Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 12

Temat: Zegary - podswietlenie, demontarz

  1. #1

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny Zegary - podswietlenie, demontarz

    Witam,

    Mam drobny problem z podswietleniem predkosciomierza. "2" przy 260 jest zdecydowanie slabiej podswietlona niz cala reszta. W przyszlym tygodniu mam pierwszy przeglad i sie zastanawiam czy tego nie reklamowac.
    Duzo jest roboty z demontarzem zegarow? Nie chcialbym aby mi wszystko trzeszczalo pozniej.


    Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie o pokretlo o regulacji wysokosci swiatel w 8P. U mnie to pokretlo jest jakby odrobine krzywe i po lewej stronie jest szczelina przez ktora wydostaje sie czerwone swiatlo. Te przelaczniki juz tak maja czy powiedziec zeby wymienili?


    Z gory dzieki za odpowiedzi.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 06-07-15 o 11:36
    A3 Ambition 2007r

  2. #2
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    CeglA, nic sam nie grzeb i reklamuj! Jak w zegarach coś trzasnęło to są spore koszta, a tak niech się oni martwią. A trzeszczeć nic nie będzie, bo zegary są odrębnym elementem.

    Co do pokrętła to niech się ktoś wypowie co ma 8P. Dodam tylko, że mam 10cio letnie 8L i mi nic nie prześwituje
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  3. #3
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    CeglA, nie ma prawa nic przeswitywac, jesli jest krzywo niech poprawiaja, ktos cos zle zlozyl. sam nic nie ruszaj!
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  4. #4

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Ja sam nic ruszac nie zamierzam. Auto jest na gwarancji i zastanawiam sei tylko czy jak mi zaczna grzebac przy zegarach to nie beda musieli pol deski rozkrecic, bo wole miec slabiej podswietlona "2" niz trzeszczaca deske rozdzielcza
    A3 Ambition 2007r

  5. #5
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    CeglA, zdjęcie zegarów to zdjęcie jednej zaślepki zaraz nad kierownicą i odkręcenie dwóch śrubek... Nic trzeszczeć nie będzie... To nie polonez czy fiat, że trzeba pół samochodu rozebrać
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  6. #6

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Swietnie, dzieki za info.

    Moze ktos mi jeszcze potweirdzic ze naprawy gwarancyjne moge przeprowadzic w dowolnym serwisie autoryzowanym? Nie moga mi w zadnym odmowic, z powodu tego, ze to nie u nich kupowane bylo auto ?
    A3 Ambition 2007r

  7. #7
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    CeglA,

    Cytuj Oryginalnie napisane przez http://www.norcom.com.pl/
    VW i Audi: Eurogwarancja honorowana

    Samochody Volkswagen i Audi sprzedawane na terenie Unii Europejskiej objęte są we wszystkich państwach członkowskich taką samą gwarancją - twierdzi Leszek Kempiński z Kulczyk Tradex.
    Oznacza to, że np.: naprawy gwarancyjne pojazdu zakupionego przez obcokrajowca w Polsce są honorowane i rozliczane w jego ojczystym kraju bezgotówkowo.
    Takie same zasady obowiązują w przypadku, gdy Polak nabędzie samochód za granicą i zechce skorzystać z gwarancji w jednym z Autoryzowanych Zakładów Dealerskich w Polsce. System ten jest szczególnie wygodny dla osób często podróżujących po terenie całej Unii Europejskiej
    [ Dodano: Sob 08 Wrz, 2007 18:05 ]
    Ps. Dzięki za punkcik
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  8. #8
    Jackq's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Auto
    Audi A4 B9
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    tylko ze pewnie w 5 minut tego nie zrobią w ASO... jak zwykle... a w sumie to chwilka roboty diode przelutowac bo pewnie padla.
    Pomogłem? to kliknij Pomógł, to nic nie kosztuje a zawsze miło być docenionym

    Życie jest zbyt krótkie by budzić się z żalem



  9. #9

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Golf V GTI
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BWA
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Jackq
    tylko ze pewnie w 5 minut tego nie zrobią w ASO... jak zwykle... a w sumie to chwilka roboty diode przelutowac bo pewnie padla.
    wnowej furce na gwarancji nikt nic nie będzie przelutowywał , jak już towymienią całe wskaźniki

  10. #10

    Data dołączenia
    Mar 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny

    Dzieki ze wszystkie odpowiedzi.

    Zastanawiam sie gdzie sa zapisywane wszystkie dane tj. przebieg itp. W pamieci komputera? A moze po wymianie wszystko zostanie wyzerowane i serwis bedzie musial sam te dane wprowadzic?
    A3 Ambition 2007r

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •