Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 91 do 100 z 105

Temat: 8P Podłączenie wzmacniacza antenowego

  1. #91

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tczew
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam
    Ja w tylnej klapie mam tylko jeden duży wzmacniacz ( lewa strona na dole szyby) są w nim 2 kable koncentryczne 1 siwy i 2 brązowy, natomiast przy radiu już tylko jeden jest kabel czy może mi ktoś napisać gdzie szukać ten drugi kabel albo od czego on jest? oba kable wychodzą z klapy po prawej stronie w dach a dalej nie mam pojęcia gdzie go szukać?

  2. #92

    Data dołączenia
    Aug 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bochnia
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB

    Domyślny

    Witam, czytam te tematy na forum odnośnie wymiany radia concert III na rns-e 193 i tu moje pytanie, ponieważ z wersji 1 din na bns albo rns-e nie ma problemu z antenami, ale gdy wchodzi w grę concert III albo chorus III to już trzeba przerabiać wzmacniacze anteny. Jeśli ktoś dysponuje wiedzą jaki wzmacniacz musiałbym zmienić i jakie nr., aby wszystko grało to byłbym ogromni wdzięczny? Dodam że moja A3 sportback jest z 2012r., a więc już moduł komfortu i board jest zintegrowany.

  3. #93

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    witam. po wymianie radia z chorus na rns problem z falami radiowymi. czy moze mi ktos powiedziec gdzie dokladnie jest wzmacniacz antenowy, jak sie do niego dostac? lub co mze byc przyczyna tak slabej jakosci odbiorem sygnalu radiowego. Z gory dziekuje.

  4. #94
    Proxaa's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    35 razy
    Podziękował
    154 razy

    Domyślny

    nie wiem czy to Ci pomoże ale wzmacniacz antenowy duży jest na klapie niedaleko silniczka tylnej wycieraczki a mały przy szybie pod plastikiem. A ktoś na grupie A3 POLSKA pisał że chorus był bez wzmacniaczy w klapie. Ale na 100 % nie wiem musisz zajrzeć zobaczyć

  5. Podziękowania dla Proxaa za pomoc w problemie

    debowy80 (04-02-18)

  6. #95

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAB
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxaa Pokaż post
    nie wiem czy to Ci pomoże ale wzmacniacz antenowy duży jest na klapie niedaleko silniczka tylnej wycieraczki a mały przy szybie pod plastikiem. A ktoś na grupie A3 POLSKA pisał że chorus był bez wzmacniaczy w klapie. Ale na 100 % nie wiem musisz zajrzeć zobaczyć
    Dzieki bardzo, rzeczywiscie jest i znalazłem.

  7. #96

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    A3 8p 2.0 FSI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 BVY

    Domyślny

    Cześć,
    Odgrzewam temat
    Pacjent A3 8p 2003 rok .
    Wymieniałem kaseciaka ze zmieniarką 2 din ( radio z 2 wyjściami antenowymi ) na radio concert też 2 din + pełna przejściówka wtyczek .
    Oczywiście pojawił się temat gubienia fal .
    Ale u mnie jest troszkę inaczej bo radio raz łapie fale a raz gubi. Wygląda to tak że jak odpalę brykę , przejadę 1 km zaczyna gubić falę . Czasem po 5-6-10 km złapię i potrafi grać prze następne kilkanaście km .
    Mam osobę która mi ogarnie temat wzmacniaczy - muszę je tylko kupić
    Pytanie jakie ? bo widzę po wątku że jedni kupują wzmacniacze 8p4 inni 8p3 ? jakiś kolega też montował wzmacniacz 8P0 035 225D
    Dochodzi jeszcze oznaczenia końcowe bo też widzę że są D , C itp.
    Generalnie chodzi by było jak najmniej drutowania
    Dokopałem się do małego wzmacniacza i mam 8P0 035 225 B do dużego jeszcze nie miałem czasu

    Mam prośbę , jak by ktoś napisał konkretnie jakie wzmacniacze są potrzebne - pełne numery . Nie wiem czy ma to znaczenia ale mam wersję 3 drzwiową .
    Pozdrawiam

  8. #97

    Data dołączenia
    Jan 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podlasie
    Auto
    A3 8P 3D & A6 C4 Lim
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Sorki za odkop ale przeczytałem straszne duzo na ten temat i odpowiedzi do tej pory nie znalazłem. Problem polega na tym, że radio przestaje grac gdy odpali się auto. Nie zawsze pojawia się ten problem ale w 90% tak jest. I nie jest to typu ze stacja radiowa szumi tylko chwile gra czysto i wogole przestaje i tak w kółko. Sprawdzilem kable przy radiu jak i w tylnej klapie i jest wszystko w porzadku. Styki sa czyste, kable w dobrej kondycji. Auto posiada 1 duzy wzmiaczniacz o numerach 8P0035225(bez zadnej literki na koncu) i w VCDS wyrzuca błąd 0856(zwarcie do masy). Możliwe ze jest to wina zepsutego wzmaczniacza? Dodam ze na zgaszonym aucie wszystko działa jak nalezy. Pozdro

  9. #98

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Witam samochód posiadam od ponad 2 lat i odkąd go mam nie łapało mi nigdy stacji radiowych nie jest to przez to czasem że wzmacnacz antenowy w klapie jest zasilany za pomocą radia? U siebie w samochodzie posiadałem JVC czyli radio nie oryginalne teraz mam radio na androidzie i dalej tak samo stacje radiowe nie działają juz prędzej coś złapie jak wsadzę kawałek druta we wtyczkę radia?
    Tak szperając w necie zacząłem się zastanawiać czy problem nie zniknie jak zakupie separator do anteny radia który poda zasilanie na wzmacniacz jednocześnie nie podając go na radio ?
    Ktoś to przerabiał ?
    https://allegro.pl/oferta/separator-...9-db95c2a12e1b
    Chyba że potrzebne jest jakies kodowanie ?
    Ostatnio edytowany przez RaVeN265 - 11-03-19 o 19:34

  10. #99

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    no nie stety separator antenowy nic nie dał, dalej praktycznie radio nic nie łapie... Ktoś wie jak idzie przewód antenowy od radia do tego całego wzmacniacza antenowego, bo podałem 12 V przez ten separator i poszedłem od tyłu do wzmacniacza i tam nigdzie 12 v mi się nie pojawiało ???

  11. #100

    Data dołączenia
    Aug 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dąbrowa G
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    127 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez RaVeN265 Pokaż post
    Ktoś wie jak idzie przewód antenowy od radia do tego całego wzmacniacza antenowego
    Pod prawą górną osłona słupka A, następnie pod podsufitką do tyłu i w okolicy zawiasu jest połaczona kostką z wiązką klapy.

  12. Podziękowania dla Mobilek za pomoc w problemie

    RaVeN265 (16-03-19)

Strona 10 z 11 PierwszyPierwszy ... 891011 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •