Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: WAŻNE I BARDZO PILNE!!! Zagubiony klucz od audi u mechanika. Prośba o pomoc.

  1. #1
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny WAŻNE I BARDZO PILNE!!! Zagubiony klucz od audi u mechanika. Prośba o pomoc.

    Dzisiaj odebrałem audi z warsztatu praktycznie skończone. Problem jest taki że zaginął klucz z pilotem od niego. Na szczęście mam jeszcze serwisowy. Problem jest taki że właściciel serwisu wylał się na to i ma to gdzieś. Wiszę mu jeszcze 850 złotych za naprawę i nie zapłacę do momentu jak się nie znajdzie. W sklepie jest monitoring i obejmuje miejsce gdzie są trzymane kluczyki. Widać na nim wyraźnie jak oddaję ten klucz, jednak właściciel nie potrafi wyjaśnić co się z nim stało, mimo w/w monitoringu. Sprawa jest śmierdząca i chyba pójdę z tym na policję. Jednakże teraz mam takie pytanie: jak mogę zabezpieczyć samochód przed ewentualną kradzieżą? Wiem że nie uniknę ewentualnego wejścia do samochodu, dlatego pozabierałem co było tylko cennego, ale jeszcze nie wiem co zrobić żeby ewentualnie nikt nim nie odjechał. Może panikuję, ale czuję dyskomfort wiedząc że ktoś ma klucz do mojego samochodu. Jest jakiś główny bezpiecznik, kość którą można wyjąć żeby nie odjechał? Szukałem ale nie znalazłem, dlatego proszę o pomoc. Ewentualne instruktaże wolałbym dostać na PW lub gg 9390762 z wiadomych względów. Za każdy pomysł będę wdzięczny.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  2. Podziękowania dla Terrez za pomoc w problemie

    mariusz11111 (22-07-11)

  3. #2
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    pierwsze co to sorki ale nacisnąłem PODZIĘKOWAŁ pomyłkowo
    sprawa jest prosta dla św. spokoju powinieneś się udać na policje i poinformować o dokonanej kradzieży przedmiotowego kluczyka
    dla swojego dupochrona aby to właściciel warsztatu potem ci nie zarzucił że nie zapłaciłeś mu za wykonana robotę W jego przypadku sad cywilny .
    (na protokół zeznaj że nie zapłaciłeś z uwagi na zagubione kluczyki )
    Powinieneś zrobić to w miarę szybko aby właściciel nie usunął zapisu z monitoringu.
    Jest jeszcze ubezpieczenie warsztatu tylko ciekawe czy obejmuje kradzież i czy takowy warsztat jest ubezpieczony - dowiedz sie ./

    jeśli kluczyki się nie znajda to żądaj również wymiany wkładek zamków jak i samego kluczyka.

  4. #3
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Ok, to wszystko wiadomo jak zrobić, ale w tym momencie najbardziej mi zależy na zabezpieczeniu samochodu.
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  5. #4
    (elmo)'s Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    26 razy

    Domyślny

    Może źle kombinuje i ktoś mnie za to zlinczuje, ale polecam kontakt z którymś z tunerów, KingSoft, CompSport itp. Oni znają autko jak mało kto, więc na bank będą wiedzieć który z przekaźników wyjąć.

  6. #5

    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    krk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Ja bym wiele nie kombinował, wyjął wszystkie bezpieczniki, akumulator wykręcił. Wcześniej oczywiście jak to już napisał kolega mariusz11111, zgłosił sprawę na policję.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •