięki technice...

  3. #33
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Nie wejdzie pod panelem od klimy, bo mam radio duże, zajmujące dwie kieszenie.
    Mój pomysł jest taki, aby wsadzić pod podłokietnik i zamontować na uchwyt - właśnie do podłokietnika od spodu. Obecnie jak kładę pod podłokietnikiem, to wylatuje mi na boki przy wchodzeniu w zakręty (mam małych rozmiarów CB President Johnny III). Próbowałem przymocować tam i od dołu i od góry na rzepy samoprzylepne, ale nie trzymają się na plastiku (dużo górek i dołków - chropowata powierzchnia oraz jakby tłusta powierzchnia "z natury").

  4. #34
    sarcozy's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Chalin
    Auto
    Audi A3 1.6
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Nie wejdzie pod panelem od klimy, bo mam radio duże, zajmujące dwie kieszenie.
    Chodzi Ci o radioodtwarzacz???
    Ja mam Harry III. Rozmiarowo jest takie samo jak Johnny III i jest rzeczywiście małe.
    W takim razie nie pozostaje Ci nic więcej jak zamontować z prawej strony tunelu środkowego. Wywiercisz 2 dziury najwyżej a przy sprzedaży zakleisz silikonem i nie będzie się rzucało w oczy
    OOOO
    Przewaga dzięki technice...

  5. #35
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    fajnie jakby właściciele 8L mimo swoich zapewne szczerych chęci nie mieszali w temacie 8P

    ale do rzeczy - nie wiem jak Ty czaro10 chcesz to umieszczać pod podłokietnikiem, ja mam wsunięte między fotelem kierowcy a środkową kolumną, bez żadnego wiercenia, wszystko na wcisk, kable też się ładnie i szybko chowają, właśnie wsunięte od dołu pod plastikową obudowę tej kolumny

    plus to szybki i wygodny dostęp do radia oraz możliwość ułożenia kabla z gruszka tak że akurat zawija wkoło mieszka i leży w dziurze pod klimatronikiem; minus? przy przesuwaniu fotela trzeba wysunąć radyjko (ale przy SB praktycznie nie powinno Cię to dotyczyć tym bardziej, no chyba że to auto ma więcej jak 1 kierowcę)

    w innej 8P widziałem to dokręcone do schowka pasażera ale tam już jest w cholerę daleko, jakby trzeba było regulować (a jednak trzeba); ja u siebie nie chciałem robić żadnych dziur w plastikach;
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  6. #36
    Maugo's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A6 Q S-Line
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Ja mam podobnie, między fotelem a środkową kolumną. Prawdę mówiac brak mi innych pomysłów na zamontowanie radia. Zgadzam się z Maćkiem, mnie też zal wiercić dziur w plastikch.
    Zabezpieczenia medyczne imprez masowych
    www.med-event.pl

  7. #37
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    @ sarcozy,
    Chodziło mi o radioodtwarzacz. Mam nowsze A3 od Twojego. Nie chcę wiercić dziur w widocznym miejscu. Pozostanę przy opcji z podłokietnikiem.

    @ M4ciek,
    Do podłokietnika chcę zamontować przykręcając od spodu uchwyt do podłokietnika. Próbowałem na rzepy, ale odklejają się od plastiku.
    Próbowałem też radyjko wcisnąć między fotel a tunel. Ale moja kobieta ciągle przestawia fotel, więc zniszczyłby się plastik i poobcierała by się obudowa radia.
    Myślałem też, aby zamintować po podłokietnikiem w schowku na napoje. Ale trzeba by było wyciąć otwór w nim.

  8. #38
    M4ciek's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pabianice
    Auto
    Audi A3 (S3 / S-Line mod)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Pomógł
    110 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez czaro10 Pokaż post
    Ale moja kobieta ciągle przestawia fotel, więc zniszczyłby się plastik i poobcierała by się obudowa radia.
    fakt, ciągle przesuwany fotel może być problemem, ale zawsze możesz zamontować to z drugiej strony, tzn. wsadzić między fotel pasażera i środek, tego się tak często nie rusza a nadal jest blisko do pokręteł; kombinowanie z gałkami przy radiu jak jest pod podłokietnikiem wydaje mi się mało komfortowe (ręka nie jest wtedy wygodnie zginana, sam przetestuj na sucho);

    co do obcierania plastiku akurat to byłoby w takim miejscu, że nawet jeśli coś się dzieje (może coś tam się obciera, ale ja nic nie widzę, a mam CB w 8P od >2 lat) to górna krawędź radia i tak jest poniżej tego jakby wzmocnienia które jest przy mieszku skrzyni biegów z obu stron środkowej kolumny, więc tym bardziej nie widać

    moim zdaniem trochę za bardzo chcesz coś ulepić; przy montażu pod podłokietnikiem sporo więcej kabla będzie Ci wystawać nie mówiąc o tym że przeszkadzać również a grucha gdzie? do schowka pod klimatronikiem standardowo nie starczy, byś musiał to trzymać w dziurze na napoje (zabierasz sobie funkcjonalność); wycinania otworu w schowku na napoje nie skomentuje;

    jeśli jak widzę nie boisz się wiercić dziur to ja bym próbował to przykręcić gdzieś pod kierownicą ale wtedy kolejny uchwyt na gruszkę konieczny, gdzieś przy kolumnie kierownicy, wyżej.
    "A3-club to ludzie... auta to tylko pretekst" - ja, podczas V zlotu OP

  9. #39
    Miras10's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warmia-mazury
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Ja u siebie chyba z dwa miesiące jeździłem bez cb, podglądałem innych aż w końcu wykombinowałem i znalazłem odpowiadające mi miejsce na radyjko. Nie jest to rewelacja ale uważam że bardzo praktyczne miejsce, nie jest na widoku, widoczne tylko dla kierowcy, dobrze słychać. Radio jest niby schowane ale zamocowane w takim miejscu że kierowca widzi całe radio przez lewą część kierownicy tak jak na foto. Radio w niczym nie przeszkadza, nie zaczepia o nogi, nie ma żadnych kabli na wierzchu, zasilanie podłączone prosto z bocznej skrzynki bezpieczników. Do zamontowania zrobiłem dwa otwory na wkręty, ale są od dołu więć ich nie widać. Gruszka leży sobie spokojnie w kieszeni drzwi i nikomu nie przeszkadza, kabel od gruszki nie przeszkadza przy wsiadaniu.
    Wygląda to tak (trochę słabe zdjęcia ale szybko robione).



    Ostatnio edytowany przez Miras10 - 09-09-10 o 20:38

  10. #40
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    @Miras10
    Fajny pomysł. Ja jednak jestem przywyczajony, że operuję radiem prawą ręką. Jak w końcu zamontuję u siebie to wrzucę fotki. Na razie tysiąc innych spraw na głowie.

Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •